Ексклюзиви
субота, 03 листопада 2012 05:30

Свободівець Левченко наздоганяє Пилипишина: між ними лише 31 голос

Свободівець Левченко наздоганяє Пилипишина: між ними лише 31 голос
ФОТО: express.te.ua

На 223-м виборчому окрузі Києва розрив між двома основними претендентами на місце в парламенті скоротився лише до 31 голоси, про це пишуть ЛІГА.Новости.

За результатами обробки Центральної виборчої комісії України 86,13% протоколів, поки ще попереду самовисуванець Віктор Пилипишин, який набирає 27,62% (23359 голосів); впритул за ним слідує опозиційний кандидат від ВО "Свобода" Юрій Левченко з 27,58% (23328 голосів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Регіонали" помітили низький рівень політичної культури в Україні

Нагадаємо, близько 1:00 3 листопада скандальна окружна виборча комісія 223-го округу прийняла рішення зробити перерву в роботі до 10:00. Таке рішення комісії зачитала її голова Ольга Гагаріна. При цьому вона уточнила, що ОВК поки не може розглядати постанову суду, доставлене 2 листопада представниками Пилипишина, оскільки "є ще чотири ділянки на уточнення".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦВК зняла скандального голову 223-ої ОВК

Раніше, увечері 2 листопада, в столичну окружну виборчу комісію N223 принесли рішення суду про перерахунок голосів на десяти дільницях округу. Нардеп Роман Зварич зауважив, що комісії вручили лише копію рішення суду. Також він висловив сумнів, що колишній голова комісії - без рішення окружкому - мав повноваження подавати в суд позов про перерахунок голосів.

Зараз ви читаєте новину «Свободівець Левченко наздоганяє Пилипишина: між ними лише 31 голос». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2011 19:03:5311180.239.242.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну да...
Все хотят в ЭУропы - туалеты мыть и утки выносить, как галицайские "патрыёты"...:D

20.12.2011 16:57:16игорь77.121.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

нет мы хотим и будем дружить с россией а Европа пускай сама из жопы выкарабкивается.посмотрим что будет через 10 лет.если конечно война раньше не начнётся

20.12.2011 16:53:24патриот212.122.123.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Если еще раз с Рашкои объеденимся,тогда точно сопьемся и деградируем!Мы не хочем ездить на их машинах,которые не ездят,летать на их самолетах-гробах,клепать ихние ракеты,которые летают на дровах,слушать каждыи день их мат и хамское поведение,мы не хочем жить по законам аборигенов и дикареи! Мы хочем жить по европеиски!

19.01.2012 17:38:11Луганск194.79.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А почему бы нам попробывать жить по украински?
Если не найдем свою фишку - ассимилируемся как этнос. Плагиат великим не кого не делал, максимум трояк на экзамене.

20.12.2011 16:29:51Варвар78.36.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Успокойтесь ,реально интеграция это завладение интересующими активами,к этому более близка Россия.Поэтому брызгая здесь соплями и дерьмом в её сторону вы всё равно, вместе со своими соплями и дерьмом медленно но верно интегрируется с Россией.

20.12.2011 16:19:3222195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не в Россию не ЕС глубоко нам не надо! и этого нехочит никто из здравомыслящих людей!

20.12.2011 16:10:49papa188.123.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А в Европе с Украиной. Что делать, куда бежать,

20.12.2011 16:09:40гость78.137.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

будете веселить мир темой о шапке, посылать иски, там, в международные суды, – мы правильно понимаем? Прикалываться над нашими детьми, что они думают Илья Муромец жил где-то под Муромом, а сам похоронен в Киевской Лавре, поэтому Киев реально главнее, и все такое, в таком духе. Мы правильно вас поняли?
Украинская сторона подумала несколько секунд и согласно кивнула
ОТРЫВОК ИЗ "АСИММЕТРИЧНЫЙ ОТВЕТ АЗАРОВА ПУТИНУ, УКРАИНЫ РОССИИ"
ПОЛНАЯ ВЕРСИЯ НА

20.12.2011 16:08:09я109.86.20.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Я теж не хочу інтегруватись!

20.12.2011 16:07:04Боярин Романов93.74.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Україні ніхто не хоче глибоко інтегруватись з Росією
Так Украину ж никто и не спрашивает. Возьмет Путин и проинтегрирует. А народ что? Да ничего. Вот как с Тимошенко: пошушукается по углам и все схавает.

20.12.2011 16:01:15Гость78.137.53.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

(отрывок)
- А вы нам шапку отдадите? – опять весело поинтересовался Янукович.
- Ну, вы опять "за рыбу гроши", – воскликнул Медведев. – Хотите поговорить об этом?
- Ну, мы, не против, – улыбнулась украинская сторона.
- Хорошо. Итак. Вы собираетесь стать снова Киевской Русью, нас автоматически превратить в "младшего брата", требуете Шапку Мономаха и предлагаете создать Киево-Московское братство… точнее, союз, где вы будете главными. Иначе, если мы откажемся, вы сделаете нас "своей малороссие

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути