среда, 25 июля 2012 00:36

Томенко рассказал, кто подло прячется за Медведчуком

Томенко рассказал, кто подло прячется за Медведчуком
Николай Томенко не видит парламентских перспектив у Королевской и Медведчука. Фото: chak.com.ua

Вице-спикер Верховной Рады, оппозиционер Николай Томенко сомневается, что в следующую Верховную Раду пройдут "Украина - вперед!" Натальи Королевской и "Украинский выбор" Виктора Медведчука.

Об этом политик сказал в эфире "5 канала".

"Сомневаюсь, что Королевская будет в следующей ВР. Один мой знакомый назвал ее предвыборный блок "Деньги - вперед!". Телевизионная реклама и деньги - это важное условие, но недостаточное, чтобы пройти в парламент", - считает Томенко.

По его мнению, такой подход является "чистой предвыборной попсой". В то же время нардеп признал, что у Королевской достаточно качественная реклама, а у Медведчука она значительно слабее.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Путін буде просувати Медведчука на прем'єр-міністра

"Если Королевская, скорее всего, не будет в следующей ВР, то Медведчук точно не пройдет туда. Да и цель у него другая. Она заключается в том, чтобы сказать, что он вернулся и готов работать", - уточнил парламентарий.

По его убеждению, за интересами Медведчука стоит Россия, которая хочет, чтобы он стал человеком, непосредственно влиявшим на принятие решений в интересах РФ.

"Здесь цель - пролоббировать свои интересы после выборов и сделать Медведчука премьер-министром Крыма, например", - объяснил Томенко.

Сейчас вы читаете новость «Томенко рассказал, кто подло прячется за Медведчуком». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.02.2013 15:22:48центр178.74.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А як ,скажіть на милість,ви маєте визначити хто воював після того,як війна закінчилася 68 років тому ? Це всі кому 70 і більше будуть учасниками війни,бо судячи по фото чоловіку (другий зправа) не більше 70-ти.Що всі від року були учасниками війни?

14.02.2013 12:34:50хрін 41.220.69.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Наші діти нам допомагають,бо в Європі ще багато гімна требе вимити,отже гроші в нас є.Батько наш,милостивий ,допоможи ,бо тільки ти зараз ссильний та могутній.Ми любимо всіх,але якщо щось не те ,то ми можемо тільки і патякати.Ми сильні.Нас мало, але ми дурні. Допоможи Батько ,Вікторе Федоровичу!!!

14.02.2013 12:29:44хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

10 грудня 1944 - - - сотня "Гайдамаки", під к-ою Ясьміна ліквідувала в бою з військами НКВД, котрі грабували людей, біля с.Тростянець, р-н Долини, Івано-Франківськ, 98 ворогів (убитими і раненими), при втраті 7 убитих і 4 ранених повстанців

14.02.2013 12:36:45ттт83.242.99.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Да что ты говоришь. И откуда такая информация у тебя.Одна бабка казала? Бедные вы бедные, да такие несчастные. Все вас обижали и обижают. А вы нет, никого никогда не трогали и не трогаете. Вы такие чистые и пушистые. Просто плакать хочется. И почему все против вас?

14.02.2013 12:30:41хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

20 грудня сотня "Змії" провела визвольну акцію у райцентрі Товмач, Івано-Франківськ, де звільнено в'язнів із тюрми НКВД та людей підготовлених до висилання у Сибір, вбито 60 більшовиків та зруйновано будинки де знаходились каральні служби. Захоплено багато зброї і амуніції, котру передано тиловим підрозділам УПА.

14.02.2013 12:31:24хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

28 грудня відбувся жорстокий бій біля с.Кореличі, р-н Перемишляни, Львівщина між сотнею "Полтавці" і 2 батальйонами НКВД. Втрати НКВД: 300 вбитих, 90 ранених, 1 танк; втрати УПА: 22 вбитих і 11 ранених.

