Ексклюзиви
середа, 24 липня 2013 20:12

США наполягають на звільненні Тимошенко: "Влада знає нашу позицію, ми пояснюємо її знову і знову"

США наполягають на звільненні Тимошенко: "Влада знає нашу позицію, ми пояснюємо її знову і знову"
Джон Теффт. Фото: АР

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко необхідно звільнити, щоб надати їй можливість пройти лікування в Німеччині.

Таку позицію озвучив посол США в Україні Джон Теффт в інтерв'ю виданню "Український тиждень",

"Наша позиція з цього приводу є дуже чіткою, ми пояснюємо її знову і знову: Юлія Тимошенко * повинна бути звільнена для того, щоб вона отримала медичне лікування в Німеччині" - заявив дипломат.

"Українська влада знає нашу позицію, нашу тісну координацію з місією Кокса - Квасневського, які керують зусиллями Європарламенту, спрямованими на вирішення цього питання", - також зазначив він.

За словами Теффта, США поки не планують застосовувати санкції стосовно українських політиків і чиновників у зв'язку з ситуацією навколо Тимошенко.

"Поки з цього приводу ми не маємо міркувань щодо санкцій або відмови у візах. Сподіваємося, Україна прийме правильне рішення і повернеться на шлях демократичних принципів і прав людини, які, на нашу, і, переконаний, з української думку, є важливими", - додав американський посол.

Нагадаємо, раніше дочка Юлії Тимошенко Євгенія заявляла, що стан її матері не поліпшився і залишається важким.

Захист екс-прем'єра має намір домагатися того, щоб операцію їй зробили за кордоном.

Зараз ви читаєте новину «США наполягають на звільненні Тимошенко: "Влада знає нашу позицію, ми пояснюємо її знову і знову"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

66

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.07.2013 14:13:5011213.160.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ваша позиція нашим ПРидуркам до одного місця. Говоріть,хоть лопніть,а Юлю не випустять.
Юля-величезний геморой для нашої зековської влади.

26.07.2013 07:03:32ник94.154.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Премного уважаемый гражданин чужой страны займитесь проблемами свое страны ,например Сноуден, разрешайте летать самолетам президентов ! Жители Украины будут Вам благодарны!

25.07.2013 08:11:2155194.187.217.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко - політичний в язень, засуджена несправедливо. Влада її боїться. Юля вийде - багато бандитів сяде в тюрми

25.07.2013 07:32:03Александр46.118.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Этот посол не знает позицию жителей Украины,мнение народа и украинского законодательства.Нужно указать американцам на противоправные действия их против Сноудена.Своими делами занимались бы.

25.07.2013 11:29:00мальчиш176.100.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Выскажу мнение, - наверное, у них шило в ж@пе....;)

25.07.2013 00:35:35.91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

118, ШО-ТО СЛАБЕНЬКО ТЫ ВЯКАЕШЬ НЕСЧАСТНЫЙ ГОНДУРАС...

25.07.2013 00:22:01Політик217.115.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Собаці, собача воля?????

25.07.2013 00:18:30.91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

МОЖЕТ ЕСТЬ ДРУГИЕ МНЕНИЯ? - ХОЧУ ВСЕХ ПОСМОТРЕТЬ...ОСОБЕННО ТИТУЛЬНЫХ И СВIДОМЫХ...

25.07.2013 00:42:19для тролля пукина80.245.118.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

ты, для начала, намордник одень)) потом мнения нормальных людей спрашивай))

25.07.2013 00:06:18.91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ЧТО-ЧТО ЕМУ...?! КУДА - КУДА?!!! - КАК ПРИЯТНО СЛЫШАТЬ ОБРАЗОВАННЫХ ЛЮДЕЙ! БИС!!!

25.07.2013 00:03:22Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

С тем же самым успехом наш МИД должен должен выразить озабоченность в связи с ухудшением здоровья Бернарда Мэдоффа, Берни Эбберса, Денниса Козловски, Лу Перлмана (во ,бдля, славянские фамилии, не то что у нас, красиво- Тимошенко), которые все вместе взятые не стоят её мизинца, и приймут...." правильне рішення і повернуться на шлях демократичних принципів і прав людини".

25.07.2013 00:02:28.91.225.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВИТЯ, Я СОЧУВСТВУЮ И СОПЕРЕЖИВАЮ С ТОБОЙ ПО ПОВОДУ УМСТВЕННЫХ СПОСОБНОСТЕЙ ДЖОНА ТЕФТА, А ЕЩЕ ГОВОРЯТ, ЧТО У НИХ СИЛЬНАЯ МЕДИЦИНА... - ВИДАТЬ СЛУЧАЙ СИЛЬНО ЗАПУЩЕННЫЙ...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути