середа, 19 березня 2008 13:13
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало

Середній палець

 

Привіт, кумо! Сьогодні в Києві дощ не йшов, але мене таки покропило. Оббризкала машина з водою. Мила шосе, по якому через годину мав проїхати голова Верховної Ради. Я це знала, бо їхала на те ж саме радіо Ера ФМ у справах нової програми для жінок.

На дорозі стояло з дюжину здорових угодованих даїшників. Вони не дозволили моєму таксі стати навпроти входу, а наказали проїхати метрів на тридцять уперед. Який був сенс цього наказу, так ми з таксистом і не збагнули. Я на якусь мить стурбувалася, чи це не з тих, які полюбляють тикати середній палець українському спікерові, але хлопці тримали руки в кишенях. Доки я визирала, де там їхні середні пальці, мене й облила поливалка.

Чи знав спікер, що для нього миють дорогу? Чи це його взагалі турбувало?

Литвин зі мною перший не здоровкався

За годину я поробила свої справи та зібралася додому. І тут якраз Арсеній Яценюк зайшов на радіо, а побачивши мене в коридорі, чемно привітався. Мені це дуже сподобалося, бо колись я бачила Литвина, то він зі мною перший не здоровкався. Правда, на мені тоді не було шуби. Може, в цьому секрет?

І мені раптом страшенно захотілося розповісти Яценюку, що я повністю підтримую його бажання покарати зажраного даїшника на джипі, який показав йому "фак". І що зовсім не вважаю його ябедою, як дехто каже, а навпаки: хочу, щоб про таке хамство говорили всі й побільше. Але якось було незручно. Та й таксі чекало.

Дорогою нас підрізав якийсь джип. І я тицьнула йому середній палець. А що? Це спікер парламенту не може нічого тицьнути у відповідь на хамство. Так що я за нього.

Зараз ви читаєте новину «Середній палець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.08.2010 15:07:37.94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
.
03.08.2010 13:44:55Ірен78.111.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Олесі з Пручаїв: щоб тварина потрапила у добрі руки... ги-ги)): от вона - тварина - і потрапила.
02.08.2010 15:23:21bomsh94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як це жить без квартири? Без власного куточка? І почуватися Людиною? Чи Автор тоді був ще неповнолітнім? Як у казці: У рідного татка й мами є що їсти й пити, і є де походити? Свекруха не вічна, як помре тобі хата буде - ворожила ворожка. Шкода, що в багатьох і руки правильно поросли, і голова варить, а житла кать-ма. Шо воно таке?
02.08.2010 13:38:42Крок95.132.112.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
lonja (Львів) - що, тупі штатні коментатори зі штабів ПРиБЮТу хіба не у відпустках? Собача робота у вас, убогі душею...
01.08.2010 00:15:23Путеводные нити для дела и душы94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
1933,1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 год Петуха. Петух любит, чтобы его замечали. Петух думает, что он всегда прав. Говорит то, что думает. Неудачен брак с мышью. Год Пітуха дал человечеству известных личностей Ф.Бекон,И.Геббельс, цариця Екатерина, И.Конев, И. Баграмян, Фома Аквинский, Я.Свердлов, А.Каледин, А.Колчак і А.Громыко.
31.07.2010 19:25:37Лора95.132.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А чого доброго можна чекати від брехні? Потрібно було зразу сказати правду. Але це ж якось по-дитячому - зразу правду. От з місяць побрехати - це по-дорослому, бо тільки доросла людина може мучитися від брехні, але все одно продовжувати обманювати і себе, і оточуючих. Отак всі ми в брехні і живемо. Якщо сам не брешеш, то брехню слухаєш.
30.07.2010 15:00:44Автору94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
на довгії літа.
30.07.2010 14:59:28Олеся94.145.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Розкольнику із криЖопіля. Добрим господарям завжди хочеться, щоб іхня тварина потрапила в хороші руки, так само, як і речі. Марнотрати живуть одним днем. Автору здоров
30.07.2010 14:26:46Валя92.113.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
криЖОПІль, уймись. Четверо людей підряд зрозуміли одне одного. В цих колонках, як в Біблії, багато чого побудовано на метафорах. Завдяки ним ми ділимось життєвим досвідом. Ми с п і л к у є м о с ь :)
30.07.2010 14:19:26natalka82.198.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
pane Zezero, Bi sv\'yatii.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути