четвер, 15 січня 2009 13:56

"Марсель" офіційно представив Брандау (ФОТО)
6

В середу відбулася офіційна презентація бразильського нападаючого Брандау як гравця "Марселя", в ході якої колишній форвард "Шахтаря" розповів, чому вирішив перебратися до Франції.

"Я не хотів покидати Європу. І мої батьки підтримали мене в цьому. Вони сказали, що мені потрібно продовжувати грати на цьому континенті. Тому я прийняв пропозицію "Марселя", який володіє великою армією уболівальників і є відмінним клубом", - наводить слова Брандау офіційний сайт французької команди.

У французькому клубі Брандау отримав футболку з номером "9". У Донецьку футболіст грав під 25-м номером, повідомляє sport.segodnya




ФОТО: smages.com









Зараз ви читаєте новину «"Марсель" офіційно представив Брандау (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.08.2012 19:05:31Слава Україні!151.27.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Праффесі Анали при владі.

07.08.2012 17:20:09дуже цікаво91.231.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дуже цікаво, з чиєї казни отримує гроші цей пустобрех експерт Володимир Коновальчук???

07.08.2012 16:44:06Вася178.137.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
07.08.2012 16:38:08---77.122.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Уряд не допустить підвищення цін на продукти харчування. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Запоріжжя, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

07.08.2012 16:36:40Олександр213.179.245.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ось це результати плодотворної праці нашої влади!
По плодах їх впізнаєте їх.

07.08.2012 16:32:22настя213.231.12.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

булоб дивно якби при цій владі щось подешевшало!

07.08.2012 16:32:08sorcerer94.153.241.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

після виборів подорожчає ВСЕ!

07.08.2012 16:45:52necaj212.24.145.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

INE NA 10 % ----

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути