середа, 20 червня 2012 02:18

"Я зіграв останній матч за збірну України" - Шевченко

"Я зіграв останній матч за збірну України" - Шевченко
Андрій Шевченко прощається зі збірною України. Фото: online.ua

Андрій Шевченко зіграв останній офіційний матч за збірну України. Про це він сказав після матчу зі збірною Англії, в якому синьо-жовті програли з рахунком 0:1.

-Грали добре, велике спасибі уболівальникам за таку підтримку і в Києві, і в Донецьку. Незважаючи на результат, глядачі, думаю, залишилися задоволені грою.

На мій погляд, суддя дуже серйозно помилився. Він знаходився поруч і зобов'язаний був бачити, перетнув або не перетнув м'яч лінію воріт. Цей гол міг поміняти всю гру. Навіть після того, як англійці забили, у нас було багато шансів, але ми їх не реалізували.

Як дізналися, що почнете гру запасним?

- Ви знаєте, що в мене проблема з коліном. У матчах з Францією і Швецією отримав удар в одну і ту саму точку. І моя участь в грі була 50 на 50. Олегу Володимировичу сказав, що в такому матчі повинні грати ті, хто готовий на 100%. Але якщо знадобитися моя допомога, вийду в будь-який момент.

- Як почуваєтеся зараз?

- Засмучений. А про ногу зараз думаю в останню чергу.

- Що будете робити далі?

- Це був мій останній офіційний матч за збірну. Я зіграю ще один товариський, фактично прощальний.

Шкода, що не вийшли з групи. Але це футбол. Десь не пощастило, десь втрутилися судді. Але я радий за молодих хлопців, які дуже добре зіграли в такому матчі. Приємно залишати команду, розуміючи, що у неї є майбутнє. Євро, його атмосферу запам'ятаю на все життя.

- Які найближчі плани?

- Поїду додому, обійму дітей, поцілую дружину і поїду трохи відпочину.

Зараз ви читаєте новину «"Я зіграв останній матч за збірну України" - Шевченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.06.2012 18:18:52українець 46.201.191.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

- удачи
надеюсь и у Милевского с Алиевым, Воронина, Ракицкого, Гармаша, Михалыка, "тренера" Блохина - вы чуваки занимали на этом Евро чужие места

20.06.2012 14:42:24u78.94.143.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

:(:(:(він один і забивав.Якщо гол Девіча не рахувати.Хто тепер на його місце стане?

20.06.2012 13:48:40Юрій Левченко82.117.229.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Пам'ятаю, коли почав цікавитись футболом, років з 15 тому, Шева був моїм кумиром номер один. В кінці дев'яностих останній склад "Динамо" Лобановського показував в Європі прекрасні результати. В нападі грали Шева і Ребров. На них ми і рівнялись, як на футбольних богів. І чомусь для мене Андрій закарбувався в неймовірному куражі, молодості й ейфорії після переможної гри з "Реалом" в чвертьфіналі Ліги 99-го.
Звісно, роки йдуть, і для футболіста вони вагомі, як ні для кого іншого. Хочеться сказати ще раз "Спасибі, Шева" за гру, за майстерність, за витримку … за багато речей, що наповнювали наш футбольний світ.
Буду надзвичайно радий в майбутньому побачити Андрія Шевченка в ролі головного тренера національної збірної! :-)

20.06.2012 12:36:00U K R A I N E194.44.164.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Шева - найкращий форвард за всі часи Незалежності України !
СЛАВА УКРАЇНІ !

20.06.2012 11:58:31оптимист93.75.150.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

это последний ученик Лобановского, к-рый играл за сборную. грустно, что все проходит. но верю, что в команде появится новый Шева, к-рый прославит страну на весь мир.

20.06.2012 10:17:53Оля Звір81.23.24.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ВЕличезна подяка Андрію!!!!! Він став прикладом для багатьох хлопчаків!!!! Ще раз дякую хлопцям за гру і Андрію за його роботу протягом останніх 10 років. Він справді найкращий.

20.06.2012 08:14:43Питання212.64.228.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"...Незважаючи на результат, дивиться їли, думаю, залишилися задоволені грою..." -це він про що?

20.06.2012 08:59:56u78.94.143.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

читать не вмієш????ПРО ГРУ...не результат:p

20.06.2012 03:26:19ПРАВДА68.38.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шевченко вже давно не той що був 10 років тому. Потрібно гнати всіх пенсіонерів зі збірної.

20.06.2012 10:06:21Андрей46.203.76.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Закрой хавальник! Шева для Украинского футбола сделал на сегодня больше всех. Да и на этом Чемпионате он показал свой уровень игры!! Так что иди отсюда и не тошни здесь

20.06.2012 08:48:09Андрей194.0.89.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Ну да, на Вас, сморчков, вся и надежа. Шевченко - это воспитаник Лобановского. А это еще тот, настоящий тренер, благодаря которому был настоящий футбол. Не заказные матчи и политически ориентированные судьи, а честная настоящая игра. Не гонорары футболистам, а зрелище. Вот чего ждет зритель. И Динамо Киев это показывало. Большинство играков Динамо входили в состав Сборной СССР. Была команда профессионалов, а не бегунов с ценниками на шее. Вы только подумайте, до чего все дошло. Рейтинг футболиста определяется по одному критерию - сколько за него дают клубы. Благодаря таким как Шева Европа узнала о существании Украины как государства. Я болею за Шахтер. Но, всегда уважаю достойного противника. Шевченко молодец.

20.06.2012 08:28:20Ри93.75.31.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Дура ты, Кривда завистливая!:(:(:( Гнать тебя из Украины давно пора!

20.06.2012 02:23:52u78.94.143.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

смутно, якби знати, що йому на заміну такий же прийде...:(:(:(

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути