У Верховній Раді уже розробили раніше анонсований законопроєкт щодо збільшення штрафів для водіїв за перевищення швидкості.
Зараз штраф за перевищення швидкості на понад 20 км/год становить 340 гривень. Якщо перевищення понад 50 км/год, порушник має сплатити 1700 гривень. Про це заявила народна депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк у вівторок, 23 червня.
У разі ухвалення законопроєкту, розробленого за участі Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, штрафи стануть такими:
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аварія у Києві: на авто було зафіксовано 39 порушень
понад 20 км/год - 680 грн;
понад 40 км/год - 2040 грн;
понад 60 км/год - 2720 грн;
понад 80 км/год - 3400 грн;
перевищення п'ять і більше разів за рік – 17 000 грн.
Законопроєкт має назву "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, які призводять до травматизму та смертності на дорогах".
В Україні посилять відповідальність водіїв за систематичні порушення ПДР. Уряд готує комплекс рішень, спрямованих на зниження аварійності та посилення дисципліни на дорогах.




















Коментарі