14.02.2013 12:29:18хрін обісраний41.220.69.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Я кохаю тебе Україно.Але чому нас,западенців ,не лю блять.Чому ?Ми дуже хороші та самостійні.Наші діти можуть самі їздити до Неньки Європи та мити дупи нашим старшим братам і сестрам.Ми кожен час зустрічали з хлібом та сіллю усіх хто хотів допомогти нам у незалежності (окрім москалів ).Ми ніколи не чіпали сусідів.Ми хочемо самостійності .Нам вже набридло строчити коменти ,та робити на нашого Батька Януковича.Ми хочемо самостійності.Нам не треба заводів ,вугілля,газу,колхозів,ферм...ми не такі,ми хочемо самостійності.Батько наш єдиний ,Вікторе Федоровічу дай нам самостійність.Ми готові вже й тобі лизати пагністя(Ти ж не москаль?),щоб поміг нам.Працювати?Ні! Вчитися? Ні!...Самостійність Так!

14.02.2013 12:03:48центр46.63.49.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

На кануне ДНЯ ЗАЩИТНИКА ОТЕЧЕСТВА поздравления всем ветеранам вооруженных сил и тем, кто сейчас служит в рядах ЗСУ !!! Слава и вечная память советским воинам, павшим в жестокой борьбе с фашистской нечестью и освободившим Украину и всю Европу от коричневой чумы.

14.02.2013 11:42:53хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нацистсько-комуністичним союзникам було що згадати. Наприклад, коли героїчний гарнізон Брестської фортеці під командуванням польського генерала Костянтина Плісовського відбив усі атаки Гудеріана, останній звернувся за допомогою до Кривошеїна. І совєтська важка артилерія виручила своїх фашистських союзників. Польські жовніри не здались, героїчно загинувши від совєтських снарядів та нацистських куль. А які теплі братання відбулися на мосту через Буг між совєтськими та гітлерівськими солдатами! Про це Сталін у телеграмі Гітлеру скаже: "Дружба, скріплена кров'ю".

14.02.2013 11:42:09хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

31 жовтня 1939 року Молотов виступив із доповіддю "Про зовнішню політику Совєтського Союзу" на позачерговій 5 сесії Верховної Ради СССР. У ній він зазначив, що "не лише безглуздо, а й злочинно вести таку війну, як війну за "знищення гітлеризму". В ці ж дні центральна газета совєтських комуністів "Правда" повністю надрукувала промову Гітлера на зустрічі з ветеранами нацистського руху в крупному пивному залі Мюнхена на честь чергової річниці "Пивного путчу", який відбувся 8 листопада 1923 року.

14.02.2013 11:41:00хххх176.36.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

найперший переклад гітлерівського "Майн кампф" був зроблений саме російською мовою за особистим розпорядженням Сталіна. Маршал Совєтського Союзу К.К. Рокосовський засвідчує: "Всі ми у свій час читали книжку Гітлера "Майн кампф" ("Воєнно-історичний журнал", 1989 р., №4,ст.53).

14.02.2013 11:03:08орест46.96.96.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Просиділи ці вояки в схронах всю войну ще їм пільги подавай ті хто воював лежать на полі брані

14.02.2013 11:07:29хрін тролю46.211.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ти чого уже знову Орестом Став? Па масковскі ти АРЕСТ! Отож, бігом в буцигарню тролю ;);););););)

14.02.2013 11:22:10Гена92.112.6.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ХЕР-ты тут пидор анусный,ведь тебя подлюку родила сука бляндеро-униатская в схроне через анус на ведро,то ты придурок тут и ночью и днём и под себя падло ходишь

14.02.2013 11:36:43хрін генюсику46.211.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правда трольчику, що перебігає від модему до модема від компа до компа і який серед під 154 ніками сьогодні? ТИ ідіоте сам себе не плюсуй. Я це вже забовбався тобі повторювати. Горокрасти тебе він ідіотизму не врятують. Ти ж у нас не лордик волдемордик? ;);););)

14.02.2013 11:34:47хрін генюсику46.211.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ага, сам підтвердив що масковитянський троль всі свої проблеми переносить на інших. Йому ж встидно визнати, свої проблеми і те, що його ригоАналоКомусрацький гаспадів в гній перетворює. Тому і повторює одне і те ж саме і видається, що його від сказу остаточно глюкануло. Правда алкашику? ;);););)

14.02.2013 10:40:00сеня178.158.132.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

эти милые старикашки с наивными мордашками - родом из тихого омута, дайте им в руки по обрезу и от деревни одни печные трубы останутся