Ексклюзиви
субота, 30 жовтня 2010 12:31

Стогній підтвердив стрілянину біля дому Фірташа

Стогній підтвердив стрілянину біля дому Фірташа

Головний радник голови МВС Костянтин Стогній підтвердив, що стрілянина в землю з боку сусіда Дмитра Фірташа в Конча-Заспі - Ушинського - мала місце.

Про це Стогній сказав газеті "Сегодня", коментуючи чутки про нібито замах на Фірташа й про стрілянину біля заміського будинку Фірташа в Обухівському районі.

"На місце події виїхала група наших співробітників. Зі слів порушника, він не мав намір стріляти по людях. Порушено кримінальну справу за статтею "Незаконне зберігання зброї й боєприпасів", тому що зброя була незареєстрована, порушник порядку був затриманий", - сказав Стогній.

"У п'ятницю він почав скаржитися на здоров'я, і його відпустили на підписку про невиїзд", - додав радник глави Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, стрілка звинувачують іще й у хуліганстві. Йому загрожує термін до 7 років ув'язнення.

Раніше газета "Вечірні вісті", яка вважається підконтрольною БЮТ, поширила інформацію про нібито замах на співвласника "РосУкрЕнерго" Дмитра Фірташа з боку Максима Кропивницького в одному з розважальних закладів Обухівського району.

У свою чергу, сайт "Тема" повідомляв, що стрілянина була біля дому Фірташа в Конча-Заспі, де будівельники робили ремонт і вирішили спалити руберойд.

Нібито запах горілого не сподобався сусідові - власнику мережі СТО й тюнінгових центрів Ушинському, який висловив своє обурення усно, а коли будівельники не дослухалися до його вимог, зробив 11 пострілів із рушниці у землю.

Прес-служба Фірташа спростовувала інформацію про замах на бізнесмена й стверджувала, що Фірташ під час описаних у ЗМІ інцидентів був в офісі.

Зараз ви читаєте новину «Стогній підтвердив стрілянину біля дому Фірташа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.10.2010 16:20:08Полліся92.113.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"я 30.10.2010 | 13:27 Когда возьмет в руки вилы, косы, АК-47, РПГ-7, Т-72 и т.п. А т-72 ты как в руки возьмешь?\"-сядем за рычаги и за прицелы военнообязаных то много!Надежда на армию-Больше не на кого!!!!Хоть она и развалиная в край.Я вообще удивляюсь,как ВОЕНЫЕ терпят-это!!!Там же есть умные люди,не говоря о зажиревших генералах!!!
30.10.2010 16:11:39alexs (Черкассы)87.244.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
где то я уже это слышал?и в истории всё это проходили?раскулачивать-это не способ.Но в политике должен быть бизнес равен(малый,средний,большой) и не решать за политиков,что делать и как,особнно в нац.стратегич.вопросах(гос-во в первую очередь)Бизнес д.трудиться на заводах,модернезировать их.А не поганить экологию и качать газ из воздуха.А гос-во создавать равные и прозрачные условия для всех
30.10.2010 15:55:30alexs109.227.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Под подписку при статье до семи лет? Что власть, что законы - сплошной лохотрон. Гнать их всех надо, а буржуинов раскулачить, как когда-то было.
30.10.2010 15:42:09балатируюсь109.201.224.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
выбери меня, выбери меня, а потом я вы@бу тебя
30.10.2010 15:30:42Марат87.244.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
я в жизне не кровожадный..но бывает большое желание взять автомат в руки,когда читаю политику или слушаю.Что касательно Фирташа:понимаете,у нас система такая в стране -не станет Фирташа,будет Лихман или кто то другой.Саму систему менять надо,а из власти убирать всяких шестёрок олигафренов,типа коаманды прохфесионалов,вместе с их панами
30.10.2010 15:26:12vm93.183.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Лучше один раз застрелить жидовскую блядь, которая все замутила, чем каждый месяц по бригаде строителей?
30.10.2010 15:25:29Экзекутор95.132.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Херня, вот если бы он бомбардировку дома подтвердил. А так - баловство...