Ексклюзиви
неділя, 04 березня 2012 10:59

"Металіст" на останній хвилині вирвав перемогу над "Оболонню"

"Металіст" на останній хвилині вирвав перемогу над "Оболонню"

Матчем у Харкові завершилася суботня програма матчів 21-го туру української прем'єр-ліги.

"Металіст", який йде третім у першості, зумів зломити опір гравців київської "Оболоні", які самовіддано захищалися, лише в компенсований арбітром час.

Перемогу господарям приніс точний удар вийшов на заміну Сергія Пшеничних.

Україна. Прем'єр-ліга

21-й тур

Металіст (Харків) - Оболонь (Київ) - 1:0

Голи: Пшеничних, 90+5 (1:0).

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" на останній хвилині вирвав перемогу над "Оболонню"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.09.2011 19:32:23Степан141.105.129.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Не хочет Табачник по хорошему уйти, пусть терпит, и, как говорят в народе: котюзи - по заслузи!

23.09.2011 14:25:02Петро Петрович85.4.194.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

"Зустрінеш Табачника - дай йому підсрачника". ;) Нехай летить до своєї омріяної батьківщини - Росії.

24.09.2011 17:17:08гоген79.135.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Старая пластинка со старыми завываниями... и плюс сплошная брехня!!!! И про отчисление и про урезание финансирования Могилянки!!! Самих не тошнит ?

23.09.2011 14:17:27Гость178.93.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дура, девка, ничего не скажешь, но кто-то, все-таки, за ней был. Хрен бы она туда без пропуска прошла!!!!

23.09.2011 14:13:16гоген93.88.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да метлу ей в руки за хулиганство и 15 суток пусть чистит Хрещатик, а дяди на тачках за 100 тысяч любуются ею!!!

23.09.2011 13:53:03левко77.52.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Помнится, как могилянка целовала задницы всем оранжоидам в 2005 ! Кубло нацизма готовило "специалистов" под присмотром США ! А это тупое существо -так называемую студентку- в Павловскую больничку - уколы , таблетки . А потом , сучку в село- пасти свиней и собирать буряк - и то польза будет !

23.09.2011 13:38:41орда савкова194.44.164.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Спасиба жителям данбаса
за президента передаста

23.09.2011 13:34:28;))))))))))))94.45.59.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

;);););) "Букетам надо помогать, венки мишень находят сами!"

23.09.2011 12:54:15мама80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
23.09.2011 13:11:47мЕнистр!95.134.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не нервуйся так, невігласе

23.09.2011 12:58:41мЕнистр!95.134.220.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

кацапською мовою слово "мЕнистр" пишеться "мИнистр", невіглас!

23.09.2011 12:39:14укр188.163.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
23.09.2011 12:39:06И что характерно94.45.59.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Чем ближе задница ПР к пропасти народного гнева,тем яростнее и истеричнее визжат ее немногочисленные проплаченные "почитатели"животные.

23.09.2011 12:41:35укр188.163.21.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

народ не столько любит партию регионов сколько ненавидит [Видалено].

23.09.2011 12:53:101278.111.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сегодня практически невозможно найти различие между военно-политическим училищем прошлого века(на базе которого и создана "академия") и Киево-Могилянской академией нынешней эпохи. Только вместо марксизма-ленинизма реализована концепция "расовой культуры". Выпускники "Могилы" востребованы лишь в диаспоре и различного рода грантоедских организациях

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути