вівторок, 27 травня 2008 17:49

Росія відмовляється розсекретити Катинь

Головна воєнна прокуратура Росії відмовляється надати в суді документи Катинської справи про розстріл майже 14 тис. польських офіцерів у часи Другої світової. Оскільки більшість свідчень під грифом "цілком таємно". Родичі загиблих добиваються відновлення справи. У Московському суді відбулося засідання за скаргою родин загиблих.

Восени 1939 року в радянський полон потрапило понад 14 тис. польських офіцерів. 1943-го з"явилися повідомлення про те, що працівники НКВС розстріляли польських полонених у Катинському лісі неподалік Смоленська. Невдовзі в місцях трагедії зробили ексгумацію кількох тисяч тіл. Радянська влада у скоєному звинуватила німецькі окупаційні війська.

У 1970-х над справою працювала міжнародна комісія. Документи жертв, рани на тілах, зброя — вказували на те, що розстрілювали офіцерів радянські, а не німецькі військові.

Родичі убитих в Катині прагнуть визнати розстріл актом геноциду проти польського народу.

Зараз ви читаєте новину «Росія відмовляється розсекретити Катинь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.05.2015 13:02:48PRO194.150.168.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Но китайский руководитель приехал - на будущую китайскую колонию надо почаще смотреть.

11.05.2015 10:46:03DIMON178.137.66.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
бульбаш-ок,

Одно радует, что большинство бульбашей не такие ДАУБАёБЫ как ты. ОК?

10.05.2015 12:16:10Наталья Косинская188.163.96.--
  • 5+
  • 1-
  • Відповісти

"А супчик то рідкуватий вийшов", однак... і гарна пика, ну ніяк не виходить при поганій грі! Ну, та Бог з ними, ординськими ієзуїтами, інше цікавить: самою підготовкою та проведенням Свята, вони якось відволікали "лохторат" від "їжі насущій". А ось, що зараз буде вигадувати ботоксне "Пуйло" Амінавна? Яку-таку привабливу "моркву" воно витащить з "рукава"?

10.05.2015 10:40:52pronto37.46.242.--
  • 10+
  • 1-
  • Відповісти

"Всі, кого ми хотіли бачити, були тут" - вот самодовольное ***. Ботоксу никогда не понять, что его не хотят видеть, и не только на показушном парадишке

10.05.2015 10:08:55Mикола Михник37.115.149.--
  • 13+
  • 1-
  • Відповісти

У Медведєва вигляд більш. вождістський, ніж у Путіна. Так не можна! Відставка забезпечена.

10.05.2015 09:53:41Oleg Ukrainskyy37.221.132.--
  • 17+
  • 1-
  • Відповісти

Пуйло звичайне х....ло!!!!

10.05.2015 09:44:35Маруся Богуславка109.227.119.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

ПОЗОР на ВЕСЬ мир - никого из антигитлеровской коалиции !! )(уйло все равно оправдывается !! Что можно сказать об этом "людишке" ?

10.05.2015 09:42:29Ольга Пелёвина37.52.85.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

А чого засмучуватися? Менші розтрати для країні - ні гості до нього, нікуди сам не поїхав по світу...

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути