вівторок, 30 квітня 2013 09:02

Угода з ЄС Україні потрібна, щоб унеможливити експансію Кремля - Луценко

Угода з ЄС Україні потрібна, щоб унеможливити експансію Кремля - Луценко
На думку Луценка, існують шанси на звільнення з тюрми також у Тимошенко. Фото: lichnosti.net

Угода про асоціацію України з ЄС захистить Україну від російської експансії, вважає Юрій Луценко.

В інтерв'ю для Української служби Польського радіо колишній міністр внутрішніх справ України, який лікується у Польщі, підкреслив, що хоч українська влада намагатиметься використати Угоду про асоціацію з ЄС для своїх цілей, та його треба підписати ще цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угода про асоціацію з ЄС важлива для "повалення антиукраїнського режиму" - Тягнибок

"Сьогодні нам потрібна ця парасоля, асоціація з Європейським Союзом, щоб унеможливити експансію Кремля, і дозволити демократичним силам України згрупуватися для відновлення поступу в країні", – сказав опозиційний політик.

На думку Луценка, існують шанси на звільнення з тюрми також у колишньої прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Посланці від Європарламенту Олександер Кваснєвський та Пет Кокс, вважає Луценко, знайшли відповідні аргументи у переговорах із Віктором Януковичем.

Зараз ви читаєте новину «Угода з ЄС Україні потрібна, щоб унеможливити експансію Кремля - Луценко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

32

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.05.2013 16:59:30****176.36.133.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я знаю точный сюжет. Её отправят лечится к фашикам, и там она, от неизлечимой болезни, загнётся.
Её и сейчас уже не существует.

28.05.2013 18:36:33таво37.19.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну шоб на лавочке попздеть ВОНА есть и.....нада.

28.05.2013 16:16:58шпаку178.151.244.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В тебе шо, сожителька - Анджеліна Джолі, шо ти такий сміливий?! Ну нічьо, незабароим Юля вийде!:) Начувайся, дибіле!:):p

28.05.2013 16:02:23ха37.19.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

луччий роман для юльки- некролог от ОО"ТРИЖИДА"

28.05.2013 15:52:43Шпак91.222.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

давайте я напишу! Тумбоногую цилю повесили, сняли - расстреляли, подняли - утопили, вынули - сожгли, собрали - облили кислотой, перевернули - забетонировали, зарыли в яму - обосцали .могилку обрыгали.... вот и весь роман! куда идти за гонораром?)))))))

28.05.2013 16:12:30Лара178.94.204.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

На Фрунзе 103, там приготовили отдельную палату для таких писателей, как ты.

28.05.2013 15:48:06Ірина Ку..коваІ178.151.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Незабаром буде вам романчік, про те, як ось-ось Юля вас , казлов, ПОВБИВАЄ нах!
А УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! Хі-хі!!!

28.05.2013 15:42:18Матухно31.42.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хех, старо!!!
Один мудлон, некто Рогоза, уже писал.
К сожалению - не убили.

28.05.2013 15:36:32Махно94.179.169.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Ну можна і не казати що проффесор собі хотів героїчне минуле, а то шапки, та шапки.
Загарбників України геть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути