Ексклюзиви
пʼятниця, 01 березня 2013 21:25

Чемпіонат поновився перемогою "гірників". Шахтар розгромив Волинь

Чемпіонат поновився перемогою "гірників". Шахтар розгромив Волинь
Фото: calcionews.net

У п'ятницю, 1 березня, у матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар розгромив луцьку Волинь.

Шахтар - Волинь - 4:1.

Результат поєдинку вирішився у перші 15 хвилин. Спочатку Шандрук невдало підставився під простріл Раца, потім захист упустив Кучера при подачі кутового.

У другому таймі Еріку Бікфалві вдався красивий удар через штрафну по воротах П'ятова. Через 2 хвилини гол забив Дуглас Коста, а Едуардо у доданий час вже добивав Волинь.

Шахтар (Донецьк) - Волинь (Луцьк) - 4:1

Гол: Олег Шандрук (10-автогол), Олександр Кучер (14), Дуглас Коста (54), Едуардо (90) - Ерік Бікфалві (52)

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат поновився перемогою "гірників". Шахтар розгромив Волинь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.07.2011 21:50:15Сергей178.165.42.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А может быть, те двое, действительно проявили сексуальную агрессию к Дмитрию в тот момент, и он просто сообщил им об этом (пока рот свободен)...
13.05.2011 10:53:49Лора95.133.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сірожа, не надо скромнічать, достатньо почитати в. книжки. ))) Хоч за тей раз я вам дуже вдячна, це навіть якось вишло по-рицарськи.
13.05.2011 00:31:50Сірожа88.81.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
От йолки!Я таки дещо втрачаю,що майже не дивлюся дурноящик.Пропустив такий отжиг!Ну дякую газеті.Взагалі інколи матюки це єдино можлива реакція на плачевну дійсність.(тут можна було й стриматися) Он я теж на сайті раз розматюкався.
12.05.2011 17:46:10Сирена95.132.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Его родной язык русский? Ну тогда все понятно.
12.05.2011 16:59:08Лора95.132.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ріта вірно написала. Такий рівень культури у них взагалі. В іншій країні можна було б на 1 канал подати позов до суду: цей канал мою дитину, котра дивилася безневинну передачу, навчають лаятися матом. Або: за те, що мої вуха почервоніли і мене примушують по вашому каналу слухати мати, вимагаю 1000 (нулики самі дописуйте). )))))
12.05.2011 14:25:02Ріта 62.80.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А чого ви думаєте, що сталася НП, вони так спілкуються "по жизни", це їх мова, їх стиль життя, тому Бенкендорф не бачить в цьому чогось надзвичайного.
12.05.2011 14:22:22Владимир109.104.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Геша с Мышей покруче были. Может у него тоже текст по дебильному написан. А может у него не выдержали нервы из-за очередной позорной конкурсантки от Украины. Как можно было такое недоразумение отправлять на Евровидение. Наглость и понты - второе счастье. Хоть бы она сразу вылетела и не позорила долго страну.
12.05.2011 14:09:54Олег193.169.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Вы за***ли, б***! Оба, б***!". Це він, напевно, про Арфуша з Бенкендорфом. Я, до речі, з ним солідаризуюсь. А, може, про завгара з геологом?!
12.05.2011 14:04:12Сергей46.247.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ничего противоестественного нет! Нечего делать из этого сенсацию! На телеканале АТВ в Одессе ежедневно по нескольку раз крутят "любимого правдолюба" -- Кваснюка Г. Тот вообще никогда не стеснялся в выражениях (когда был в оппозиции к прошлому городскому руководству) , а сегодня, заняв пост главного редактора городской газеты, вообще распоясался... столько желчи, грязи и нецензурщины с экрана телевизора вы вряд-ли где услышите. По идее и закону его давно нужно было посадить за решетку, но так как Фемида слепа-- она занята поиском виновных нецелевого использования средств, при этом миллионы выкидывая на ветер... То что с экрана несется мат--уже не испортит имидж нашей страны.... просто культурные люди будут более осознанно стремиться уехать в Гондурас.
12.05.2011 13:39:12Слушатель89.162.186.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Гнать таких коментаторов в шею - включен звук невключен - на рабочем месте себя не контролирует значить самый низкий уровень культуры и интеллекта и не должно быть таких комментаторов как Мирошниченко! А Бенкендорф дожен как минимум выговор получить и штраф - кого принимает на работу ??? Бескультурную шпану! - и это ( и произошедшее в эфире и и реакция руководства на событие - отличный показатель того, в какой стране мы живем . Красочно, молодцы украинцы!
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути