Ексклюзиви
субота, 13 жовтня 2012 14:51

"Після матчу з Молдовою у роздягальні був розпач" - Тимощук

"Після матчу з Молдовою у роздягальні був розпач" - Тимощук
"Нам вистачило б одного голу, щоб виграти" - Тимощук ФОТО: 2012.football.ua

Капітан збірної України Анатолій Тимощук розчарований нічийний результатом матчу з Молдовою на виїзді. Про це він розповів журналістами після гри.

"Ми нічого не дали створити супернику як у першому таймі так і в другому, - каже Анатолій. - Прикро, що не реалізували свої моменти. У нас були хороші можливості для взяття воріт. Без забитих м'ячів виграти неможливо. Сподіваюсь у наступному матчі буде набагато краще. Нам потрібно набирати очки, щоб виконати поставлене перед нами завдання"

Арифметика не залишає вибору. Тепер збірній треба обов'язково перемагати Чорногорію.

"Так, звісно. Але арифметика також змушувала нас обігрувати Молдову. Ми не виграли. Сподіваюсь із Чорногорією буде зовсім інша ситуація. Наш наступний суперник сильніший від Молдови. Налаштування, самовіддача та якість гри мають бути відповідними. Треба віддати всі сили на футбольному полі для того, щоб досягти результату. "

Вистачить часу на відновлення?

"Сподіваюсь, що так. Не можу сказати, що сьогодні Молдова створила нам багато проблем, тому часу на відновлення має вистачити. Нам потрібно вийти на гру проти Чорногорії з новими силами."

За що можна сьогодні похвалити збірну України?

"За самовіддачу. Ми хотіли перемогти, старалися з усіх сил, боролися на полі. У футболі не завжди результат на користь сильнішої команди."

Можливо збірній не вистачало "накачки" від Блохіна?

"На даний момент Олега Володимировича немає у збірній, тому зараз можна тільки гадати, щоб б могло бути. Нам потрібно працювати у тій ситуації, в якій ми знаходимося і з тими гравцями, які є в обоймі збірної. Деякі наші футболісти отримали травми, на їх місце приїхали інші виконавці. У нас досить сильна збірна. Думаю, ми мали сьогодні перемагати."

До матчу знали, що у збірної Молдови у захисті гратиме 10 футболістів?

"Ми очікували чогось подібного. Майстерність і рівень українських футболістів набагато вища. Молдовани зробили все можливе, щоб відстояти цю нічию. Перед матчем я говорив, що нас чекає важка гра. Я відчував, що нам тут не буде легко."

За рахунок чого ви хотіли перемогти Молдову?

"У нас був план на гру. Відзначу, що у нас непогано працювали фланги, були хороші моменти та стандартні положення. Нам вистачило б одного голу, щоб виграти. Якби ми забили, то Молдова пішла б уперед, відкрилася і намагалася відігратися. Міг би бути інший результат. Якщо згадати матч Молдови з Англією, то англійські футболісти забили швидкий м'яч і практично зробили гру. Сьогодні нам бракувало забитого м'яча."

Ця нічия прирівнюється до поразки?

"Можна і так сказати."

Що тренери сказали після матчу?

"До нас зайшов президент ФФУ Анатолій Коньков. Також перед командою виступив Андрій Баль. Цей результат мало кого влаштовує, звичайно крім молдован. Я розчарований таким підсумком матчу. Але нам треба зараз готуватися до наступного поєдинку."

Чи має ФФУ визначитися з головним тренером до матчу з Чорногорією?

"Я не знаю. У федерації мають роздивитися цю ситуацію — що вони очікують, чому вони очікують. Тому це питання не до мене. Гравцям треба працювати у тій ситуації, яка є на даний момент у нашій команді. І не дивлячись ні на що потрібно досягати результату."

Після матчу у роздягальні був розпач?

"Я думаю, що так. Всі гравці були засмучені результатом".

Наступний матч збірна України зіграє з Чорногорією у Києві 16 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «"Після матчу з Молдовою у роздягальні був розпач" - Тимощук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.10.2012 08:05:18ДИНАМО СЕЛО31.41.65.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Надо пригласить тренера с ГАЗМЯСА он точно наведет порядок в раздевалке !

14.10.2012 02:39:42Роман86.62.105.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Бляха - муха!! Про які ігри може йти мова коли немає перемог навіть над слабкими суперниками?.. Власне самої гри мені бачити не довелось так як в РФ все українське включно з фуболом ігнорують.. Але ж є результат і він логічний коли в атаці Мілевський - стомлений форвард..

13.10.2012 23:22:16Іван Виговський87.178.211.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Хлопці, а може треба удари в ПЛОЩИНУ ВОРІТ потренувати?! Нагадаю, що по цьоиу показнику збірна України буда ОСТАННЬОЮ із усіх 16 команд ЄВРО 2012 з великим відривом від другої з кінця Греції. Греція 35 % в площину воріт, Україна 28 % (отже, більш, ніж 70 % ударів в "молоко"). Для порівняння: Іспанія 70 % ударів в площину воріт.

13.10.2012 21:57:51В109.201.231.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Напевне ніхто не готувався - тренер (який там тренер) -думав все станеться саме -собою... Іграки - так само - типу ми ж звізди на небі- що там Молдова...
Шкода що збірній як і майбутньому України на 5 років нічого не світить- одні стабіліздеци та покращення...

13.10.2012 21:00:36u78.94.143.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

наврочили наші: розіб*ють молдаванів:(:( ...А ті ,напевно, зібрали всі своі сили і супротивилсь.І бог ім теж поміг. Не треба наших тепер ще більше в землю вганяти , вони не були погані, а молдавани були кращі ,ніж завше. Отож... Дамо ще шанс .Нашим:):)

13.10.2012 20:34:21Улі Хёнесс176.8.95.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А Тимощук на сьогоднішній день - це баласт в зб.України. Людина ледве не роками сидить на лавці для запасних у Баварії! Повністю відсутня мотивація і ігрова практика... Якого ти милого в ту збірну сунешся? Думаєш тренер Баварії зробить висновки і поставить тебе до основного складу німецького гранда? Помиляєшся... З таким рівнем футболу який ти демонструєш Толік Баварія тебе взагалі здихається! Це маразм! Чому не поступиш як чоловік і не підеш геть зі збірної. Шовковський показав приклад і поступив як чоловік. Звільнив місце для більш молодих...

13.10.2012 23:30:08Іван Виговський87.178.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тимощук залишився в Мюнхені ще на одон сезон тому, що він виконав умову такої опції (відіграв в основі Баварії ПОНАД 70 % МАТЧІВ ЗА СЕЗОН).

13.10.2012 23:39:21Валерій176.8.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як би там не було, Тимощук вже не той. Це видно неозброєним оком. Не та швидкість, не та мотивація очевидно...
Що стосується ігрової практики в Баварії... Бундесліга - один з моїх улюблених чемпіонатів і я слідкую за ним... Проте, відразу і не пригадаю, коли останній раз Тимощук виходив на поле в складі мюнхенського клубу...

14.10.2012 00:12:25Іван Виговський87.178.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Валєрону: Читай Улі Хёнесса. Мова йде про те, що Толік "роками" не грає. А в цьому сезоні у Тимощука появився конкурент - чемпіон світу Хаві Мартінес. Через це він дійсно рідше попадав в основу. Але і тренер Баварії Хайнкес, і Президент Улі Хёнесс завжди говорять, що Тимощук дуже цінний для Баварії гравець. У всякому разі було б прикро, якщо Тимощук перейшов би взимку до іншої команди. Бо Україна втратила б в цьому випадку своєго другого переможця Ліги Чемпіонів (після Шевченка з Міланом Тимощук з Баварією).

14.10.2012 11:24:56Валерій176.8.95.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Івану Виговському: Тимощук ніколи не вигравав Лігу Чемпіонів. КУЄФА з Зенітом - так, вигравав. З Баварією він був лише фіналістом ЛЧ.

13.10.2012 19:11:02stant194.44.33.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Абсолютно неякісний і абсолютно примітивний футбол показала вчора наша Збірна,в тому числі і її капітан!
Ви виглядали як пацанва,яка спонтанно зібралась за годину до матчу і так-сяк вирішила побігати в футбольчик задля власної розваги.
Роздратуванню вболівальників немає меж! Вам похер на все,кожен думає тільки про свої якісь міжкорпоративні,міжкланові інтереси. Честь,патріотизм,престиж - пусті звуки.
Ганьба!

13.10.2012 23:01:48жека91.230.25.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ти правий гнати іх всіх,грошей нагребли а остальні ім п,,,уй,який чемпіонат світу з такою грою,позажералися

13.10.2012 16:53:10UAUAUA93.72.122.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Хто б там що не казав, а не досягли результату лише тому що вирішили, що молдаван вони налякають гетрами...Ніякої організації гри не було, бо всі бігали як на тренуванні, а в кінці здохли взагалі. Щодо моментів, то всі мабуть забули про руку в штрафному майданчику збірної України....був би їм тоді "швидкий гол" цей навал пацанви ще б закінчився перемогою Молдови...Говорить мені дружина: "Ну що ти дивишся ці ігрища міліонерчиків", - і таки вона має рацію....гроші в них американські, а професіоналізм СОВКОВИЙ....

13.10.2012 16:49:46степановичь178.95.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

надо было не семина выгонять ,а разогнать этих уродов играющих на уровне дворовых команд.но с их помощью типа суркисы и др.рубят неплохую капусту ,поэтому все будет по старому.как выразился до меня игорь гавно оно и в африке гамно.

13.10.2012 16:13:08Леонид194.44.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Надо срочно назначить главным тренером сборной Украины ,- Вячеслава Грозного. Все другие кандидаты ему в подмётки годятся. Грозный это тренер от бога. Он жесткий, опытный , принципиальный, талантливый тренер. Чем раньше его назначат, тем быстрее мы увидим совсем другую нашу сборную : бегущую, с горящими глазами, роющую землю, сметающую на своём пути любого соперника. Грозный выведит из группы нашу сборную на 1 месте, а в Бразилии на ЧМ-2014 дойдёт до финала.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути