Ексклюзиви
середа, 25 липня 2012 21:39

В опозиції підрахували, у скільки разів Янукович покращив життя Ахметову

В опозиції підрахували, у скільки разів Янукович покращив життя Ахметову
Борис Тарасюк розповів, як влада робить "покращення вже сьогодні" для своїх. Фото: file.liga.net

Партія регіонів та президент Віктор Янукович не виконують своїх передвиборчих обіцянок. Їхнє "покращення життя вже сьогодні" виявилося покращенням лише для своїх.

Таку думку Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції "НУ-НС", лідер Народного Руху України Борис Тарасюк.

"Альтернативи немає, оскільки лише українська влада може захистити національні інтереси та кожного громадянина. Ця влада не українська. Я впевнений, що ми переможемо, оскільки Україна для нас - понад усе", - зазначив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Такої ізоляції Україна не знала з 1992 року — екс-міністр МЗС

На його переконання, перемогти – це обов'язок Об'єднаної опозиції перед дітьми і ув'язненими лідерами.

Тарасюк також звернув увагу на те, що Партія регіонів та Янукович особисто не виконують своїх передвиборчих обіцянок.

"Він обіцяв покращення життя вже сьогодні, насправді ж воно покращується лише в олігархів", - зауважив парламентарій. За підрахунками політика, зокрема, статки найбагатшої людини країни Рената Ахметова за 2,5 роки збільшилися у 8,8 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Об'єднаній опозиції пояснили, на які рейки хочуть поставити Україну

Крім того, опозиціонер згадав про скандальний "мовний" закон, в результаті котрого, за його словами, країна має позбутися 12-17 млрд гривень, вочевидь, за рахунок скорочення соціальних програм.

Зараз ви читаєте новину «В опозиції підрахували, у скільки разів Янукович покращив життя Ахметову». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.07.2012 09:39:42диво92.225.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

такие люди-коршуны как тарасек который из себя ничего непредставляет непонятно как он вообще попал в депутаты и похожие на него обливаються слюной завидуя ахметову кроме грязи пусть рассказал о хороших делах ахметова тарасюк кроме бла-бла-бла больше ничего не делает предвыборная статья-пиар лудше расказал что хорошего сделал но нечего сказать

26.07.2012 09:30:33марикус92.225.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

у всех опозиционеров такие не интелегентные поступки интелегентных депутатов каковыми они пытаються себя представить у них один метод =клюнуть ближнего и обосрать нижнего= это все на что они способны тарасюк ахметову в подметки не годиться да ахметов богат но он в отличии от опозиционерных депутатов дармоедов которые бребут под себя помогает детским домам сирот домам детей инвалидов включая детей инвалидов в городе кривой рог спасибо ему у людей есть работа и достойная зарплата

26.07.2012 06:43:451193.180.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украина для нас - превыше всего", - отметил политик---но не для простого народа

26.07.2012 01:48:25Сергей84.54.135.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Может Азаров все таки и старается что-то, а вот Президент у нас конечно не дай Бог! Такого стида, еще наверное не чувствовали за последни 20лет, особенно когда наш "гарант" едит в командировку в цивилизованний мир-это просто ужас! Неужели у регионов не нашлось по солиднее человека, я понимаю: сходки, базари и т.д., но ведь надо немножко и о имидже страни подумать!!!

25.07.2012 23:17:08василь93.72.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обернись оранжевой тряпкой и ... удавись.

25.07.2012 22:37:27Аналитик95.133.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А почему же эта оппозиция не посчитала насколько Тимошенко улучшила свою жизнь, как вона народ обокрала? Ахметов дает рабочие места и зарплату, а что дали народу помаранчевые и белосердечные твари. Упаси нас Господь от прихода к власти белосердечного братства и от сени-кролика. Да и многих от этой власти надо гнать метлой сра..й.

26.07.2012 08:26:49Укр188.130.214.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Хам до всього разом з ригівською шоблою ще й не легітимний.Тому всі песимістичні прогнози що до влади суне злодійське кубло виявились навіть занижені.А награблене треба віддавати народу ,не не ділити між своїми наближеними.

25.07.2012 22:33:379999995.158.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Борис Тарасюк- х....й редкостный !!!!!

25.07.2012 22:33:15007178.95.242.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ахмотікус -- позашлюбний син Кучметікус. (навіть зачіска така сама)

25.07.2012 22:24:51Компания217.166.67.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Ахметка просто скромник по сравнению с Саньком - стоматоллогом. А если прикинуть покращення всех ПРдуновских воров вместе взятое? Давно напрашивается вывод - ПРасов и коммуняк запретить раз и навсегда. Пахана и его шоблу под суд. На зоне им должно быть комфортно - шнырь Мирон уже готов подсуетиться.

25.07.2012 22:23:59незнайка178.92.236.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Казанская мафия скоро всех на кокс посадит! А Ашметкин - так местный менеджер

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути