Ексклюзиви
четвер, 22 вересня 2011 22:50

Студентка, яка вдарила Табачника, належить до "Братства святого Луки"

Студентка, яка вдарила Табачника, належить до "Братства святого Луки"

Акцію "ляпас квітами" міністру освіти Дмитру Табачнику організувала мистецька спілка "Братство святого Луки", повідомляє Українська правда.

Про це повідомила студентка Національного університету "Києво-Могилянська академія" Дарина Степаненко, яка під час Саміту міністрів освіти СНД у клубі Кабміну вдарила квітами міністра.

Також вона повідомила, що організація не має відношення до Києво-Могилянської Академії, а своєю метою вважає привернути увагу громадськості до будь-яких проблем засобами мистецтва, а не силовими методами.

"Ми беремо креативом. Наші акції завжди неочікувані", - заявила Степаненко в ефірі телеканалу ТВі.

На запитання, чому після акції її зустрів лідер громадянського руху "Спільна Справа" Олександр Данилюк та інші відомі політики, Дарина відповіла: "Ми співпрацюємо".

"Була допомога у підготовці до цієї акції. Це була підтримка. І технічна, і моральна", - уточнила вона.

Нагадаємо, сьогодні студентка Києво-Могилянської академії Дар'я Степаненко дала ляпаса букетом квітів міністру освіти Дмитру Табачнику під час Форуму міністрів освіти європейських країн, який відбувається у Києві.

Зараз ви читаєте новину «Студентка, яка вдарила Табачника, належить до "Братства святого Луки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

112

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.11.2012 15:33:54!194.44.164.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Спасиба жителям данбаса за президента 3,14

24.09.2011 10:50:29лариса95.158.10.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

так манипулировать можно только безголовой. Неужели совсем ума нет

23.09.2011 08:59:23ТТ(Киев)79.135.207.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Было время, когда могилянка была опорой православия и источником просвещения. Сегодняшняя могилянка - один из центров антиукраинства, католицизма и бескультурья.

23.09.2011 08:47:38Саша178.136.249.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Что за бред. Люди, вы запись видели? Какая пощечина? Бедная девочка со страху еле ткнула Табачника в лицо цветами. Если бы бандерня это так не распиарила никто бы и не понял что это пощечина. А вот тех трусливых ублюдков которые используют несовершеннолетних в своих грязных целях - сажать надо.

24.09.2011 21:38:59ALEX109.87.185.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Студентка прошла на форум по поддельным документам.
Лицо, получившее подложный документ и сознательно, умышленно его использующее, подлежит ответственности по ч. 2 ст. 194 УК Украины за использование заведомо подложного документа. А кукловодов надо привлеч по статье 172 УК Украины "Должностной подлог"

24.09.2011 21:15:41ALEX109.87.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А посадить есть за что. Подделка документов. И ни какой политики !

23.09.2011 08:28:41Зосин папа93.73.16.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вот в чем загадка о пропаже Зоси. Оказывается на Фрунзе 103 отключили свет и компюторы не работают.Дурдом без света это плохо.

23.09.2011 08:21:46Зосин папа93.73.16.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Где Зося .Без Зоси сайт не сайт.Может быть совесть замучила за ту грязь что тут выливала.

23.09.2011 08:20:26Гоша81.90.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Еще и сектантка!

23.09.2011 08:05:57саша донбасс92.242.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Эту дашу от....ть в ж..у,а Данелюку вафлю дать. И вобще у нас есть козаки? Нужно студентов нагайками разгонять,вон как в Америке с бротсбойна говном поливать..

23.09.2011 07:57:07Гриць Харків77.122.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Дарини громадянський поступок, який заслуговує на повагу! Табачник-це великий нуль, зі збоченними поняттями!

24.09.2011 21:33:24ALEX109.87.185.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Гриць! У Вас очень слабое представление О гражданском поступке! Вы не различаете разницы между поспупком и уголовным преступлением определенным в статье 172 УК Укаины. Вы увидели подщечену, а забыли об использовании поддельных документов с целью проникновения... Кукловоды которые подставили малолетку должны понести наказание по указанной статье. Там доказывать нечего. Но они "Депупаты", поэтому пострадает ребенок.

24.09.2011 10:53:09лариса95.158.10.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а мені боляче і сором за таких дарин

23.09.2011 07:17:57Гость46.247.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лицо современного студента могилянки...жопа...не достает умственных способностей...

23.09.2011 08:10:37?78.111.217.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

что вы хотите от националистической шароварщины,какие учителя таки и ученицы,почему крымские студенты не кидались на вакарчука с кулаками?или им понравилась научный термин "собача мова" ?

25.09.2011 09:33:58Олександр46.63.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А це і є собача мова!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути