Ексклюзиви
вівторок, 19 липня 2011 08:45

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Тимошенко хоче, щоб Власенко оберігав її не лише в суді

Тимошенко хоче, щоб Власенко оберігав її не лише в суді

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що суд відмовив у залученні американських адвокатів до судового процесу "через страх доведення світовій спільноті всієї правди про судилище, яке чинить влада України".

Як повідомила прес-служба Тимошенко, політик, зокрема, зазначила: "Вони бояться того, що світ безпосередньо через цих людей буде володіти інформацією про кожну секунду цього судилища і цієї розправи. Тому вони не допустили цих адвокатів".

За словами опозиціонерки, Сергій Власенко продовжуватиме виконувати функції захисника поза межами судового засідання.

"Я переконана, що ми і далі будемо разом іти в цій боротьбі, і він буде все, що тільки можливе, робити для того, щоб допомогти мені захищатися від цього політичного репресування", - додала вона.

Як відомо, учора суд частково задовольнив клопотання Юлії Тимошенко про допуск до участі у справі нових захисників. Зокрема, у допуску було відмовлено американським адвокатам Марку Фелдману і Роджеру Еноку. Натомість суддя прийняв рішення про допуск до участі у судовому процесі адвокатів Олександра Плахотнюка та Миколи Сірого.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко хоче, щоб Власенко оберігав її не лише в суді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

37

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.07.2011 09:13:40Ирина95.134.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Как кому? Та Ляшко з задоволенням порве Юлькину вонючу сраку..
19.07.2011 15:28:55Сексуал-демократ95.133.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Усьо правильно.Цей кобеліно зараз без кобіти, апарат простоює, а тут, як в тій п"єсі," пані вже лягли і просять". Роки то йдуть, а там, як у всіх старіючих жидівок, жопа стане плоскою,ноги потошшають, а під носом виростуть вуса .Кому таке одоробло буде потрібно?
19.07.2011 13:03:20Ирина95.134.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юля все правильно решила. У неё муж ныне импотент, и Юля вечно недоебанная. А Власенко её дерет как блудливую кошку.
19.07.2011 11:11:38Дериматня95.133.107.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Якась дивна поведінка бютіських депутатів: шатаються в залі суду, галасують і т.п.Заявили, що не підуть навіть у відпустку, а залишаться захищати косату.А чому ж, коли приймали пенсійну реформу, то не галасували, не блокували трибуну і т.п.?Не означає це, що їм доля косатої дорожча, ніж пенсіонерів?
19.07.2011 11:01:11Воно то так, але шо ж..95.133.107.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Цікаво, що нашим адвокатам потрібні місяці, щоб ознайомитися із справою, а американські, що. читають швидше? Адже для них ще потібно перекласти з укр. мови на аглицьку і т.д.А там ще появляться адвокати німецькі, шведські,аглицькі, з Гондунасу чи з Буркіна-Фасо. Бабла то у бомжихи вистачить.
19.07.2011 10:53:23Зосим82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сейчас Зося, в это время никому нельзя верить.
19.07.2011 12:06:25смертьзосе77.122.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЗОСИМ !как это вас угораздило вступить в такое говно как эта ЗОСЯ - не отмоетесь - это как ботинком в говно - моешь моешь а всё равно воняет - штатная проплаченная тварь ЗОСЯ - кликните на её ник и получите ответ.
19.07.2011 10:57:23Zosia80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ЗОСИМ, если проверить, то почему НЕТ???
19.07.2011 10:17:27северин81.95.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да вы посмотрите трансляцию судебного заседания за прошлый вторник,где адвокат Тимошенко и она сама подавали судье заявления с протестами,а он им вернул заявления назад,потому,что они не были подписаны.....!!!!!УРОВЕНЬ АДВОКАТА ПРОСТО УМИЛЯЕТ.......НепроФФФессионализм поголовный на всех уровнях...И качество жизни,УВЫ...
19.07.2011 10:09:0088893.72.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При чем тут суд 2004 года,там что фигурировал ГАЗ и при этом миллиарды и миллиарды.О чём вообще речь.Перепутали божий дар с яичницей.
19.07.2011 10:07:50Вінниця77.121.119.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Мені здається у кучми був американський адвокат...?
19.07.2011 10:02:31київ178.95.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Януковича в 2004 р захищали амереканські адвокати підкуплені ним.Вони даже мови нашої не знали.Їм переводили.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути