Ексклюзиви
понеділок, 18 квітня 2011 11:34

У БЮТ розповіли, коли дозволять продавати землю

У БЮТ розповіли, коли дозволять продавати землю

Мораторій на продаж землі сільгосппризначення буде незабаром скасовано.

Про це під час засідання погоджувальної ради парламенту сказав лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

"На цьому тижні будуть винесені 2 ключові документи про ринок землі. Це-про земельний кадастр та про ринок землі сільгосппризначення. Поставлено завдання ухвалити ці два закони на цій сесії. Від глави держави прозвучала пропозиція створити ринок землі у 2012 році. Тільки ухвалять ці два закони, мораторій буде автоматично скасовано і ринок буде працювати", - підкреслив депутат.

"Це(створення ринку землі-ред.) трапиться або у травні або у червні. Ми пропонуємо повернутися до нашого законопроекту та розписати відповідні процедури", - додав нардеп.

Кириленко нагадав, що власниками земельних паїв є близько 7 мільйонів людей.

"Ми повинні їм чітко сказати, що вони можуть укладати договори аренди до 2012 року, бо сьогодні це призупинено. Хто буде зараз ризикувати складати, щоб за два місяці, хтось прийшов та купив цю землю?", - запитує Кириленко.

Зі свого боку спікер Литвин зазначив, що коли розглядатимуть законопроект про ринок землі пропозиції, які викладені у "бютівському" законопроекті можна буде врахувати у перехідних положеннях до урядового документу.

Нагадаємо, що в Україні офіційно діє мораторій на продаж землі сільгосппризначення. Водночас, не є таємницею, що таку землю можна купити неофіційно. Вартість "вирішення" такого питання залежить від району країни і може сягати кількасот тисяч доларів.

Зараз ви читаєте новину «У БЮТ розповіли, коли дозволять продавати землю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.09.2013 13:27:30Sergey76213.149.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Путь хохложопа-ЕС!;)

04.09.2013 13:51:42Гы94.45.59.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Путь сэраГея--оставаться в ж..

04.09.2013 13:57:35ПС46.149.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Переходить на имена и фамилии Верх нИЗОСТИ.....фамилиям и именам Украинцев можно только позавидовать, но не перематюковывать????????????!!!!!!!!!!!!!!!

04.09.2013 11:27:46....37.99.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и хорошо, что присоединится. ТС будет только укрепляться , как бы не хотели этого забугорные "друзья".Сила в дружбе и единстве.:)

04.09.2013 11:18:09мальчиш88.135.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О он пейсы спрячет под кипу, и наденет нос Деда Мороза.....;)
Правда, не знаю, как быть с походкой, - когда идёт, сильно виляет задом

04.09.2013 07:26:4811194.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

и флаг им в руки! а нам никуда вступать не нужно!

04.09.2013 06:29:20Оцеда!82.145.216.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ну вот к России еще одни нахлебники присосались наряду с бэралусью ,таджиками, туркменами и всякими банабаками. А дурной кацап орет что Россия кормит Украину ( интересно чем? за газ 430$ мы платим). Скоро Рассия будет называтся -Банабакия, а кацапы- кацапджян.

03.09.2013 23:50:49пан Пу46.200.237.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

пупкін і ко вирішили собі дещо підсолодити пілюлю відмов від Молдови, Грузії та України)

03.09.2013 23:31:59Киев95.132.91.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Туда им и дорога а у нас другой путь в ЕС:)

05.09.2013 20:18:34№№№31.131.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А подмыться не забыл?

03.09.2013 23:02:17391.209.51.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

03.09.2013 23:00:43391.209.51.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Обосраний американськими панками російський флаг вже над кремльом. :)

03.09.2013 22:59:37омскому78.137.10.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

житель это еще ничего не говорит москалик тоже житель

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути