Ексклюзиви
вівторок, 13 листопада 2018 15:41

З'явився бот для підрахунку розмитнення євроблях

  Новий Telegram-бот вираховує акциз, а також мито і ПДВ. Фото: Уніан
Новий Telegram-бот вираховує акциз, а також мито і ПДВ. Фото: Уніан

Київський розробник Дмитро Фініченко створив Telegram-бот для розрахунку вартості розмитнення авто з ЄС.

Бот вираховує акциз, а також мито і ПДВ. Так можна відразу дізнатися повну вартість вже розмитненого автомобіля, повідомляє розробник виданню AIN.UA.

Бот працює з сайтом autoplius.lt - це сервіс для покупки авто з Литви.

Сайт попався йому одним із перших з видачі, тому розробник вибрав саме його. Дмитро готовий додавати й інші сервіси.

Аби з'ясувати кінцеву вартість розмитнення, користувач відправляє боту посилання на обрану машину та одразу ж отримує розрахунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова спільноти євробляхерів спалив свою іномарку

8 листопада 2018 -го Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроекти 8487 про розмитнення автомобілів. За законопроект проголусовало 250 депутатів. Закон набере чинності на наступний день після підписання головою Верховної Ради і Президентом.

Відповідно до нового закону, базовий акциз для нового легкового автомобіля з бензиновим двигуном становитиме 50 євро, з дизельним - 75 євро. Ставку акцизу для автомобілів з бензиновим двигуном об'ємом від 3 л підвищили до 100 євро, для дизельних об'ємом від 3,5 л – до 150 євро.

Зараз ви читаєте новину «З'явився бот для підрахунку розмитнення євроблях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.02.2011 11:47:49валерій94.179.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бажано такий музей поповнити,біографіями тих \"героїв\",які грабували та гвалтували Європу,тих хто проходив службу в загороджувальних загонах,тих хто взагалі не приймав участі в боях,тих хто потопив у крові Угорщину та Чехословачину,хто переселяв народи. а зараз ходять в \"героях\".На жаль такої сволоти залишилося більше які до сих пір ще живі.Тих, що дійсно воювали вже нема,залишились в живих одиниці.Вважаю,що ми сьогодні вшановуєм ветеранів,більшість яких були і є катами та виховали собі подібних.
10.02.2011 08:55:46 Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот вам и последствия 5 оранжевых лет(мальчик Виктор из Харькова)! Сформировалось \"поколение новых украинцев\" - дети, которым ющенковская пропаганда втемяшила, что главное в жизни - это быть украинцем.
09.02.2011 14:55:37Галіцаям95.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
І на схід дивились галичани.На Москву з надією дивився Львів... Як добре, що на світі є Москва,моя земля, столиця і надія (Д.Павличко-син простого лісоруба, гуцула іх Карпатських гір, якому усміхнулась доля люда у сяєві Кремлівських зір).
09.02.2011 14:35:55Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Олегу зі Львова. Відколи це львів*яни стали підтримувати Червону армію та СРСР ??? Олегу а вояки ОУН-УПА для вас хто ? Ви мабуть їх фашистами вважаєте ??? Що нацисти що солдати ЧА є окупантами для України!!! Зміна нацистського окупанта на совєтського для українців нічого не означає. Хіба що мови різні та ставлення окупантів до українців!
09.02.2011 14:23:17Олег178.95.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Віктор з Харкова, ти неправий. Музей бійцям проти німецького загарбника повинен бути. Не будь таким упередженим. Раджу переглянути світосприйняття
09.02.2011 14:02:44Виктору из \"Харькова\"92.112.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты хоть знаешь где находится Харьков? Вылезь из схрона малолетка! спрси у своих предков про Союз, а потом п.зди на него! Ты кроме кокаколы и баунти ничего в этой жизн не видел и не слушал, долбанутое покаление ПЕПСИ!!!
09.02.2011 13:47:12Максим94.179.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В схроне зачатое быдло пытается показать,что и на Востоке есть такие же ущербные троли.Только в это могут поверить сами рагули.У этих тварей нет не только героев ,но и нормальных людей мало.Кошкодавы бесятся от бессильной злобы,понимая свою униатскопредательскую натуру.За столько лет так и не смогли стать украинцами,оставаясь вост
09.02.2011 13:42:13Віктор178.150.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Виктору из \"Харькова\" (Краматорск) 09.02.2011 | 13:37 Я дійсно з Харкова і є Ровесником Незалежності а тупий москальський совковий даунбас типу усіляких там краматорсків ніхто не питає! Ви дауни совкові вже обрали собі ПОКРАЩЕННЯ ВАШОГО ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ ось і вдавіться ним тепер придурки!!!
09.02.2011 13:37:50Виктору из \"Харькова\"92.112.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты такой же житель Харькова как я вашей долбанной Гиличины! Где бы ты сейчас был ублюдок если бы не Советская армия, не Советский Союз, да ты наверное дитя самстийной Украины и не знаешь что такое СССР!!! В лучшем случае гнул бы спину у какого-то немца на фазенде!!! Придурки конченные!!!
09.02.2011 13:35:03Злой109.227.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Віктор (Харків)- шо, баран? Хотел фашистским свиням хвосты крутить? Коз...л! Тебя сов.власть читать и писать научила! Иуда!
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути