субота, 15 червня 2019 16:41

"Його вбили ножем у серце" - полтавці вшанували загиблого в АТО
6

У Полтаві згадували загиблого від рук терористів
Фото: Вадим Патик
У Полтаві згадували загиблого від рук терористів
У Полтаві згадували загиблого від рук терористів
У Полтаві згадували загиблого від рук терористів
В Полтаве вспоминали погибшего от рук террористов

15 червня на Центральному міському кладовищі Полтави вшанували пам'ять загиблого в АТО Миколи Чепіги. Датою його смерті вважають 17 червня. Саме тоді він потрапив у полон.

Андрій Кошман, товариш загиблого, каже, що познайомився з ним 2014 року.

"У березні ми пішли до військкомату. Хотіли захищати Україну. Там і познайомилися. Згодом разом до батальйону "Айдар" потрапили. Микола був дуже порядною та чесною людиною. Любив свою сім'ю та батьківщину. На війну пішов за покликом серця, а не через якісь матеріальні блага. Разом з п'ятьма полтавцями потрапив до полону. Сепаратисти його катували та вбили ножем у серце. Вже мертвим його привезли на Полтавщину. Миколу поховали 6 липня", - розповів Кошман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 49 душ відійшли у небо: нагадуємо найтрагічніший епізод війни на Донбасі

Тарас Синяговський служив в "Айдарі" разом з Чепігою. Він був одним з тих, хто того дня потрапив до полону.

"Це відбулося поряд із селищем Металіст. Зовсім близько до Луганська. Ми їхали на танку і потрапили до засідки. З Миколою я добре дружив. Ще з полтавського військкомату разом трималися. Він умів відволікти від війни. Особливо в ті моменти, коли з донькою по телефону спілкувався. Їй тоді 3 роки було. Вони часто зідзвонювалися. Микола дізнавався, як у неї справи. В нашому батальйоні були різні люди. Дехто дуже панікував на війні. Микола ж був завжди спокійний. Міцно тримав себе в руках", - сказав Синяговський.

Дружина покійного, Ірина Чепіга, прожила з Миколою майже 15 років. Перед тим, як чоловік потрапив до полону, вона не знала, що він в АТО.

"Ми познайомилися 2000 року. Він тоді приїхав з Полтави у Надержинщину до друга. Я в магазині працювала і Микола мене помітив. Через 3 дні прийшов і одразу запропонував жити разом. За 2 місяці справді з'їхалися. До звістки про полон я не знала, що чоловік на війні. Казав мені, що в Кіровограді, в навчальній частині", - розповіла Ірини Чепіга.

Подружжя любило відпочивати на морі. Так і не встигли поїхати до Карпат.

"Микола все життя туризмом захоплювався. Ще з дитинства. Хотів піднятися у Карпати. Але поїхати туди руки так і не дійшли. Разом ходили у походи до лісу. 6 липня 2014 року його поховали в Надержинщині. Ми жили там. 21 травня Миколу перепоховали на Алеї Героїв, що на міському кладовищі", - сказала Ірина Чепіга.

У Миколи залишилася донька Вероніка. Зараз їй 7 років. На часзагибелі чоловіку було 36 років.

15 червня в Полтаві на Алеї Героїв вшанують пам'ять першого загиблого на Сході України полтавця Миколи Чепіги. 17 червня виповнюється п'ять років від дня загибелі солдата в зоні АТО.

Зараз ви читаєте новину «"Його вбили ножем у серце" - полтавці вшанували загиблого в АТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.12.2012 11:18:40Елена91.244.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ваще то в этом году конец света обещали.

27.09.2012 18:14:57Топстоп130.185.28.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ванга с яйцами! Придурок ты не знаешь что завтра будет, а глючишь про 2015 год. Брось наркоту козёл, и так придурок

27.09.2012 17:30:20Слава Україні!151.29.12.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ — ЗЕК РЕЦИДИВІСТ! БАНДА СИНІХ У ВР! Є ТАКІ, КОМУ СОЛОДКО ЖИВЕТСЬЯ?

01.12.2012 11:19:38Елена91.244.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

завидуй молча!!!!!!

27.09.2012 17:24:39Политолог юГ46.119.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Политолог юГ политологу Сергей Таран.
Слабо проработана тема. Нет ссылог на ВВП, Межигорье, анализа ХХL катрена Нострадамуса. связи кабинета министров Азарова с глобальным потеплением и загадочного пророчества Ванги про Украину.
ПСи И часовню - тоже - он?

27.09.2012 17:21:58Штірліц95.158.0.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Панове, не будьте такими наївними і не слухайте байки від влади про демократичні, чесні і відкриті вибори. Банду, яка сьогодні при владі в Україні через вибори не усунути, її можливо усунути від влади лише силовим методом, як народ позбувається диктаторів на сході. Те, що вони натворили в цій державі, вони прекрасно розуміють, що за такі дії прийдеться відповідати, а декому помінятися місцями з Ю.Тимошенко і Ю.Луценком. Тому опозиція в Україні може прийти до влади лише через їх труп.

27.09.2012 17:28:25Политолог юГ46.119.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Опозиція в Україні НЕ може прийти до влади НИЯКЫМ чином и НИКОЛЫ. Аж до видаленя Галычины

27.09.2012 17:18:30папа46.185.61.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Я уверен что так и будет Причем с кровью.

27.09.2012 17:18:02центр46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это даже не прогнозы а болезненные завихрения в мозгу у некоторых политиков и политологов, которые спят и видят массовые беспорядки в Украине. Им мало 2004 года. Ведь те же самые политики снова лезут к власти и снова угрожают революцией.

27.09.2012 17:22:02Кандагар46.185.61.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

а ЧТО ТЕБЕ УРОД -2004?Да знаешь ли ты чмо голубое,что это было самое большое и великое на Украине?Мразь конченная,народ воет ,а воно все эту свору защищает!!Будет!! Увидишь"! Только ошибки прыщавого уже не повторим!! Вам не удасться как тогда всех купить.

01.12.2012 11:28:13Елена91.244.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

это ты что ли народ? народ то как раз только начал стабильно пенсию и зарплату получать,за что огромное спасибо ПР. войны тебе хочется,наймись в Ирак,там тебя научат родину любить,там тебе расскажут - почем в Одессе рубироида ведро! полудурок в полукедах.

27.09.2012 17:31:21русич 46.150.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Братишка, ты уж тогда пишись - Схрон тернопольский. Не позорь воинов--интернационалистов своими подпевами укронацистам. Апельсиновая вакханалия, инспирированная США и нкотрыми частными мерзавцами типа Березовского - величайший исторический позор Украины! С естесственным для него позорным финалом. Нынешние правители такие же суки и скоты в плане казнокрадства и дерибана, но от них хотя бы не смердит националистическим душком. А ты, боча, видно уже так принюхался к апельсиновой гнили, что тебе не воняет... Жаль...

27.09.2012 17:30:42Политолог юГ46.119.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ор. революция была создана и проплачена Госдепом. Сброд, собраный по словам Ющенко по помойкам просрал американский здобуток.
ВСЕ.
Взад - назад покойника не носят.

27.09.2012 17:17:15русич46.150.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гитлер даже к маю 1945 имел гораздо больший рейтинг, чем щас Тимошенко. И о чем это должно свидетельствовать придурку Тарану? Не следовало нам доводить Адика до самоубийства? :)

27.09.2012 18:07:23Українець.37.55.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

русичу.А тобі приготований схрон донецький.Там його, і рити не треба.Завалених шахт уйма.Тільки почистити треба.

27.09.2012 17:14:17Василий91.207.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот что ето за политилоги и экономисты, которые в трудное для странны время только баламутят народ и расжигают межнаиональны конфликты?

27.09.2012 17:22:24patriot91.216.28.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

ВАСИЛЬ=твоїя ЯНУЧАРО МОСКАЛЬСЬКА влада в УКРАЇНІ-вже 350 рокв УКРАЇНУ грабує,і тому нам так ПОГАНО-і до чого тут ПОЛІТОЛОГ?він просто контатірує ФАКТ,чи ти не ЗДНИЙ зним?і що для тебе в УКРАЇНІ міжнаціональні КОНФЛІКТИ?в УКРАЇНІ міжнаціональні конфлікти-тільки між ПАТРІОТАМИ УКРАЇНИ які любят УКРАЇНУ та все УКРАЇНСЬКЕ і ТД=і тими ЯНУЧАРАМИ МОСКАЛЯМИ,які проживають в УКРАЇНІ і ненавидят УКРАЇНУ та все УКРАЇНСЬКЕ і ТД-інших МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ конфліктів немає.(як наприклад у РОСІЇ любят свою РОСІЮ-РЕСКІЙ язик КУЛЬТУРУ-так само і в ПОЛЬЩІ поляк ЛЮБИТь ПОЛЬЩУ-і ТД-що не так?а Я хочу щоб так само було і в УКРАЇНІ,як у ПОЛЬЩІ чи РОСІЇ,у чому Я не ПРАВИЙ?

27.09.2012 17:57:11русич46.150.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Патри, Екатерина 2 подарила Украине весь приморский юг - от Мариуполя до Измаила, Сталин - Западную, Хрущев - Крым... Вот это были грабители! Зато твой Прыщ за свои 4 года только просрал о. Змеиный с нефтегазоносным шельфом... Тебе лечиться надо Патри! Рекомендую - "больницу бдущего". :)
И открой наконец свой секрет - почему ты бессмысленно включаешь капслок? Ты действительно постишь из психушки?

27.09.2012 17:12:19Fuchs89.28.207.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо взагалі та президентська кампанія 2015 відбудеться). Будуть обирати в парламенті