четвер, 20 травня 2010 14:40

Регіонам вигідні вибори до зими - Куликов

Регіонам вигідні вибори до зими - Куликов

Партії регіонів вигідне проведення виборів до місцевих рад восени. Так вважає "нунсівець" Кирило Куликов.

"Сьогодні по стратегії ПР вигідно було б провести вибори восени. У них зараз зосереджений майже увесь адміністративний ресурс, у них зараз найвищий рейтинг. Тому їм потрібно поспішати. Адже кінець осені і початок зими будуть важкими", - зазначив нардеп.

Тому на думку Куликова це правильний підхід з боку "регіоналів".

"Тому вони навпаки будуть намагатися продавити це рішення щодо виборів саме восени. Весною їм проводити ці вибори не вигідно", - підкреслив "нунсівець".

Також Куликов зазначив, що він особисто голосуватиме за проведення виборів до місцевих рад 31 жовтня.

"Якщо Конституційний Суд визнає цю дату конституційною, то я обов'язково голосуватиму за те, щоб вибори були. Тому що вибори – це, нажаль, єдиний у нас паросток демократії " - додав нардеп.

За словами Куликова якщо ПР вирішить провести вибори саме 31 жовтня, то для цього у них є достатня кількість голосів.

Нагадаємо, що учора на засіданні політради ПР вирішили, що доцільно було б провести вибори до місцевих рад 31 жовтня.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Регіонам вигідні вибори до зими - Куликов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.05.2011 15:30:17лика91.201.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НУ АМЕРИКОСЫ ТЕПЕРЬ ДЕРЖИТЕСЬ ВАМ ЭТО НЕ ПРОСТЯТ И МСТИТЬ БУДУТ ОЧЕНЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ
05.05.2011 15:08:40Виталий94.77.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
будет прикольно если в инете, появится видеообращение ЖИВОГО бен ладена))
03.05.2011 23:18:24Адам188.115.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я скажу так - Бен Ладен живой. Американцы захватили его живым и вывезли на свою базу чтобы выбить из него максимум информации о структуре, спонсорах и планах Алькаиды. И распространяют фальшивые фотографии и информацию о затоплении чтобы никто его не искал и террористы не меняли свои планы. Хавай народ американскую лапшу.......
03.05.2011 11:36:58Коля178.93.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Беззаконие и произвол + ложь(чем непроверяемей тем "правдивей") шакалий шабаш Что празднуете , пЭдуарды?? Убийство? Дикий обычай убогих кровожадных народцев.
03.05.2011 11:07:47Андрей178.20.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
какой то чУДАК отфотожопил бин ладена и выкинул в сеть... и пошло поехало))) А где источник? А вообще кому он нужен этот источник? Главное что бы народ хавал...))) Кушай народ...
03.05.2011 10:46:18Эдуард93.74.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так или иначе, собаке- собачья смерть. США -молодцы, как всегда.
02.05.2011 20:38:01Алиса95.26.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А был ли мальчик ???
02.05.2011 18:25:30Хохол50.16.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фотографію мертвого бін Ладена назвали фальшивкою. А ВОТ ЭТО НЕ ФАЛЬШИВКА! ...Таліби пообіцяли помститися за смерть бін Ладена..
02.05.2011 17:07:25Олег77.87.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А я что говорил?! Беня и сейчас - живее всех живых.Он еще даст пиндосам просраться!!! :)))
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути