Ексклюзиви
вівторок, 06 листопада 2012 00:30

"Укрзалізниця" повернеться до продажу іменних квитків

Автор: Малюнок: Володимир Казаневський
 

З 1 січня 2013 року "Укрзалізниця" повернеться до продажу іменних квитків на потяги за документами, що засвідчують особу. Серед них — внутрішній або закордонний паспорт, посвідчення водія, військовий квиток, студентський. Хочуть уникнути спекуляцій із боку касирів та провідників, розповів віце-прем'єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесніков. Продавали квитки без посвідок із листопада 2007 року.

Зараз ви читаєте новину «"Укрзалізниця" повернеться до продажу іменних квитків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.02.2013 00:59:14Седой64.211.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наши предки ублюдками называли приблудней от смешения белой расы с жидами (князь владимир например) . Это неизвращенное жидами понятие. А выродками называли отказавшихся от Рода, Расы, нации.

11.02.2013 00:53:57Кипчак64.211.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не дав Бог жабі хвоста, а то все жито витолочила би... Можно подумать, что кто-то будет этого уебка спрашивать как жида называть... Его другое должно беспокоить - когда чемоданы паковать.... А то не успеет.

10.02.2013 21:50:30ЛЮДИ217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А зря , "хохол" нужно оставить , и ещё добавить к нему - "укр.нацозабоченный ублюдок" !!!

14.01.2013 12:25:29Vittoledo91.200.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а крім того, латинський правопис слова звучить як Jew(de) - жид, і вже ніяк аж не єврей

14.01.2013 12:22:56Vittoledo91.200.4.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

коли до Львова прийшли асвабадітєлі і наказали жидів називати євреямі, то львівські жиди дуже обурилися й вважали це суцільним приниженням

07.01.2013 16:00:40Nickelback109.68.47.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Треба вже нарешті заборонити Колесніченка.

10.02.2013 21:51:44Алекс217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тебя - нац. придурка забороныты !!!

06.01.2013 19:16:54українціЗа37.130.227.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Московія з радістю В. Колісниченку надасть російське громадянство. Треба звернутись до ВВП !!!

06.01.2013 19:07:51опозиціяВставай77.244.254.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Опозиції потрібно загострити боротьбу з ординським шовінізмом в Україні, що насаджується 5-ю колоною окупантів. Час почати люстрацію серед корупціонерів.

04.01.2013 21:38:27путінюгенд176.37.68.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

КАМУНО-РИГО ФАШИСТИ - ЦЕ РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ

10.02.2013 21:54:12ОТВЕТ ДУРАКУ217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

[b][b]БАНДЭРО-ФАШИСТСКИЕ ВЫРОДКИ - ЭТО ОТРЫЖКИ НАЦИСТСКИЕ !!![/b][/b]

04.01.2013 21:29:00Алексей93.127.108.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Главное, что бы запретили самого вы*лядка колеснеченко. И его смотрящего бандюковича.

06.01.2013 19:12:17зрадникамНари77.244.254.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Народний депутат , що виступає проти свого народу, порушує свою присягу на вірність і підлягає люстрації без всяких послаблень.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути