Ексклюзиви
вівторок, 07 листопада 2017 20:11

Розчаровані користувачі повертають iPhone X

Розчаровані користувачі повертають iPhone X
Людям не подобається функціонал. Фото: CNET

Кілька користувачів повернули iPhone X у магазини.

"Я великий прихильник Apple, проте навіть я розчарований. Мабуть, єдина цікава фішка iPhone X – Animoji. Я повернув iPhone X в магазин. До речі, я був другою людиною, яка повернула iPhone X в цей же магазин", – розповів один із розчарованих користувачів, передає Phone Arena.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інженера Apple звільнили, бо його донька похвалилася новим iPhone X

Люди нарікають на відсутність швидкої зарядки у комплекті. Не сподобалась виїмка у верхній частині екрану.

Першим від пристрою відмовився мешканець Північної Флориди. Сказав, що гаджет менш корисний для його роботи, ніж Samsung Galaxy Note8.

Apple випустить бюджетні версії iPhone X для китайського ринку в 2018 році. За інформацією японського ресурсу Mac Otakara, компанія Apple вже створила безрамковий iPhone спеціально "для бідних", який продаватиме за нижчою ціною.

Зараз ви читаєте новину «Розчаровані користувачі повертають iPhone X». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.04.2013 00:41:50axilles66646.118.212.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

дебiльность нашего президента не обязательно можно увидеть только по ТВI))))

23.04.2013 23:45:40Знайко109.201.236.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Влада ПР-наперсточників змушує всіх грати в їх гру в наперстки.

23.04.2013 22:50:28Тарас91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кукловоды и владельцы канала живут в США.
Канал отрабатывает деньги пиндосов. Разжигает ненависть среди украинского народа.

24.04.2013 00:42:54axilles66646.118.212.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

угу, руцкий мiр пад угрозой)))

24.04.2013 06:03:13((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну только не США. От этих уродов только одни кризисы...

23.04.2013 22:54:49((:176.37.126.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

А 6 каналов которые купили пакетом (айситиви, стб, м1, м2, новый канал, тонис) – это думаешь Украинские??? А ТНТ, а Интер???

23.04.2013 22:59:11((:176.37.126.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

... вот они мозги и засырают.

23.04.2013 22:48:54((:176.37.126.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Так пусть коллективом проведут выборы, и выберут того с кем они хотят работать. Какие проблемы?!
- По моему так бы было очень демократично…

24.04.2013 14:34:21Нейтрал193.178.34.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да все они негодяи и лжецы

23.04.2013 22:44:46телезритель ТВI77.122.16.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

И вот теперь начинает быть понятным, кто чем дышит. Человеческой подлости нет предела. Артем Шевченко-это тот который ведет знак оклику,т.е.такая чуть ли не детективная и вскрывающая вопиющие нарушения передача. А ,что на самом деле, в чем сущность этого человека? А получается,чтобы он там не говорил ,он участник рейдерского захвата, после этого он не имеет морального права вести такие передачи. Да и вообще как-то неприятно менять мнение о человеке,которого уважал.

23.04.2013 22:51:59((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты чё, странный.
Телевизор смотришь?!
Ты б ещё бабушкину радиоточку слушал.

23.04.2013 22:39:00менич188.163.60.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ми з останнім чесним каналом до кінця, ми з вами, а троллі, ви хоч обілліться блювотинням, але без плюралізму просто ніяк!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути