четвер, 19 серпня 2010 13:22

Володимир Кличко ввійшов у ТОП-10 найкращих боксерів

Володимир Кличко ввійшов у ТОП-10 найкращих боксерів

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBO, IBF і IBO українець Володимир Кличко ввійшов у рейтинг найкращих боксерів незалежно від вагової категорії, який склав американський журнал "The Ring".

Кличко змістив з десятого місця в цьому списку американця Чеда Доусона, який минулої суботи програв канадцеві Жану Паскалю.

Рейтинг кращих боксерів журналу "The Ring":

1. Менні Пакьяо (Філіппіни)

2. Флойд Мейвезер-молодший (США)

3. Хуан Мануель Маркес (Мексика)

4. Ноніто Донер (Філіппіни)

5. Шейн Мозлі (США)

6. Пол Вільямс (США)

7. Серхіо Мартінес (Аргентина)

8. Понгсаклек Вонжонгкам (Таїланд)

9. Фернандо Монтель (Мексика)

10. Володимир Кличко (Україна)

Нагадаємо, 11 вересня Кличко проведе захист своїх титулів у бою проти нігерійця Семюеля Пітера.

За матеріалами Liga.net

Зараз ви читаєте новину «Володимир Кличко ввійшов у ТОП-10 найкращих боксерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.05.2011 15:30:17лика91.201.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НУ АМЕРИКОСЫ ТЕПЕРЬ ДЕРЖИТЕСЬ ВАМ ЭТО НЕ ПРОСТЯТ И МСТИТЬ БУДУТ ОЧЕНЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ
05.05.2011 15:08:40Виталий94.77.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
будет прикольно если в инете, появится видеообращение ЖИВОГО бен ладена))
03.05.2011 23:18:24Адам188.115.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я скажу так - Бен Ладен живой. Американцы захватили его живым и вывезли на свою базу чтобы выбить из него максимум информации о структуре, спонсорах и планах Алькаиды. И распространяют фальшивые фотографии и информацию о затоплении чтобы никто его не искал и террористы не меняли свои планы. Хавай народ американскую лапшу.......
03.05.2011 11:36:58Коля178.93.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Беззаконие и произвол + ложь(чем непроверяемей тем "правдивей") шакалий шабаш Что празднуете , пЭдуарды?? Убийство? Дикий обычай убогих кровожадных народцев.
03.05.2011 11:07:47Андрей178.20.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
какой то чУДАК отфотожопил бин ладена и выкинул в сеть... и пошло поехало))) А где источник? А вообще кому он нужен этот источник? Главное что бы народ хавал...))) Кушай народ...
03.05.2011 10:46:18Эдуард93.74.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так или иначе, собаке- собачья смерть. США -молодцы, как всегда.
02.05.2011 20:38:01Алиса95.26.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А был ли мальчик ???
02.05.2011 18:25:30Хохол50.16.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фотографію мертвого бін Ладена назвали фальшивкою. А ВОТ ЭТО НЕ ФАЛЬШИВКА! ...Таліби пообіцяли помститися за смерть бін Ладена..
02.05.2011 17:07:25Олег77.87.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я что говорил?! Беня и сейчас - живее всех живых.Он еще даст пиндосам просраться!!! :)))
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути