Ексклюзиви
середа, 14 листопада 2012 10:24

"Металіст" і Шуховцев підписали однорічний контракт

"Металіст" і Шуховцев підписали однорічний контракт
Ігор Шуховцев не грав у футбол з кінця грудня 2011 року ФОТО: metalist.ua

Харківський "Металіст" підписав контракт на рік з відомим українським воротарем Ігорем Шуховцевим, повідомляє у вівторок офіційний сайт клубу.

Команда Мирона Маркевича була змушена вдатися до підписання 41-річного голкіпера, оскільки в розпал сезону залишилися з одним досвідченим вартовим воріт Олександром Горяїновим. Його партнер Володимир Дишленкович отримав серйозне пошкодження в недавньому матчі Ліги Європи проти "Русенборга".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шуховцев перейде у "Металіст" - ЗМІ

Шуховцев з кінця грудня 2011 року не грав у футбол, після того як розірвав контракт з луганською "Зорею". У січні 2012 року на запрошення В'ячеслава Грозного увійшов до тренерського штабу казахстанського клубу "Тобол", в якому став тренером воротарів.

В ході своєї багаторічної кар'єри Шуховцев виступав за СК "Одеса", вінницьку "Ниву", "Іллічівець", київський "Арсенал", "Таврію" і "Зорю".

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" і Шуховцев підписали однорічний контракт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.03.2011 22:03:02Бандера95.133.2.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як можно жити на Україні і розмовляти на кацапскій мові? Ми же Українці а не грязні рускі свині які тільки пють і крадуть і живуть одним днем хто був в росії той мене пойме. Ярозумію що сам бандюкович з азаровим не можуть говорити на рідній Українскій мові, це позор
10.03.2011 21:53:22Анатолій95.133.2.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ви кацапи тупі виблятки рускі
24.01.2011 13:04:55Тарас95.111.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На работе- русский, в интернете - русский, на улице - русский, кино по телевизору по русски - титры по украински.Русский относится к группе основных языков - этот факт заставляет подляшков нервничать но стоит ли обращать внимание на недоразвитых с трёх областей? Они не знают не украинского, ни русского , пусть кувикают на своём полько-еврейском языке. «Если государство не будет поддерживать украинскую культуру и язык, они вымрут». Да и хер с ним. Если что-то вымирает, то давайте сделаем заповедник. Чисто шоб поржать.
18.12.2010 00:18:04Одесса213.231.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
1.Я-Одессит и родился в городе с русским языком-я думаю на этом языке и общаюсь на нём 2.На русском общается ВЕСЬ город 3.Одесса не против украинского там где на украинском думают и разговаривают4Говорить на ненавистной мне мове я никогда НЕ БУДУ потому что не хочу 5 Рогули, не лезьте к нам и не навязывыйте нам свой суконный язык не то в дыню схлопочете
07.12.2010 11:08:41Одессит193.17.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Одесситы всегда едят свой хлеб, в отличии от западных областей в которых в большинстве своем проживает тупой,за коплексованый гегемон
07.12.2010 10:33:40Одессит193.17.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Русский будет вторым государственным-так обещал Президент,и это правильно-в Одессе тем более!
07.12.2010 09:11:29Игорь94.248.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Позорище! Лучше бы сохраняли свой одесский диалект. А то понаезжало россиян на пенсию на море и подавай им свое родное. А до войны и после нее в Одессе русский был в обращении на 3-4 месте.
07.12.2010 09:06:5812395.135.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Захист мови від кого? Від чого? В Одесі що заборонили російську мову? Чи може Гурвіц на українській говорив? Чи в українську церкву ходив? Чи школи там на українській мові? Дурдом веселка.Ідіотству не має меж.
07.12.2010 09:01:16РУЗЬКОВОРЯЩИМ УКРАЇНИ-ГАНЬБА!80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
регіАНАЛАМ(ПР-ГОЛУБИМ,ДИРЯВИМ)-Г
07.12.2010 08:56:37Варунамітра94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Прізвища цих 104 ворогів україснького народу потрібно внести до відповідного кондуіту. З встановленням в Києві української влади вони стануть поза законом і будуть депортовані на історіческую родіну.
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути