вторник, 20 октября 2009 14:07

Наставник "Терека" подал в отставку

Наставник "Терека" подал в отставку

Главный тренер грозненского футбольного клуба "Терек" Вячеслав Грозный подал в отставку по состоянию здоровья. Об этом сообщает официальный сайт "Терека". Руководство клуба удовлетворило просьбу тренера. Исполняющим обязанности наставника команды назначен Шахин Диниев, прежде работавший с молодежным составом "Терека".

В 25 турах чемпионата России по футболу 2009 года "Терек" набрал 33 очка. За пять туров до конца первенства грозненский клуб занимает девятое место в турнирной таблице с отрывом в десять очков от "зоны вылета". Грозненцы фактически обеспечили себе место в Премьер-лиге на 2010 год. При этом 24 очка "Терек" набрал в домашних матчах.

В последней игре, состоявшейся 18 октября, "Терек" на своем поле уступил "Ростову" со счетом 1:3. К перерыву грозненцы проигрывали со счетом 0:3, а во втором тайме отыграли один гол.

Грозный за свою карьеру работал в нескольких российских и украинских клубах, а также в болгарском "Левски". В России тренер получил известность, работая ассистентом Олега Романцева в московском "Спартаке".

Молодежный состав "Терека" под руководством Диниева набрал 34 очка в 25 матчах. Грозненцы занимают девятое место в таблице турнира молодежных команд.

lenta.ru

Сейчас вы читаете новость «Наставник "Терека" подал в отставку». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.10.2009 21:28:40?91.124.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Глобальный экономический кризис, "плечевых" не поделили на трассах?
04.10.2009 19:07:27Владимир213.151.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А дальше - только общественные организации, сильное общественное мнение и поворот народного сознания в направлении левых идей (цивилизованных не догматических) могту спасти эту территорию от полного падения и забвения.
04.10.2009 19:04:53Микола з шахти им.Клари Ц95.111.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Как приятно, кгда помаранчевая влада друг друга ест. Съедят и о помаранче одни воспомнания останутся в виде косточек и шкурочек. А еще недоумковатый Тарасик из Киева, который так скакал на майдауне, что заслужил ставку всего лишь в 900 грн. Старался мало видно, но причем здесь Регионы. У своих идолов спроси, за которых глотку драл
04.10.2009 18:41:24Володимир91.193.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Друзі ! "Єдине, що потрібно для Тріумфу зла - це щоб хороші Люди нічого не робили" А єдине що може форум - це знайтися людям із спільними цілями, Досить бути ?кухонними та інтернет революціонерами? Приєднуйтеся до Громадської Організації ?Рух В Єдності Сила? що не підтримує жодної прогнилої політичної партії. Ти потрібен нам, Ти потрібен своїй країні, Стань частиною СИЛИ Голова Комітету Галушко Володимир Анатолійович Тел: 360-16-14 моб:8 (067) 194 ? 46 - 65 Наш Сайт.rves.org.ua
04.10.2009 17:27:22славко79.199.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ну как всегда поговорили,поговорили и что дальше?!
04.10.2009 17:06:03Тарас95.133.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
українська влада! до яких пір ющенківці, тимошенкивці, януковці, литвинівці, симоненківці і т.д., скільки ви будете наживатися на тих нещасних українцях, особливо чоловіках, які завдяки вашому "мудрому" керівництву спиваються з відчаю, помирають і не доживають до пенсійного віку 60 рокуів?! на тих нещасних багатодітних сім"ях , які із-за українських бюрократичних законаів, не можуть отримати жалюгідну матеріальну допомог у?! рушаться сім"ї, гинуть малі та старі. а ви влада...багатієте! Ганьба! українська влада!до яких пір технічні працівники вищих учбових закладів України (так інженер в університеті у Києві має ставку 900 гривень!!??) будуть покидьками порівняно з чиновниками в Україні!!??Ганьба такій владі!!!
04.10.2009 17:05:23Марія та Опанас95.133.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При умножении нечестивых умножается беззаконие; но праведники увидят падение их. (Притчи.29:16)Українські багатодітні батьки!Об?єднаємось і не допустимо на наступних виборах ні ющенківців, тимошенківців, яценюків,януковичів,литвинів,симоненків, тапасюків!Боже бережи нас від тягнибоків,тiгібко,богословських,пересунько!Тобі Господь, слава і хвала!Допоможи нам у нашому виборі, амінь!Українські батьки ви з нами ?!А як нас підвів Черновецький! Він живе життям що вже пройшло-бабусі!Господь з нами, багатодітними батьками!Тільки Він нас чує та оберігає!Депутатів, що сприяють алкогольному та ігровому ?бізнесу? на Україні ? до ганебного стовпа!!! Президент України,сам є багатодітним батьком, але жодного шагу на допомогу українським багатодітним батькам на зустріч не зробив!А янукович свого синочка ввів у депутати!ГАНЬБА!Соромно!А ціни ростуть!Господь,Ти все бачиш та знаєш,прости їх,вони не усвідомлюють, що роблять,бо так просто їм кривдити нас.А нам дай терпіння пережити це та прославити ім"я Твоє!Боже захисти Україну від брехунів-керівників!Діти-дар Божий!
04.10.2009 17:04:37Тарас95.133.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я не розумію регіонів, чому я та моя сім"я повинні вам вірити коли вся Україна знає, що партія регіонів заблокувалa такі важливі питання як: 1.допомога "дітям війни"; 2. обмеження максимальної пенсіії в Україні розміром в 6500 грн, замість 10-20тис.грн. ваша партія навіть звернулась до Конституційного Суду з другого питання, який нажаль зараз працює не на користь простого українця!Ганьба лукавству регіонів!
04.10.2009 16:48:27ХМ195.189.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
москаль толковый мужике хоть я цветных и не люблю,но совесть у него на удивление осталась, попал он в авгиевые конюшни,сам эту грязь не вычерпает,как всегда съедят и не перекривятся
04.10.2009 16:24:16Іван213.151.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вірус боротьби між політиками за сфери впливу змістився і на силовіків. Закони на працють, корупція аж зашкалює, а МВС та СБУ стосунки зясовують. Одним словом криза посилюється.
Голосов: 4166
Голосование Поддерживаете ли то, что украинские спортсмены с оружием защищают нашу страну от вторжения РФ?
  • Да. Это - гражданская обязанность, а часть из них еще и представляет клубы ВСУ
  • Не совсем. Они должны прославлять Украину на спортивных аренах и призывать мир поддерживать нашу страну
  • Все методы хорошие. Главное - не быть псевдопатриотами, как Тимощук
Просмотреть