Ексклюзиви
неділя, 02 червня 2013 22:10

Біля КМДА люди під дощем співали повстанських пісень і "посилали донецьких"
12

Фото: Фото: Анатолій БАБАК

Сьогодні близько трьохсот людей мітингували під Київрадою, протестуючи проти рішення Конституційного Суду щодо проведення київських місцевих виборів у 2015 році.

Попри дощ у деяких людей був помітний гарний настрій. Ще до початку офіційної частини пікету кияни під гітару співали українських народних і повстанських пісень. Зокрема звучала пісня "Ой, у лузі червона калина", а також "Лента за лентою". А з пісні "Руки геть від старого міста" розпочався власне сам мітинг. ЇЇ виконав один із київських співаків прямо з імпровізованої сцени.

Серед мітингувальників запам'ятався чоловік у масці блазня і капелюсі, одягнений у футболку з написом "Донецких на**й!".

"У нас сьогодні велике свято – останній день цієї Київради. Але вони прикрилися Конституційним Судом. І думають, що він їм дозволить ще два роки грабувати наше місто. Але ми їм скажемо ні! П'ять років закінчилося. Геть із Київради!", – заявив на мітингу координатор громадських проектів ГО "Київський форум" Максим Маньковський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Потрібен один великий мітинг, останній штурм" – під Київрадою закликали до мобілізації

У свою чергу член партії "Собор" Наталія Воробйова наголосила, що виборів 2015 року може не настати, якщо зараз дозволити скасувати київські вибори.

"Київ повинен мати легітимну владу. Якщо сьогодні ми позбавимося можливості обирати у Києві, у 2015-му році позбавимося можливості обирати взагалі. Якщо сьогодні нам нав'яжуть незаконні рішення, у 15-ому році нам нав'яжуть що завгодно. Вони хочуть вести нас, наче стадо, але ми не дозволимо цього робити", – зазначила політик.

Зараз ви читаєте новину «Біля КМДА люди під дощем співали повстанських пісень і "посилали донецьких"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

79

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.06.2013 15:43:16карась85.223.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

набежало стадо убогих - явно делать нехрен. про нэньку-украйыну рыдать - не мешки ворочать )))

03.06.2013 14:12:55Злата94.45.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Надо вернуть статью за тунеядство. Тогда будут работать, а не бегать по митингам и городах гадить.

03.06.2013 11:11:28...95.132.73.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А Ганна Герман теж була там й спiвала повстанських пiсень? Адже вона хвалилася, що вихована на тих пiснях

03.06.2013 09:02:57август95.135.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вообще на подобные манифестации ходят те,кому заняться больше нечем.Бездельники и тунеядцы.Лучше бы выступали за мир во всем мире и за свободу детей Уганды, было бы больше пользы

03.06.2013 14:29:52Одесит178.95.106.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Так мы и есть Уганда, не вижу ни какой разницы.

03.06.2013 11:08:27Володимир213.231.31.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А подібні коментарі пишуть ригівські негідники, чи їх холуї !

03.06.2013 07:39:51шлямбур195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
03.06.2013 14:33:17Одесит178.95.106.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

шлямбур, а ты съезди во Львов в футболке с надписью "Бендеровцев накуй" и покажи какие донецкие герои.

03.06.2013 07:15:53добренько46.119.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Крим украинской тре придати официйний статут гваре та дозволиты в галычине однополи браки та фашистську сиволыку. тоди воны повернуться додому та и буде дэмократия
добренько?

03.06.2013 10:20:19....62.18.25.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А це на який мови тут написано?????

03.06.2013 06:28:37верт141.138.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Одно радует,немного идиотов в киеве,видимо

03.06.2013 00:41:32ну217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И где же лупооеий тягнывзад ? Снова советуется со своими пиндосовскими хозяйвами ?

03.06.2013 00:40:10Борис213.111.70.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

во здесь интересно неуспел комп ререзапустить а коментарии ктото успел переписать
вас там что 50 человек ишачит вот вам и украинские револющионеры уроды сколько вам платят за сей труд

03.06.2013 00:50:10.....62.18.193.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Успокойтеся,не злорадствуйте,кацапи.Ишачать тильки троли,вам подибни.Ми любимо свою УКРАИНУ,тому пишемо щиро на диво вам.А ви повертайтесь в свои ,,изьвесьтии,,и тусуйтесь там! в вашей необятной родине.Хоча...нельзя обнять необятное.... Ну це вже хто де народився.Не всим щастить.........

03.06.2013 13:01:56угу....95.132.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чим бiльше знаеш, тим бiльше забуваеш.I навпаки: чим менше знаеш, тим менше забуваеш.Так нах.. вчиться.Правда?На стiнах привокзальних туалетiв можна писати й без знання держ мови.

03.06.2013 00:56:44ответ неучу217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сначала научись грамотно писать , необразованный ты "любитель" своей украины;););)

03.06.2013 10:17:40217.73.8062.18.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НЕ тоби грамотности вчити,там написано ВСЕ орфографично грамотно,баран!!! Якщо не розбираешся--не лизь не в свою галузь.Строчи свий маразм и помовчуй!

03.06.2013 09:11:16НІКО94.248.6.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
03.06.2013 00:31:10217.73.8062.18.193.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Раджу тоби повертатися до лилипутина и сказати,що диверсия зирвалася.,,НЕ ДОЖДЕТЕСЬ,,!!!

03.06.2013 00:43:56а217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути