Ексклюзиви
середа, 26 червня 2013 09:43

Італійське вино із зображенням Гітлера і Муссоліні обурює російських туристів
5

Фото: Фото: facebook.com

Російські туристи обурені пропагандою фашизму на італійському ринку продовольчих товарів. Про це написав турист Дмитро Ліляков на своїй сторінці в Facebook.

У повідомленні йдеться про алкогольної продукції винного заводу Lunardelli, яка вільно продається в місцевих магазинах.

"Ці італійці зовсім очманіли! Відпочиваю в Ріміні, заходжу в супермаркет, а там продається таке вино і пиво, що я мало всю вітрину їм не розбив. Дружина ледве втримала. Може я чогось не розумію, але мене це серйозно ображає. Може хто порадить, що з цим робити, щоб більше не кортіло, а то відчуваю мої діди їм мало наваляли ", - обурюється житель Пермі.

Сам виробник називає свою винну колекцію "Історичної Лінією". Скандальний виробник алкоголю вже не раз привертав увагу ЗМІ. Крім зображення з Гітлером і нацистськими символами, в колекції є вино зі Сталіним, Леніним, Мао, Че Геварою і Фіделем Кастро.

Зараз ви читаєте новину «Італійське вино із зображенням Гітлера і Муссоліні обурює російських туристів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

31

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.05.2013 15:07:31Ну?95.132.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На президентмьких виборах бютiвцi мочили Яценюка.: надрукували i розповсюдили брошуру "Видатнi евреi Украiни", помiстивши на обкладинцi фото Яценюка.Цинiзм, звичайно, адже дiд Цилi- еврей Капiтельман.А скiльки було замахiв на цилю? 2004 р-хтось нiбито вiдкрутив колеса на ii авто.2005 р- Жванiя нiбито збирався усунути Тимошенко фзично.2007 р.-Томенко заявив, що на Цилю був замах: по мерсi "Дженерал" в Цилю нiбито стрiляв снайпер... але промахнувся!?. Турчинов-загадковi iн"екцii на зонi.итощо...

17.05.2013 00:00:44345171.25.193.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Окупанти (зразкаО.Бондаренко, Єфремова, Чечетова, Колісниченка, Пахла, Симоненка,..) добровільно не покинуть Україну. І від влади добровільно не відійдуть. Де люстраційні комітети від опозиції, що позбавлятимуть злочинців посадових крісел ? Потрібна негайна мобілізація дієздатних українських пікетувальників. Де дієва ОПОЗИЦІЯ ? 18 травня необхідно блокувати КИЇВ з вимогою "Пшонці, Захарченку, Азарову- відставка з розслідуванням їх діяльності". Чи готова опозиція прийняти цю відставку ?

16.05.2013 21:31:00WW159.224.97.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Вот сколько уже и по телевизору показывают,что милиция ОБОРЗЕЛА и подчиняется конечно правительству,это было всегда.Но не ужели сами работники милиции не видят кому служат? Неужели они тоже все с интернатов и нет родителей и близких,которые сказали бы им " СЫНОК,ТЫ СЛУЖИТЕЛЬ НАРОДА!"

16.05.2013 22:43:4011195.158.63.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А где ты сейчас видел милицию,один МУСОР.Честь мусора они считают в "погонах".Так и есть малый мусор с лычками большой с лампасами

16.05.2013 21:11:12боб178.158.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

этот петух с харей предателя в драку точно не полезет

16.05.2013 22:35:3711195.158.63.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ты чмошник,свою то харю,хоть какой бы ты ее хотел бы увидеть нарисуй.А то обсуждаешь мужиков как петух под шконкой.Противно читать другой раз Тьху,гомосятина.

16.05.2013 20:48:27Марта176.36.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

І знайдуться ж дурні, що послухаються, а їх посадять. Ці клоуни ж за своєю недоторканістю ж сховаються. Доречі відміна її була основою їх програми і що ми маємо, одностайний зрив її відміни. От чому вони вміють тільки провокації вчиняти, а на якісь соціальні проекти розуму вже не стає. Два чобота пара разом з ригами, одні крадуть інші підспівують.

16.05.2013 20:25:07DIRK99.238.118.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

- ніякі мєнти на мають права чинити перешкоди у пересуванні громадян по території країни (окрім спеціально зазначених режимних обєктів).
Київ - адміністративний центр та столиця держави, її має право відвідати кожний громадянин України коли йому заманеться.

16.05.2013 20:26:32DIRK99.238.118.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Бо хто хоче доїхати, той доїде!

100%%

16.05.2013 18:50:03((:176.37.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если руки распускают, то конечно... можно и по морде схлопотать (и даже нужно).
А если не распускают, то что с ними делать?!

16.05.2013 18:41:45верт141.138.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Для жопозиции-на выходные день европы и вы нахрен не нужны

16.05.2013 18:35:18Radeberg188.123.230.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Не битися, а доставати мобільники і викликати групи підтримки. Не погано б - з обрізами.

16.05.2013 18:12:16скептик93.74.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

До речі, це в редакції сидить клерк, який розставляє плюсики жопозиціонерам?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути