середа, 19 липня 2017 15:17

Синхроністка Ганна Волошина здобула третю медаль чемпіонату світу

Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі

У столиці Угорщини, Будапешті, триває чемпіонат світу з водних видів спорту. Українська синхроністка Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі.

Наша спортсменка показала у фіналі результат 93,3000 бали. Золото у російської спортсменки Світлани Колесніченко (96,1333 балів), срібло в активі іспанки Они Карбонель (95,0333).

Це вже четверта медаль на цьому чемпіонаті світу для збірної України і третя - особисто в активі Волошиної.

Наша спортсменка також стала третьою в технічній програмі у соло-виступах, а також завоювала бронзу в дуеті з Єлизаветою Яхно.

Раніше український дует Олег Колодій та Ілля Кваша посів третє місце у стрибках у воду з 3-метрового трампліну.

Поки що у нашої збірної чотири медалі світової першості, і всі - бронзові.

Зараз ви читаєте новину «Синхроністка Ганна Волошина здобула третю медаль чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua