пʼятниця, 19 березня 2010 08:58

Передача Федотенка і шайба Понікаровського принесли "Піттсбургу" перемогу

Передача Федотенка і шайба Понікаровського принесли "Піттсбургу" перемогу

У матчі регулярного чемпіонату "Піттсбург" з допомогою наших Федотенка і Понікаровського на виїзді впевнено обіграв восьму команду "сходу" "Бостон" - 3:0.

Українські хокеїсти взяли безпосередню участь у перемозі "пінгвінів". Руслан, який провів на льоду 13:20 хвилин, став співавтором першої закинутої шайби в поєдинку. За гру Федотенко також завдав два удари по воротах "Бостона" і закінчив матч з показником +1.

Інший наш нападаючий Понікаровський відзначився закинутою шайбою, яка стала визначальною в матчі. За 18:03 хвилини Олексій також наніс один удар і закінчив з показником +2.

Серед інших матчів ігрового дня варто відзначити поразки обох лідерів конференцій. Краща команда чемпіонату "Вашингтон" на виїзді поступився одному з аутсайдерів "Кароліні" - 3:4 в овертаймі. Лідер "сходу" "Сан-Хосе" програв у Ванкувері (2:3), це вже четверте поспіль поразка "Шаркс".

НХЛ. Регулярний чемпіонат

Бостон - Піттсбург - 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

0:1 - Кеннеді (Федотенко, Орпік) - 08:34

0:2 - Понікаровський (Летанг, Гончар) - 39:45

0:3 - Рупп - 45:14

Кароліна - Вашингтон - 4:3 ОТ (0:0, 1:2, 2:1, 1:0)

Торонто - Нью-Джерсі - 2:1 Бул. (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Рейнджерс - Сент-Луїс - 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)

Атланта - Оттава - 6:3 (1:0, 2:3, 3:0)

Тампа-Бей - Баффало - 2:6 (0:3, 0:1, 2:2)

Флорида - Фінікс - 3:4 Бул. (1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 0:1)

Нешвілл - Міннесота - 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Даллас - Філадельфія - 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Ванкувер - Сан-Хосе - 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Лос-Анджелес - Чікаго - 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Передача Федотенка і шайба Понікаровського принесли "Піттсбургу" перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.05.2018 11:34:51Путін-ЙУХ!130.180.211.--
  • 10+
  • 1-
  • Відповісти

"Но Россия как была, так и останется единой и неделимой, великой и непобедимой."
Дурень думкою багатіє...Скорее всего поднебесная освоит роиссю,что уже происходит.
Масцкву уже поглотили мусульмане...а вы, больной, продолжайте вздрачивать себе моск

25.05.2018 09:20:04Zandercatcher.213.110.160.--
  • 9+
  • 1-
  • Відповісти

ДНР ЭТО ТОЖЕ УКРАИНА

О-о-о!!!!Вон как ты,блохастик,запел!!!А как же "отдельная республика",а как же слова вашего Гиркина типа "нечего летать в НАШЕМ небе"?:):):)Путаемся в показаниях,животное?:):):)

25.05.2018 02:15:20Lutzkij5.147.57.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

Бо ніколи не призналася Москва до своїх дій.... Навпаки..!!!!
Як ті Гієне в Африці...нападають і кажуть це другі були...
Так в КАТИН....так в СМОЛЕНСКУ...так в КРИМУ...так і на ДОНБАСІ....!!! Так і МН 17....

25.05.2018 02:08:09Lutzkij5.147.57.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

Ні !!!!!
покажеш чи ти дійсно Великій , якщо ти вмієш признатися і сказати...
"" Вибачте ...я помилився...! Мені жаль...!!! Дайте мені можшивість показати що я зрозумів що помилився..!!!...
Але.!!! бо та Монголска Мрязь в Москві не має Цівілізований Дух з 20.Столітьі ... Він таке не зробить...краще буде далі убивати Цівілне населення на Донбасі з тими тюремниками які випустили щоб убивати мирний народ..!!!

25.05.2018 02:06:48Lutzkij5.147.57.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

Росія завжди рекламує що весь Цівілізований світ не хоче визначати її, цю Росію як Великої держави....За це є різні причини....велечезність Держави не показуєтця в Громних Ракет...або великих могутніх збройних Навчань....!!!!!
Але Вилечезність ніколи показуєш коли ти із зрадниками позбавиш державну Оборону країни , а потім її нападеш...!!!!

25.05.2018 00:38:38dar493.76.73.--
  • 0+
  • 11-
  • Відповісти

Я думаю, что многие в рашке, теперь включат мозги

Сам включись вначале. Считать противников дураками - одно из самых опасных заблуждений во время любого конфликта.

24.05.2018 23:42:52knyt77.111.244.--
  • 8+
  • 1-
  • Відповісти

53 бригаде пиз..ец, вова пукин сделает коллективный несчастный случай, причем с родными и знакомыми военнослужащих. Или объявит их пособниками бандеровцев и будет расследовать суперзаговор пендосов с украинцами, которые завербовали целую базу ПВО. Что то придумают. Я думаю, что многие в рашке, теперь включат мозги и обратят внимание на своего фюрера пиз...уна, а не сидеть и дро..чить на укр.ресурсах.

24.05.2018 22:49:57Путін-ЙУХ!130.180.211.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

24.05.2018 22:06:10viktorg77.121.139.--
  • 10+
  • 3-
  • Відповісти

Если зенитный ракетный комплекс без санкции царя переместили на территорию другого государства и поставили на боевое дежурство, то такой царь круглый идиот.
Но что интересно - если он дал свою санкцию, он тоже круглый идиот.
Таким образом Путин - круглый идиот в квадрате. С чем я дорогих россиян и поздравляю.

================
Кацапстан должен быть разрушен

24.05.2018 21:29:12dar493.76.73.--
  • 0+
  • 11-
  • Відповісти

DAR4 ДНР ЭТО ТОЖЕ УКРАИНА, ЕСЛИ ТЫ НЕ В КУРСЕ.

В курсах, но по аналогии: Россия должна отвечать тогда за то, что дудаевцы творили на территории Чечни?
По-твоему принципу выходит, что должна.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути