неділя, 17 червня 2012 17:33

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Тейшейру не пустили до Тимошенко: "Мені сказали, що я вже не посол ЄС в Україні"

Тейшейру не пустили до Тимошенко: "Мені сказали, що я вже не посол ЄС в Україні"
Фото: weekly.ua

Глава представництва Європейського союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра не зміг зустрітися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні № 5 "Укрзалізниці" в Харкові, незважаючи на наявність письмового звернення екс-прем'єра з проханням про зустріч.

"Місяць тому уряд сказав, що треба, щоб вона (Тимошенко - ред.) мене запросила. Вона запросила мене 15 травня, але в останній раз вони (в уряді - ред.) мені сказали, що я вже не посол ЄС в Україні. Я ще тут і я буду тут до вересня (перебувати на посаді посла ЄС в Україні - ред.), тому я не розумію причини відмови", - сказав Тейшейра журналістам біля будівлі ЦКЛ № 5 в неділю.

За його словами, він зміг тільки піднятися на 9-й поверх лікарні і поспілкуватися з охороною біля палати Тимошенко. За словами європейського посла, охорона сказала, що лист екс-прем'єра потрібно передати в Качанівську виправну колонію, де екс-прем'єр відбуває покарання і де вона містилася до госпіталізації.

Тейшейра відзначив також, що не може отримати дозвіл на зустріч з екс-прем'єром з моменту її арешту, тобто протягом майже 10 місяців, тоді як інші представники Європарламенту отримують такі дозволи. Посол висловив здивування, що не може отримати дозвіл, і, разом з тим, висловив задоволення тому, що останнім часом все більша кількість людей отримують дозвіл на зустріч з Тимошенко.

Тейшейра повідомив також, що має намір ввечері в неділю бути присутнім на матчі Нідерланди-Португалія, який пройде на харківському стадіоні "Металіст".

Відповідаючи на питання журналістів, він зазначив, що не має наміру проводити акцію, аналогічну проведеній депутатами Європарламенту Ребеккою Хармс і Вернером Шульцем на матчі Німеччина-Голландія, коли ті підняли 2 плакати "чесна гра в футболі і політиці" та "звільніть політичних в'язнів".

"Я не депутат, я не політик. Я посол. Я не можу цього робити", - підкреслив Тейшейра.

Зараз ви читаєте новину «Тейшейру не пустили до Тимошенко: "Мені сказали, що я вже не посол ЄС в Україні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

50

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.08.2012 10:09:15Ремарк82.207.113.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Рушатся только вывески и лозунги прикрытия ПР, а настоящие цели, по захвату и переделу всего что осталось В Украине, с большим успехом осуществляется..

20.08.2012 09:27:44в для гены94.248.124.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

гена ты что больной городишь такую фиеню ты когда последний раз в россии был я не москву имею ввиду там всегда все звозили со всего ссср делали видимость изобилия для иностранцев они нас жалеют но кормить не собираются да себя пожалейте и накормите господи нищета разруха пьянка нормальный человек и дняне проживет сбежит как можно равнять украину и россию по культуре по быту живут в россии там где нефть газ в остальных нищета и люди не виноваты власть их довела газ продают всей европе а свои топят дровами

20.08.2012 08:44:24Гриць Харків77.122.28.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ кинула виклик Українському народові, за це вона неодмінно буде покарана по всій суровості!
Знищення української мови , розкрадання бюджету ( в 2011 з загального бюджету в 230млрд. грн. ТУПО ВКРАЛИ цілих 60 млрд., з них 24 млрд списали боргам приватним металург. підприємствам і 36 млрд.грн. ЗРАЗУ Ж віддали "потєрпєвшему" Фірташу. І це тільки те, що лежить на поверхні, а скільки витягнуло Євро по відкатах?), намагання зробити з людей НИЩИХ кріпаків шляхом підняття цін і урізання пенсій-оце весь спектр псевдо-реформ Партії Регіонів. ГАНЬБА!

20.08.2012 07:54:0211191.145.234.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Только ПРагулей пересадит половину населения ,только тогда предет им успех на выборах .

20.08.2012 02:38:42Сороколапка95.133.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ха-ха-ха! европейский проект Тимошенко! провалился! Луценко - тоже зек! Яценюк прикарманил всю оппозицию, и теперь толкает свой еврейский проект. Провальный!
Доний и Стецькив тоже делают провальный проект на майдане. Сами они все провалились ещё при рождении.

20.08.2012 05:50:52ДЕЗінфектор178.95.29.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Тобі дуже шкідливо читати про дебілізм твоїх улюблених ПРидурків, тебе трясти починає! Аж зуби клацають! Пошкодуй своє здоров'я, лишись тієї глупої політики, а то виглядаєш другим чечетом гороховим!!!

20.08.2012 00:33:10Обдуріть109.167.117.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Не читав передвиборчий бестселлер(програму) ПР. Йолкович перед президентськими обіцяв, що за 10 років Україна буде в 20-ці найрозвиненіших країн. А що обіцяє партія? В 10-ці наступною весною?

19.08.2012 23:19:27Микола178.95.250.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

За неповних 200 років "возз'єднання" з Російською імперією вийшло 173 (!) урядові постанови, спрямовані на знищення української мови та культури. Справжнім чудом можна вважати те, що, попри такий нечуване мововбивство, ця мова — одна з найбагатших і наймилозвучніших мов світу! — ВИЖИЛА та зберегла свою неповторність.

20.08.2012 00:59:38Спартак-Волинь95.81.23.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Українську мову почали забороняти з часів Петра І. З цього часу і до розвалу СРСР вийшло 270 різних постанов, указів, циркулярів і т.д. про заборону української мови.

19.08.2012 23:16:00Микола178.95.250.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

НАДО ВСЕМ ЛЮДЯМ МЕНЯТЬ СВОЁ ОТНОШЕНИЕ К БЕЗРОДНОМУ РУССКОМУ ГОВНУ.---ЧТО ДЕЛАЕТ НОРМАЛЬНЫЙ ЧЕЛОВЕК, ЕСЛИ НА СВОЕЙ ТЕРРИТОРИИ ОН ВИДИТ КУЧУ ВОНЮЧЕГО ДЕРЬМА? ЗАТКНУВ НОС, ОСТОРОЖНО БЕРЁТ ЕГО ЛОПАТОЙ И ВЫБРАСЫВАЕТ В СОРТИР. ТАК И С РУССКИМИ ЧУШКАМИ - С ПОМОЩЬЮ ЛОПАТЫ ГОНИМ ИХ ПОДАЛЬШЕ, В СВОЙ ЛЮБИМЫЙ РЯЗАНСКИЙ СВИНАРНИК.

20.08.2012 05:57:35ДЕЗінфектор178.95.29.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Доповню:
Великие россияне о кацапах и России: . "Московия –душа тайги, монгольская, дикая, зверинная". (А. Толстой.)
" Народ ,который блуждает по Европе и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения".( Ф.Достоевский)
" Не народ ,а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев." (М.Булгаков)
"Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость". (М. Горький)
" В России до сих пор "всего две беды - дураки и плохие дороги!", (император Николай I)
" Поскребите русского и вы увидите татарина " ( Ф.Достоевский )...

19.08.2012 22:30:07Місько88.135.202.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

бери побільше, кидай подалі ось і вся ідеологія