неділя, 08 грудня 2013 16:48

Спецтема: Євромайдан-2013

"У разі введення надзвичайного стану - всі на Майдан" - Яценюк

"У разі введення надзвичайного стану - всі на Майдан" - Яценюк
Фото: svit24.net

Опозиції відомо про плани влади щодо введення надзвичайного стану.

Про це заявив лідер фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк на брифінгу в неділю.

За його словами, однією з умов надання Росією кредиту та знижки на газ для України є "наведення порядку в Україні".

"Ми вважаємо, що спроба ввести надзвичайний стан – це ніщо інше, як державний переворот з боку Віктора Януковича"

Він також запевнив, що опозиція не дозволить Віктору Януковичу узурпувати владу.

"В разі введення надзвичайного стану – всі на Майдан", - сказав один із лідерів опозиції.

Зараз ви читаєте новину «"У разі введення надзвичайного стану - всі на Майдан" - Яценюк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

148

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.12.2013 17:28:08Valyusha8093.75.3.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и результат никто не хочет, ) да с такой погодой сопеть под одело и чаек сербать!

10.12.2013 15:44:15Valyusha8093.75.3.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Нужна масовка - плачу 200 грывен - жду всех с нетерпением -
Опозиция Яценюк
Рисовал Зайка на асфальте по снегу лопатой=)

10.12.2013 14:14:22Pavlov37.57.237.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сеня еврей, так что он точно платить не будет, а Кличко скажет, что он вообще гражданин Германии.

10.12.2013 14:10:24Pavlov37.57.237.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ребята, нужно еще пушечного мяса, все на майдан - Сеня.

10.12.2013 11:13:58DaNuVas95.133.11.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Яценюку поставили страшный диагноз - абсолютная непроходимость.

09.12.2013 22:56:52rabkorhardandheavy176.105.12.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

насправді після запроваження надзвичайного стану жодних зібрань просто не може бути. навіщо Яценюк гукає людей якраз на те, щоб вони наражалися на небезпеку при тому, что опозиція начебто за мирний протест? по моєму, плану там зовсім немає

10.12.2013 11:13:21DaNuVas95.133.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если объявят ЧП максимум можно будет ходить втроем! Если 4 человека вместе - уже повод всех на 15 суток. А что говорить про комендантский час...

09.12.2013 19:58:35Valyusha8093.75.3.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Самое интересное что они не представляют какие методы будут для востановления порядка , а они будут и нормальные , порядочные, спокойные и все наладиться!! Встретятся президенты и решат порядок!

09.12.2013 18:29:04Nagib Bator93.175.218.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кролик мудак раз не знает, что чрезвычайное положение автоматически исключает(запрещает) любые собрания и пикеты.
В противном случае будет уже не девять задержанных да и бинтов в Киеве не хватит.

10.12.2013 14:12:22Pavlov37.57.237.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А потом он скажет, что он здесь не при чем. Хитрый еврей.

09.12.2013 17:12:28Sveta12337.53.197.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ну, да, народ - на амбразуру, а Яценюк - на трон. Сам ты, заяц, ЧП ходячее.

09.12.2013 14:43:50Pavlov37.57.237.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Теледебаты двух политиков:
- Перестаньте, наконец, обманывать народ!
- Нет, это вы перестаньте обманывать народ!
- Нет, сначала, вы!
- Нет, вы!..

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути