Ексклюзиви
вівторок, 27 грудня 2011 12:01

Перший суперник збірної України на Євро-2012 зіграє з Катаром

Перший суперник збірної України на Євро-2012 зіграє з Катаром

У складі збірної Швеції, яка 23 січня в Дохі проведе товариський матч з Катаром, виступатимуть виключно футболісти з національного чемпіонату, і серед них - дев'ять гравців молодіжної збірної.

Таке рішення тренерський штаб шведів прийняв не через поблажливе ставлення до суперника, а тому, що міжнародний календар ФІФА не передбачає вікон на цю дату, і пауз в європейських чемпіонатах не буде, повідомляє "СЭ".

Повноцінний товариський матч Швеція проведе 29 лютого з Хорватією. Інших контрольних ігор в календарі збірної напередодні Євро поки що не передбачено.

Ось як виглядає список запрошених головним тренером скандинавів Еріком Хамреном:

воротарі - Далін ("Мальме"), Ханссон ("Хельсінборг"), Юнссон ("Хальмстад");

захисники - Бакман (АІК), Демір ("Треллеборг"), Дюрестам, Саломонссон, Юханссон (усі - "Гетеборг"), Хольгерссон ("Хельсінборг"), Янссон ("Мальме");

півзахисники - Клаессон ("Вернамо"), Хамад ("Мальме"), Ісідзакі, Свенссон, Хільємарк, Хульт (усі - "Ельфсборг"), Хюсен ("Гетеборг"), Ульссон ("Хальмстад"), Пекальски ("Мальме");

нападаючі - Ранегіє ("Мальме"), Дурмаз ("Мальме").

Нагадаємо, збірна Швеції зіграє на Євро-2012 в одній групі з Україною, Англією та Францією.

Зараз ви читаєте новину «Перший суперник збірної України на Євро-2012 зіграє з Катаром». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.02.2013 10:53:39НАХТІГАЛЬ109.227.113.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Несамовито скаженіє кацапія-"страна снєгов,медвєдєй,лаптєй і щєй",та ніякі тренери закордонні не допоможуть недолугим,виявляється газу не вистачає!:)))) СЛАВА УКРАЇНІ!!!

15.02.2013 23:20:30somebody46.118.124.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

МОЛОДЦІ!!!

15.02.2013 23:09:35НАХТІГАЛЬ109.227.115.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Звичайно радію за НАШИХ дівчат,бо у 2008 р.доклав свою часточку у тренуванні тоді ще зовсім молодих Валі і Віталіни.Та найбільше задоволення від провалу кацапії:))))):)))))

15.02.2013 22:57:32Савчук Тарас91.221.218.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Українські дівчата молодці. Нагадали що є в Україні таланти!

15.02.2013 22:39:21Українка176.36.139.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Дівчата молодці! Слава УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! І так буде зажди! Щира подяка дівчатам за приємні нервові хвилини!

15.02.2013 22:03:05Лора95.133.150.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

А тепер нехай би наші мільйонерчики з мільярдерчиками трошки розкошелились та достойно нагородили наших дівчат.

15.02.2013 20:02:28Слобожанин178.94.73.--
  • 28+
  • 0-
  • Відповісти

Дівчатам - СЛАВА!!! УТ-1- Ганьба !!! Чому немає в ефірі нагородження???

15.02.2013 22:59:16Савчук Тарас91.221.218.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Немає УТ-1. Немає Першого Національного є Перший Жидівський за кошти гоїв і від їх імені участь в міжнародних конкурсах і розподіли ліцензій на міжнародні трансляції.

15.02.2013 21:16:40катя178.95.196.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

тому що їм вигідніше показувати шустера((((((

15.02.2013 19:56:23GOVER188.123.230.--
  • 26+
  • 0-
  • Відповісти

Любі дівчата! Вітаємо Вас і бажаємо нових успіхів і всього доброго!

15.02.2013 19:52:55юрий37.54.14.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Молодцы наши биатлонистки!

15.02.2013 19:52:01весёлый роджер91.237.121.--
  • 38+
  • 0-
  • Відповісти

поздравляю!!!!!!!интересно тот гандон кацапский тренер,что трындел-"успех украинок случайность" все волосы на заднице у себя вырвал.девушки ещё раз искрене ПОЗДРАВЛЯЮ!!!

16.02.2013 09:44:52Катя178.95.196.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

от в чоловічої збірної росії аж 1 медаль:)- та й ще бронза))) а в жіночої всі - 0 ))) так що теж закономірність:)

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути