неділя, 25 листопада 2012 11:13

"Влада Януковича ненавидить чотири речі" - Доній розповів, що дратує "донецьких"

"Влада Януковича ненавидить чотири речі" - Доній розповів, що дратує "донецьких"
Доній всю минулу каденцію голосував особисто. Привчив до цього трьох депутатів ФОТО: obozrevatel.com

Найбільш ідейні люди — кому за 51 рік. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" розповів народний депутат Олесь Доній.

"Ми проводили соціологію на окрузі (№88 на Івано-Франківщині. - ред). Виявилося: що молодші, то більша охота брати гроші за голосування. Це — явна суспільна криза", - зауважив він.

За його словами, суспільство можна лікувати. Однак, це довготривалий процес.

"Я в політиці 25 років і весь цей час займався просвітницькою діяльністю. Показував на власному прикладі. Це дієвий, але дуже довгий процес. З кнопкодавством борюся 10 років. Спочатку ловив кнопкодавів у телеефірах, підводив до камери й просив обіцяти, що голосуватимуть особисто. Багато шанованих політиків брехали. Я сказав, що так не робитиму. І єдиний протягом останніх п'яти років голосував особисто. Потім приєдналися Юрій Стець, Юрій Гримчак і Віктор Матчук. За кілька місяців до виборів Об'єднана опозиція записала в своїй програмі, що вони — за особисте голосування. Це — приклад, як одна біла ворона може спонукати до змін", - сказав нардеп.

Є радикальніші методи, як у Грузії — згори, вважає політик.

"Це жорстка люстрація, коли поміняли все вище керівництво. У нас це можливо за умови зміни президента".

Доній вважає, що змінити владу має опозиція.

"Але чого їй не вистачає насамперед? Єднання й очищення. Ця влада — хамська й бандитська. Кілька конкуруючих між собою політичних сил перемогти її не зможуть. У цій Верховній Раді мали б уже зібратися всі депутати від опозиції — у надфракційну структуру. Але замало об'єднати лише три парламентські сили. Потрібно залучати громадські рухи, інтелектуалів. Об'єднуватися треба навколо базових цінностей — української культури, демократії, європейського вибору, ринкової економіки. Це чотири речі, які ненавидить чинна влада. Для того, щоб реалізувати їх, треба скинути Януковича", - додав він.

Повністю інтерв'ю читайте тут

Зараз ви читаєте новину «"Влада Януковича ненавидить чотири речі" - Доній розповів, що дратує "донецьких"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

32

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.11.2012 22:28:55Вован46.200.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

та то всё херня...

25.11.2012 20:11:51фрося212.92.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Власть Януковича ненавидит таких как ты Доний язвительных и совсем не умных людей.Ты оказался за бортом так не зганяй зло на других.

25.11.2012 18:31:20Braik79.140.202.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

p.Doniy,vonu nenavudiat ykraintsiv , a vse inshe ,to vid nenavusti do nas. A xiba tse novuna ?
Chergovui vutok spirali , narodulusa vnyku i pravnyku okypantiv , vonu "tyteishue ", vuxovani na nena-
vusti do ykraintsiv , vidibralu vse,scho moshna vidibratu (pruxvatuzatsia ) v ykraintsiv.
A bymerang obov'iazkovo byde , persha lastivka - % "Svobodu " v BR .
Ale "odunoki vovku -karmukyku " vvashayt ,scho treba radukalnishe , panikatusa ni do chogo.

25.11.2012 17:29:18Demiurg93.75.170.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

О. Доній до базових цінностей слушно відносить українську культуру, демократію, європейський вибір. .. У цьому контексті виникає питання, що належить до української культури?! ЧОМУ ВИЗНАЧНІ ПОДІЇ КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ТІНІ?! Наприклад, щойно пройшов МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МУЗИКАНТІВ ІМЕНІ ЛИСЕНКА - у цій газеті (як і у подібних) ЖОДНОГО СЛОВА ПРО ЦЕ!! Як такий факт пов'язати з європейським вибором?! Коли у нас культуру почнуть асоціювати з європейськими досягненнями митців?

25.11.2012 15:23:23!176.37.68.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Праві ті країни, в яких люстровано камуно-камсамольско-гебістську шваль.
Вибл...дкам минулого не місце в Україні.

25.11.2012 15:22:52!176.37.68.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Коли ригозек-янек фсб-шного патріархату став президентом, то в 1 -й же !!! день з сайту президента України видалив розділ "Голодомору".
- русифікація історії по завєтам фашистів гнома-ліліпутіна.

25.11.2012 15:22:19путінюгенд176.37.68.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

КАМУНО-РИГО ФАШИСТИ - ЦЕ РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ

25.11.2012 15:17:130=093.73.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Доній майстер боротьби з нульовим результатом.

25.11.2012 15:06:257.62.212.92.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДОнбаския власть наведет порядок в Украине. Слава Януковичу и Уряду.

25.11.2012 15:01:57маня212.92.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У Дония крышу перекосило.Он перепутал БЮТовскую банду с урядом. Кто убивал людей в Кировограде, кто всевремя хамит и запугывает, кто постоянно бреше и сворачивает свою вину на других, это всё Юлиное воспитание.А ты бывший в употреблении шото не то говориш.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути