пʼятниця, 16 грудня 2011 10:58

Гамула стане ведучим футбольної програми на українському каналі

Гамула стане ведучим футбольної програми на українському каналі

Старший тренер молодіжної команди ФК "Ростов" Ігор Гамула, відомий нецензурними висловлюваннями в інтерв'ю і на прес-конференціях, стане ведучим передачі про футбол на українському телебаченні, пише видання "Советский спорт". На якому каналі виходитиме передача, не уточнюється. Прем'єра телепроекту запланована на січень 2012 року.

Зйомки передачі проходитимуть у Києві, куди 51-річний Гамула планує приїжджати під час вихідних у "Ростові". Телепрограма виходитиме в записі, а її учасниками стануть Гамула та гості студії, яких буде підбирати сам тренер.

Гамула з 2001 по 2003 роки працював головним тренером новоросійського "Чорноморця", тоді він і отримав популярність завдяки невимушеній поведінці на прес-конференціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Гамула може пожартувати з футболістом"

Згодом тренер працював у Латвії, а з 2009 по 2011 роки очолював український клуб "Закарпаття" і в ньому також проявив себе на прес-конференціях. За підсумками сезону-2009/10 "Закарпаття" під керівництвом Гамули вилетіло з української прем'єр-ліги.

Роботу в "Ростові" Гамула отримав влітку 2011 року. Спочатку він зайняв пост тренера-селекціонера, але незабаром очолив молодіжну команду. У молодіжній першості 2011 року "Ростов" посів 15-е (передостаннє місце).

Зараз ви читаєте новину «Гамула стане ведучим футбольної програми на українському каналі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.01.2013 11:59:18Иосиф80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А что можно было ожидать? Даже при многочисленной антипатии к Власенко, виден заказной характер в действиях влады и полный безпредел.

25.01.2013 10:24:39Боб41.254.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Рыгы не могут натешиться своей властью.
Для них сечас нет не возможного.
Они думают , что стали богами.Вседозволенность.
Просто издевательство это над депутатами.
Кто бы не был. Нопрежде всего у него есть право.
А что говорить о простом смертном????
Но время пройдет и вам еще рыгнется и не раз.
Такое впечатление, что мы живьем самой идиотской
стране. Человек ничто просто казявка.

25.01.2013 10:04:35Агафангел Одесский77.222.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Неприятная личность, этот Власенко. А не выпустили потому, что назад он бы уже не возвратился. Жаренным запахло вот Власенко лыжи и навострил.

24.01.2013 22:54:01Вова195.182.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А что на границе его харю не покрасили зелёнкой?

24.01.2013 22:20:3677746.118.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тягнибока в призиденти!

24.01.2013 21:42:30Хома94.179.70.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як розуміти Власенка коли він каже, що його не ВИСПУТИЛИТ Странсбург? Він що припнутий що його треба СПУСКАТИ?

24.01.2013 21:36:50ОБС94.179.70.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Бувша жінка Власенка каже, що він(Власенко) брехун з брехунів ще й садист бо бив її, як сидорову козу і казав, що в нього є якась Юля котра скоро стане президентом а його поставить примєром.

24.01.2013 20:45:01ольга94.244.38.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

непустили страну обсерать,проблема?

24.01.2013 13:55:57Я92.112.45.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

не юля- а склад боеприпасов

24.01.2013 13:32:13Проповедник31.40.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вчера засветился брательник Власенка, Юрий. Интервью с экс-судьей Юрием Власенко, который обвинял Генпрокурора в том, что тот якобы уже назначил Жульке пожизненный срок. Но ведь ГП только разяснил какой срок предусмотрен за такое злодеяние, если оно будет доказано в суде. Когда я сравнил две фотографии брательников вспомнилось давнешнее интевью с Владимиром Вольфовичем Жериновским. Когда у него стросили кто по национальности его родители, то отец у него по национальности "тоже юрист". Текое впечатление, что представители этой национальности одни юристы и стоматологи, ну да еще банкиры. Падла, и ни одного шахтера, сталевара, токаря, пахаря. В Украине так для них как Мекка, а как же "земля обитованная" или тас стреляют?

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути