Ексклюзивы
четверг, 25 июля 2013 18:22

Лукашенко обиделся на Януковича и отказался праздновать 1025-летие Крещения Руси в Киеве - СМИ

Лукашенко обиделся на Януковича и отказался праздновать 1025-летие Крещения Руси в Киеве - СМИ
Александр Лукашенко. Фото: news2000.com.ua

Президент Белоруссии Александр Лукашенко не приедет в Киев на празднование 1025-летия Крещения Киевской Руси. Об этом сообщают украинские СМИ.

По мнению экспертов, Лукашенко отказался от участия в праздновании, так как не желает обсуждать неприятные вопросы с президентами Украины и России.  "Он сам не захотел приехать, потому что он не хотел вместе с нашими президентами что-то обсуждать. Так как ему отказать в приезде не могли", – считает директор Центра политических исследований и конфликтологии Михаил Погребинский.

Некоторые эксперты не исключают, что украинская сторона его "плохо" пригласила. "Это не он очень вежливо отказался. Это его настолько "вежливо" пригласили, что у него не осталось другого выхода, как так же вежливо отказаться", – приводит слова руководителя корпорации стратегического консалтинга "Гардарика" Константина Матвиенко Finance.ua.

В посольстве Белоруссии на Украине отказались сообщить причину отсутствия Лукашенко на торжественных мероприятиях в Киеве. "Мы не комментируем эту тему", – пояснили в посольстве.

Возможной причиной отсутствия Лукашенко может быть и обида на Виктора Януковича. "Скорее всего у Лукашенко остались неприятные воспоминания о мероприятии на 25-летие Чернобыльской трагедии, поэтому он решил не ехать", – отметил директор Института украинской политики Кость Бондаренко.

Лукашенко не отмечал в Киеве в 2011 году годовщину Чернобыльской аварии. Сам он очень резко тогда прокомментировал эту ситуацию. На вопрос о его отсутствии он ответил: "Это вы у них спросите (президентов Украины и России – ред.) К сожалению, вшивости хватает у нынешнего руководства Украины. Напрашиваться я ни к кому не собираюсь. И быть каким-то подпевалой я тоже не собираюсь ни у одного президента, ни у другого".

Между тем в Минске готовятся к проведению собственных мероприятий по празднованию 1025-летия Крещения Руси. Сначала в Минск из Киева прибудет крест апостола Андрея Первозванного. Святыня будет находиться там с 28 июля по 2 августа. На следующий день, 29 июля, Минск ожидает визит Патриарха Московского и всея Руси Кирилла и еще семерых предстоятелей православных церквей мира для участия в торжествах.

Сейчас вы читаете новость «Лукашенко обиделся на Януковича и отказался праздновать 1025-летие Крещения Руси в Киеве - СМИ». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

134

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.08.2012 19:19:32Софійка178.95.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як можна було довірити управління державою цим діячам? У них в голові тільки одне - власний бізнес! Особисто я зараз сподіваюсь тільки на УДАР! І від усієї душі бажаю їм успіху!

27.08.2012 14:19:35Ликар95.133.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Азарова срочно поместить в институт Геронтологии для опытов!

27.08.2012 12:02:27богдан 95.135.45.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

молоде покоління трохи мудріше за нас постарших вони мають різні засоби спілкування вони бачать як люди за кордоном жиють яку зарплату получають все це порівнюють вони бачать як ЕВРОПЕЙСЬКІ держави відносяться до молодих сімей в одній компаніі де було більше чим 20 хлопців я спитав чи пішли б вони захищати державу відповідь була приблизно така загарбників від загарбників захищати не будуть шкода що нашій молоді у своій державі немае місця під сонцем і вони різними способами виізжають у другі більш справедливіші гуманніші держави це сумно

27.08.2012 03:49:18Евгений92.113.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чего этот политолог не возникал когда Тимошенко была Премьер-министром?! Небось на подкорме сидел и помалкивал. По его мордочке хитрозадой сразу видно, что свои афёры Тимошенко по Родовид-Банку он сполна получил. И не только он. А как Тимошенко посадили, так затявкали всякие беспородные шавки которых не видно не слышно раньше было: кормёжка кончилась.
pravo-kiev.com/analitika/rodovid- gra-u-groshi-na-zhittya.html

26.08.2012 23:40:16межигір'я176.37.68.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

ПР нахундай !

26.08.2012 21:57:59ВР-201295.133.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вообще этот политологишка такой востровумный... Такие аналогии, сравнения, метафоры... У него наверное под носом вагина, и он ею думает...

26.08.2012 21:56:28ВР-201295.133.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А Тимошенко может гордиться тем, что развалила Родовид-банк, подставила и кинула людей, работавших на неё и сидит теперь воняет на полмира из мест не столь отдалённых!
pravo-kiev.com/analitika/rodovi d-gra-u-groshi-na-zhittya.html
Юле-волю, и она вас так объегорит, что не только размножаться и жить не захотите!

26.08.2012 23:49:10ПР31.41.69.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Юля молодец ,еще она будет призидентом!

27.08.2012 08:29:28юГ94.27.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Отряда в Качановке

26.08.2012 19:51:40еге?95.135.219.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Коли знiмали Хрущова, враз в магазинах почалися перебоi з хлiбом та пекли його в основному з кукурудзяного борошна.Люди були незадоволенi, кляли Хрущова ...Я в той час був в Пiтерi у вiдоядженнi.Так от коли вранцi хлiба не захватитш, то вже не купиш пiсля роботи.I це в Пiтерi.Як тiльки ; зняли Микиту, то тут же по радiо об"явили, що повiдкривали жлжатковi млини, пекарнi тощо тощо i зразу ж появився пшеничний хлiб, хоч завались.Так що якщо потрiбно помiняти владу,то цей досвiд є одним з надiйних, щоб визвати. незадоволення населення. .

26.08.2012 21:25:31ukrainka91.124.39.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

а не здається вам,шановний еге?,що ті самі,ну точнісенько однаковісеньки методи і зараз,і раніш.Коли на кіровоградщині!!!,яка вирощує цукрові буряки,не тільки пшеницю, захотіли прибрати і знищити всі цукрові заводи,що і зробили,потім почали приватизовувати все за безцінь- у людей не було цукру,його ж вивозили і продавали. І не засівали цукровими вже нічого.А розказували,от немає де його виробляти. Це невеличкий приклад,ви також любите все фактами говорити-писати.І не тільки із цукром.Все подається і все робиться не просто ж так. А потім це незадоволення і швидко гаситься.А тоді і сидемо і міркуємо,чому ця влада кримінальна і олігархи вирішують і де вони взялись?

26.08.2012 21:34:18ukrainka91.124.39.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

не буде такого,у нас цим законом останнім поділили країну і намагаються всілякими, я би сказали злочинними і аморальними методами, насадити ненависть і зневагу один до одного.Багато на це купується.І якби в цій країні хотіли б щось змінити і дійсно відповідати за неї,то таки покидьки ніколи б не прийшли до влади.Їх треба викидати і самим змінювати ВСЕ.Влада, яка поширює брехню, агресію серед свого народу ЗЛОЧИННА!

26.08.2012 22:16:42украінець31.41.69.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

За розкол вже треба садити !

27.08.2012 08:30:57юГ94.27.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

то не розколюй а выконуй законив.

26.08.2012 22:19:53ukrainka91.124.39.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

однозначно.

26.08.2012 19:30:56в94.248.42.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

люди добрі які комуністи схаменіться скільки можна сліпо вірити в світле майбутнє вони нас 70 років водили і куди привели ми ж при комуністах дожилися до повного краху що не було в магазинах нічого ні істи ні вдіти давайте будемо до кінця чесними чому ссср розпалось тому що дойшли до ручки хай молодь не памятає а старше покоління навіщо ви себе обманюєте і все завдяки чуткому руководству кпсс демократи приклали своі руки пізніше і зараз ми живемо погано тому що у владі ті ж самі коммуністи тільки вони себе називають по іншому в них мишлення совкове хорошого нам не бачити поки вони у владі потрібно вибирати молодих і розумних інакше так і будемо сидіти в багнюці а ці комуністи які зараз у верховній раді ви мене вибачте

26.08.2012 19:50:59Надя78.45.72.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Нам ще довго-довго нічого не бачити!!! Бо ми скоро вимремо як мамонти і залишаться лише зомбі! А все пізнається в зрівнянні,комусь подобається жити так як сьогодні живеться а комусь довподоби минулі часи.І це справа кожного.Як на мене я чесно не знаю кого вибирати в сьогоднішній час,може краще царя ))))))

26.08.2012 22:19:44УКР31.41.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Всі кращі за кордоном , а зараз краща молодь вчитися іде за кордон і там остається а в краіні остається одне зомбі !

26.08.2012 22:24:00ukrainka91.124.39.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Та неправда,всі кращі) і із -за кордону повертаються,тільки куди ж повертатись, якщо тут всі сидять і чекають невідомо кого і чого.

26.08.2012 22:39:10Украінець31.41.69.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

вертаються, подивляться і знов ідуть

26.08.2012 23:14:49ukrainka91.124.39.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Прикро,але правда і це.Кожному зомбі) -йдіть на вибори,але перед ними дуже зважено і добре подумайте за кого і чому за нього будете віддавати свій голос,але потім не жалійтесь!!!А не зомбованим,такі також є, поставити собі завдання, як перетворити зомбі) в мислячу людину.Важко,але можливо.Собі не брехати і не жити ілюзіями, це також впливає на вибір.

27.08.2012 08:40:46Любящий украинок94.27.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дежурный по гамну в редакции газеты сменился? Терь ты за никона?

26.08.2012 21:40:40ukrainka91.124.39.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

краще царя в голові мати))),це точно.

26.08.2012 18:55:45еге?95.135.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пiд нiком "патрiот" ховається "професiонал", який вмiє лише кричати "Слава Украiнi!",першою професiєю якого ранiше було сидiння в привокзальних туалетах, писати на стiнах лозунги та сидячи навшпиньки над дюркою кричати "Зайнято!".

Голосов: 8759
Голосование "Умная милитаризация" от Минобороны
  • Госслужащих нужно брать на работу только после военной подготовки
  • Это должно быть одним из требований и для баллотирования в органы местного самоуправления, парламент и суды
  • Для госслужащих военная подготовка не должна быть обязательной
  • Мне все равно
Просмотреть