вівторок, 04 серпня 2009 20:03

Пукач не назве замовників убивства Гонгадзе - експерт

Пукач не назве замовників убивства Гонгадзе - експерт
Пукач не міг і ніколи не зможе назвати реальних замовників убивства Гонгадзе. У цьому переконаний експерт з двадцятирічним досвідом роботи у правоохоронних органах, який захотів залишитися неназваним. В інтерв"ю УНІАН він сказав: "Пукач не міг і ніколи не зможе назвати реальних замовників убивства Гонгадзе просто з тієї причини, що він їх ніколи не знав і не міг знати. Така фігура, як Пукач, апріорі не міг бути за часів Кравченка (Юрій Кравченко – міністр внутрішніх справ. – Авт.) носієм цієї інформації".

Експерт запевняє, що за часів Кравченка існувала жорстка субординація, а Пукач не був людиною, найбільш наближеною до міністра. "Коли знати Кравченка, принципи його діяльності, ту жорстку субординацію, яка ним культивувалася, у принципі неможливо припустити, щоб генералові Пукачу було відомо, хто віддав наказ на викрадення та вбивство чи на викрадення, яке обернулося вбивством (ми ж і досі не знаємо, яким було реальне "замовлення"), - каже колишній правоохоронець.

- Коли я кажу про субординацію, яку жорстко культивував міністр, це означає одне – залізобетонне єдиномисліє і залізобетонне єдиноначаліє. Є "Крава", який приймає рішення і є жорстка вертикаль, якою ці рішення спускаються донизу і яка забезпечує їх виконання. І Пукач у цій вертикалі – майже рядовий керівник департаменту. Між ним та Кравченком ще стоять, коли йти знизу вгору, як мінімум заступник міністра – куратор блоку та перший заступник міністра.

Це сьогодні, коли в міністерстві пости розібрано та розподілено між коаліцією та некоаліцією, а всередині коаліції між одним та іншими, одна політична сила може дати напряму вказівку "своєму" заступникові, а інша – "своєму", і робота закипить. Комуністи, скажімо, напружать Мармазова, БЮТ – Клюєва (Василь Мармазов – заступник міністра, Михайло Клюєв – перший заступник міністра внутрішніх справ) і так далі. Тоді ж, за Кравченка, таке в голову нікому б не спало. Справу можна було мати лише з ним, накази віддавав лише він і запитував за їхнє виконання лише він сам".

Зараз ви читаєте новину «Пукач не назве замовників убивства Гонгадзе - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.04.2011 21:11:15сергій95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
воняло*
10.04.2011 21:10:47сергій 95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Водночас він зазначив, що входження до будь-яких інтеграційних утворень - це суверенне право кожної країни.- сказав Путін. Так якого хрена ти Україні "угрозаєш" що збудуєш кордони? закриєш ринки нам?? Сволота одним словом. Швидше будуйте стіну і повищу шоб не воняга від вас!!!
25.03.2011 15:34:36Golos narodu93.75.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Раджу дописувачам ознайомитися із цікавою працєю Нариси з історії митної справи та митного законодавства України-Руси (Дідусенко П.М.,Пахневський С.А., Мавродій Т.С.,Лисицький О.В.,Костюк В.П., Київ, 2005 р.,635 ст. ,ISBN 966-8684-22-2;) , де в Розділі Митна система Гетьманщини детально описано, як московіти в середині XVIII ст. знищували митну ситему Війська Запорізького. Українська держава ( у повному розумінні цього слова) Військо Запорізьке ( історіографічна назва - Гетьманщина ), яка відновилась після національно-визвольної війни українського народу під проводом Б.Хмельницького (1648-1654 р.р.) на середину 17 ст. займала 250 тис. квадратних кілометрів українських земель з населенням в 1, 5 млн. осіб. На на кінець 17 століття Гетьманщина скоротилась до меж частини Лівобережної України і складалась із 10 полків : Гадяцького, Київського, Лубенського, Миргородського, Ніжинського, Переяславського, Полтавського, Прилуцького, Стародубського і Черніговського (В таких географічних межах вона проіснувала до свого знищення : 60 -і роки 18 ст.). В праці показано, як урядові установи Московщини вели боротьбу за підпорядкування української митної системи та за введення нових " московских " митних порядків в українській державі : Гетьманщині, та за знищення українського національного ринку. Оскільки в Гетьманщині існувала лояльна митна система (зовнішньо нагадувала індукту та евекту Речі Посполитої, але зовсім іншою була за своє суттю), основою якої були митні тарифи: індукта ( мито за ввезення товарів гуртом, тобто оптом) та евекта ( мито за вивезення товарів гуртом, тобто оптом), які становили 2 % від вартості товарів, що ввозилися та вивозилися з України, а це приваблювало іноземних купців. Вказані митні тарифи (індукта і евекта) розповсюджувались на всих іноземних купців, в тому числі і на купців Московської держави. Індукта і евекта направлялись до Військового (державного) скарбу Гетьманщини. Митні порядки в Гетьманщині були заведені Богданом Хмельницьким, зокрема, його Універсалом від 28 квітня 1654 р. Митні кордони та митна система Гетьманщини була останнім форпостом на шляху знищення московітами української державності !!! Пам"ятай !!!
17.03.2011 09:59:34serg78.153.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Путя предупредил, всего лишь, никого он не заманивает, это дело древних культурных эуро-укров решать, что им выгодно. Сейчас перекос торгового баланса Укры около $4 млрд., т.е. продается в 2 раза меньше чем закупается за рубежом (ВТО) и ровно такой же дисбаланс со странами СНГ, что ведет к дальнейшей утечки валюты и обеднению Украины. Хотят эуро-укры чтобы перекос еще удвоился, флаг им в руки и с ним гопак танцюваты. А то 6андерлоги черезчур перевозбудились. Нах им экономика, надо памятники строить. Не ту страну Гондурасом назвали.
16.03.2011 21:05:32Серг94.27.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хай цей карлик заманює Японію, а нас не чипає. Всі знають чим цей кацапіст пахне -гнілью.
16.03.2011 19:13:43Т.Г.Шевченко109.87.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Все покажем!тілько дайте Себе в руки взяти. Як і тюрми муровати, Кайдани кувати, Як і носить!...і як плести Кнути узловаті,- Всьому навчим; тілько дайте ...."
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути