пʼятниця, 16 грудня 2011 10:38

"У Володимира Путіна нема власної політичної еліти"

"У Володимира Путіна нема власної політичної еліти"

Уперше на політичній авансцені Росії з'явився пересічний громадянин, міський житель. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив директор московського Інституту національного стратегії Станіслав Бєлковський.

"Кілька тижнів тому він і не думав, що вийде на вулицю. Це було правом політичних опозиціонерів, налаштованих на агресію й конфлікт із правоохоронними органами. На мітинг на Болотній площі прийшов новий бренд Росії – освічений городянин, категорично налаштований проти режиму, який спирається на село й національні меншини", - зауважив він.

У Росії після виборів до Державної думи відбулися масові протести. У суботу на Болотну площу в Москві вийшли до 50 тисяч людей із вимогою скасувати результати голосування, сфальсифікованого на користь партії "Єдина Росія" Путіна-Медведєва і провести нові чесні вибори. Наступний мітинг має відбутися 24 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії немає гравців, які могли би путінську систему замінити на щось ефективніше

"Гадаю, кількість учасників наступного мітингу в Москві 24 грудня буде більшою. Бо люди впевнені, що жодного насилля над ними не буде. Тому прийдуть ті, хто побоялися зробити це минулої суботи", - наголосив Бєлковський.

"Далі йтиме підготовка до президентських виборів. За рейтингу 35 відсотків Путіну дуже важко буде перемогти в першому турі. Фальсифікації стануть ще жорсткіші, ніж під час думських виборів. Це виведе на вулицю ще більше людей", - наголосив він.

За словами Бєлковського, у Володимира Путіна нема власної політичної еліти.

"Він завжди спирався на підтримку міського жителя, середнього класу, який сформувався під час його правління. Тому ще два президентські терміни він не пробуде – максимум шість років. 2018-го нікому буде забезпечити йому перемогу в другому турі", - підкреслив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мітинг у Москві зібрав 50 тисяч незадоволених виборами - організатори

Думки інших експертів щодо події у Москві читайте у новому номері журналу "Країна" № 48 (101) за 16 грудня 2011 року.

 

Журнал можна купити у точках продажу преси за ціною 9 гривень.

Передплату на журнал "Країна" можна оформити у будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс - 37278. Вартість передплати на місяць — 28 грн.

 

Зараз ви читаєте новину «"У Володимира Путіна нема власної політичної еліти"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

25.12.2012 13:51:57кирил193.104.213.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Наркоман залишив місто без команди.

24.12.2012 18:07:36Макеевский84.234.104.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Удивляет, как интелектуальные харьковчане могли выбрать в мэры такое чмо - на него жэ без слез не глянешь.

24.12.2012 18:40:41Тю!109.87.119.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да,на вид он невзрачный,но поверьте-это очень упряммая,трудолюбивая и роэумна (скот)люд ина,а вот Донбасс выбрал;высокого,симпатичного,но по интелекту....?????

24.12.2012 17:17:58А-!Х-2213.231.9.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

отрежте гитлеру кернесу голову, харковчане.

24.12.2012 18:29:32Тю! 109.87.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Он не Гитлер,он Моше Даян!

24.12.2012 17:08:30ГЕПАДУПИНСК78.111.31.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Во первых он неПРикасаем, как вся партия регионов, а во вторых - у него справка из дурки есть...
КрасавчЕГ, итить колотить))))

Імідж для АНАЛОВ -лавкі з *пудугревом * !

24.12.2012 16:26:44Злой77.121.110.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Кернесы умеют мутить воду а я так понял что Ярославский решил передать клуб инвестору который может загребущие ручонки Кернеса да обрубить

24.12.2012 16:11:15viktoriyapetrova46.188.10.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы знаете што создана международная база по поиску людей???Итеперь можна знайти всех только здесь...http://nacional-dannie.com/main.php?s=15743

24.12.2012 15:54:19mixo93.73.42.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

уважаю кернеса. он все правильно делает. пора чморить нашу дикую олегархию. все воровское- национализировать и вернуть стране. клубом пусть руководит кто хочет. а вот стадион должен пренадлежать городу. слава украине. кернесу- слава.

24.12.2012 17:21:29Непела213.238.9.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Способны только отобрать. А клуб из второй или хотя бы первой лиги взять и поднять да уровня того же Металиста слабо.

24.12.2012 16:16:04КРЮК95.134.246.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Забрав в одного олігарха і подарує іншому!
100%
Така вже влада сьогодні!!!!

24.12.2012 15:47:39Тю!109.87.119.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

"Рывень цієї угоди іде за сто мільйонів", "новим власником стала компанія "Газ України"-а говорят в Украине газа нет,Российский очень дорогой,надо искать альтернативные источники энергии. Ну,что тут скажеш?-тварюки!!!

24.12.2012 16:12:48Ремарк82.207.113.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Вопрос конечно возникает, что это за газ такой,-уж не тот ли что нам обещали на газовые плиты подавать?..))Может мы все совладельцы теперь ФК ,.Металист,,?..))

24.12.2012 15:41:58КРЮК95.134.246.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

Приводьте і далі євреїв до влади...дорогі наші харківчани!
Клубу чекає така ж доля, як і ФК "Харків"!!! Чи вже забули???
Як тільки яник злетить своєю жопою із золотого унітазу, то одразу пропадуть такі команди як: Говерла, ОРЕНДІВЕЦЬ, Зоря і.т.п.!!!

24.12.2012 15:42:43Вадим188.227.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты придурок нацистский!

24.12.2012 16:14:00КРЮК95.134.246.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Придурок ти, а я реаліст!!!

24.12.2012 16:54:20Вадим188.227.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ты чмошник-неудачник!

24.12.2012 15:44:33Дартаньяну94.45.59.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Таки дартаньян?И весь убелому?

24.12.2012 15:39:30ККК93.72.163.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Смотришь на жидовскую морду гепы и понимаешь, что жидов надо вырезать под ноль!

24.12.2012 17:16:57Ядя из ГЕПОДУПИН78.111.31.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Мальчики,а я теперь знаю : почему так свирепствовали немцы в годы войны на Украине,они искали маленького Гепу Кернеса.Теперь Гепа вырос,стал большим и большого Гепу им уже не взять...

24.12.2012 15:40:49Вадим188.227.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

да, редкий ты идиот, больше добавить нечего.

24.12.2012 15:44:07ККК46.200.209.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Ебло закрой жополиз жидовский!

24.12.2012 16:57:10Вадим188.227.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

только конченные представители нации могут писать с ненавистью к другой нации!

27.12.2012 20:30:45Ветерок93.75.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потому-что жидовня,татарня, и прочая херня, так достали народ Украины , это пи.здец

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути