пʼятниця, 02 грудня 2011 13:39

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Захисник Тимошенко передбачає, що у відводі судді їм знову відмовлять

Захисник Тимошенко передбачає, що у відводі судді їм знову відмовлять

Керівник групи захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко побоюється, що при розгляді апеляції на вирок щодо "газової справи" по суті клопотання захисту про зміну запобіжного заходу та проведення судового слідства буде відхилено.

На прес-конференції в п'ятницю Власенко розповів, що на розгляд апеляції 13 грудня захист знову подаватиме клопотання, яке заявляли на попередньому розгляді скарги. За його словами, мова буде йти про відвід судді-доповідача на попередньому розгляді Олени Сітайло.

"Суддя Сітайло вже наговорила на 10 відводів. Швидше за все, ми почнемо з цього ... - ще раз поставимо питання про проведення судового слідства, про зміну запобіжного заходу вже перед трійкою суддів, але боюся, що відмова (задоволення цих клопотань) буде формальною", - підкреслив Власенко.

Він припустив, що колегія суддів не стане задовольняти ці клопотання, пославшись на те, що це вже вирішувалося на попередньому засіданні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стан здоров'я Тимошенко не поліпшується, бо її не лікують - захисник

У свою чергу, перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов також висловив думку, що розгляд апеляції по суті буде формальним.

"Вони чітко йдуть на те, щоб зробити апеляційний розгляд формальним", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Тимошенко у СІЗО несподівано навідалися представники Європи

Власенко при цьому зазначив, що, швидше за все, дії влади спрямовані на те, щоб залишити в силі вирок Печерського районного суду щодо "газової справи" в повному обсязі. Що стосується дій судді-доповідача Сітайло, то, як підкреслив Власенко, вона "зробила елементарні помилки", що свідчить про її низьку кваліфікацію і про те, що рішення вона приймала не самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резолюція Європарламенту: "Тимошенко треба допустити до виборів"

Як повідомлялося, Апеляційний суд Києва у четвер провів попередній розгляд апеляції Тимошенко і її захисту на вирок Печерського районного суду щодо "газової справи", за яким екс-прем'єр була засуджена на 7 років позбавлення волі. Екс-прем'єра на засіданні не було через стан здоров'я.

Зараз ви читаєте новину «Захисник Тимошенко передбачає, що у відводі судді їм знову відмовлять». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.05.2013 14:48:19Olex194.44.67.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пригадуються гасла Л.І.Брєжнєва:мир у в всьому світі,хоча рад.війська в його період вели війни в Африці,Азії,в т.ч.в Афганістані,що зрештою довело до загибелі імперії.Тобто,гасло-Міносвіти без Табачника, те саме,що гасло Брєжнєва- мир у всьому світі.

11.05.2013 10:40:56Марічка95.132.206.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"кієвляніну" та його псам ...перекладіть на свій магучій язик просту Українську поговірку..: "Ішла корова по льоду і впала" . Ви відчуєте потребу у приміненні свого магучєго язика , ви відчуєте всю красу яка вас постійно переслідує та буде вас переслідувати до скончини..=+++ Слава Нації.

11.05.2013 12:16:06SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А зачем на русский переводить какую-то идиотскую поговорку? Что на русском своих что ли мало? Да на порядок больше, причем более умных и более тонких. В чем вообще смысл таких идиотских тестов? Единственным адекватным критерием хорошего языка -это читающие и развивающиеся на нем дети. И вот тут мова в полном отстое. Так что эту поговорку оставьте себе.

11.05.2013 13:45:54222194.44.193.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Конечно!!! Зачем Руским чтото учить, они уже все выучели. Им главное вьо захватить-украсть!!!

11.05.2013 05:01:30еж94.179.113.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

киівлянен я розумію що тобі наплювати на матір яка тебе народила бо вона тебе не вчила продаватися за 30 срібняків ..не вчила тебе паплюжити землю і людей з якими ти живеш поряд...я розумію що твоє завдання відволікти людей щоб вони не об"єдналися..розумію що пагони жмуть але знай ми зараз роз"єднані але ми об"єднаємось а тобі далі в житті буде соромно за своі вчинки...да і не росіянин ти ..ти перевертень ..бо росіяни що живуть в Украіні поважають мову краіни в якій живуть а ти просто перевертень і неуч і тебе бісить що правда на нашому боці ...і КИІВ ЧУДОВЕ МІСТО І НАРОД УКРАІНСЬКИЙ МАЄ ТИСЯЧОЛІТНЮ ІСТОРІЮ...НАРОДЕ УКРАІНИ ..ОБ"ЄДНУЄМОСЬ І ТРИМАЄМ ПОРОХ СУХИМ!!!СЛАВА КРАІНІ!!!

11.05.2013 09:51:24SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

-- поважають мову краіни в якій живуть
Конечно уважают. Это же их родной -русский язык. А на мовне в Украине говорят только три категории. Политики, мытци и полуграмотная гапота. Первые и вторые за деньги, а потому дома почти всегда переходят на русский. А гапота - искусственно выращенная в условиях тотального навязывания отупляющей мовы биомасса, для рабского труда. Мова как психотроп -превращает человека в безмозглого дебила, неспособного самостоятельно мыслить, а способного . только повторять чужие и тупые лозунги. Для примера, просто перечитай ту хрень, которую сам и написал. Там ложь от первого, до последнего слова.

11.05.2013 01:07:00юре176.110.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да чё там нищить вашу свидомость? Урезать финансирование и фьють, нет её. Где ваше чудо-свидомый экономист? Пчёл кормит.

11.05.2013 00:36:24ЕЖ94.179.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

побалакаєм між собою..а вони як хазяйнували для себе так і залишаться красти

11.05.2013 00:34:49Земляк91.217.67.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Команда проффессиАНАЛОВ во главе Табачника и Герман научила Азарова разговаривать на национальном язике похожим на смешанный Украинско-русский ТАБА -ГЕР. в который входит дапашливы.,кровосиси и не хер скыглыть бери лопату сади капусту.увимкны елку.Украинский поэт Чехов

11.05.2013 00:32:59Українець178.151.238.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тетяна Назарова, нагороджена всіма можливими і неможливими нагородами України і Росії, Народна і ПЕРЕнародна росії і України, Народний ХУДОЖНИК України вдало користується важелями впливу її чоловіка, який ( у СВОЮ чергу), користується послугами студенток у дуже інтимному спрямуванні. ТАКИЙ міністр нам не потрібен!!!

11.05.2013 00:31:34ЕЖ94.179.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

хоч три ..народу подобається бути стадом...стадом яке стрижуть ..дурять і обдирають як липку..

11.05.2013 03:54:37Влад94.179.6.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А эта держава - тот самый механизм, без которого невозможно сделать то, о чем ты говоришь.

11.05.2013 00:27:24Бандерослав92.112.225.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Герман розкрила свою заповітну мрію...
Ну,тепер в ригів вже дві мрійниці - Анка + Наташка:):):)

11.05.2013 00:25:45ЕЖ94.179.130.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

зробити вид що ти хочеш щось змінити на краще ви пані добре навчилися..будучи радником нашого вельмишановного пана президента якби ти хотіла то ти цеб дано змінила...а так я як і багато свідомих украінців кажу не вірю...не вірю що люди які знаходяться в партіі регіонів щось хочуть змінити на краще ..бо декларувати зміни і змінювати це різні речі...все до чого ви доторкаєтесь гине або починає деградувати...від освіти ..медицини...єкономіки..судовоі системи..свободи слова...Ви кажете що народ вас підтримує то чому ви ходите по краіні з сотнями охоронців...вийдіть на вулицю...порозмовляйте з непроплаченими людьми...поідте по тим дорогам якими іздимо ми..поживіть на наші зарплати і пенсіі якщо зможете вижити...як виживаємо ми...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути