субота, 07 грудня 2013 21:01

Спецтема: Євромайдан-2013

Опозиція поки не готова до переговорів із владою – Чорновіл

Опозиція поки не готова до переговорів із владою – Чорновіл
Тарас Чорновіл. Фото: novaya.com.ua

Екс-нардеп Тарас Чорновіл переконаний, що опозиційні сили в своєму плані дій дали чітко зрозуміти людям, що вони не готові до переговорів із владою.

Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

"Якщо перекласти озвучений план дій опозиції із політичної мови на просту, то це означає, що вони поки не готові до переговорів. Не варто було змішувати мінімум і максимум", - наголосив він.

Окрім того, за його словами, "перше, про що мають говорити опозиціонери - звільнення абсолютно незаконно арештованих людей". "Тобто якщо влада не робить цього, то опозиція їм не дає життя. Мають шантажувати в найжорсткіший спосіб, водночас, апелюючи до людей, що їхні діти можуть загинути, якщо будуть на волі. Це вимога до влади номер один, така собі до переговорна стадія, яка є свята із святих", - підкреслив колишній нардеп.

Також, він зауважив, що лише після цього "можна починати переговори". "Програма мінімум - покарання міністра Віталія Захарченка та винних. Відставка уряду Азарова – це мідіум, на межі максимум, бо не відомо чи вдасться вийти на максимум і позбутися Януковича. Для них поки має бути робочий максимум – відставка Азарова. Але опозиція цього самостійно не зможе досягти, бо вона дала легітимність цій владі", - зауважив політик.

Нагадаємо, опозиційні сили разом із громадянами виступають проти дій влади. Вони створили наметове містечко на Майдані Незалежності у Києві. Серед їхніх вимог: відставка уряду Миколи Азарова, дострокові перевибори президента й Верховної Ради.

Окрім того, вони хочуть позбавити президента "диктаторських повноважень" через повернення до конституційної реформи зразка 2004 року. Також мітингарі вимагають звільнити політв'язнів, припинити насильство відносно мирних демонстрантів і гарантувати незастосування репресій до учасників демонстрацій, що висловлено у петиції культурної еліти "Завдання 5/12".

Зараз ви читаєте новину «Опозиція поки не готова до переговорів із владою – Чорновіл». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.12.2013 00:05:41Nagib Bator93.175.218.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А где ты был?
Может ты вёз детей на майдан и там их бросил?
Может ты рассказывал евросказки студентам?
Может ты играешь на руку той власти и сеешь рознь в ряды людей?
Может ты не был, а есть настоящий провокатор , а мнишь себя героем и кричишь себе Слава?

07.12.2013 23:45:44GuluG213.111.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Друзья, интересная статья... Читайте и думайте.
Владимир КОРНИЛОВ: "Я вам докажу, что "герои проевропейского Майдана" и "провокаторы-титушки" Банковой — это одни и те же лица!"
http://2000.net.ua/2000/forum/effekt-svobody/95837

07.12.2013 23:44:41lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

почему, когда пошёл,на спасение МВСников от трактора беркут, среди оппозиционеров и корреспондентов-не оказалось: ни лидеров фракций, ни депутатов ВР, которые бы могли стать живым щитом-взявшись за руки,ни их-помошников, ни даже депутатов-ПГТ? 2. Почему людей привели и оставили одних на холоде, на долгое время, как лава на лаву, если знали что "Беркуту" дают алкоголь и трамадол, как заявил- депутат Волинец? Приехали б на своих джипах, там-тепло,стали бы и посигналили МВСникам в уши или хотя бы перегородили ими дорогу чтоб беркуту труднее догонять было, если у всех них вдруг появились какие-то дела... Или свой джип стоит-дороже и смотрится-менее эффектно на фото в западных изданиях и видео в новостях чем кровь-простых граждан?

07.12.2013 23:32:36Nagib Bator93.175.218.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А где ты был?
Может ты вёз детей на майдан и там их бросил?
Может ты рассказывал евросказки студентам?
Может ты играешь на руку той власти и сеешь рознь в ряды людей?
Может ты не был, а есть настоящий провокатор , а мнишь себя героем и кричишь себе Слава?

07.12.2013 22:47:14lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чи галичани- забули, як к1лька рок1в тому, на м1тингу у Львов1, малювали Яценюку- з1рки дав1да та кидали в нього яйця? Чи ви тод1-помилились, чи нема н1 кого з Черн1вц1в, чи хто вас-очолив?

07.12.2013 22:10:41lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

1.Уже давно приезжают немцы,если-без образования, идут в сельское хозяйство, 1н из них, например завёл-несколько десятков коров, нанял людей и говорит-у меня доход как у профессионального профессора-стоматолога в Германии, и почему это ему в Европу-не хочется? 2. Даже-Белоруссия вышла на 4е место в Мире по выпуску молока и молочной продукции и МАЗ работает в 3 смены... А у нас что трава-не такая или есть- огромное желание быть -НАЙМИТАМИ и НА СВОЕЙ-БОГОМ ДАННОЙ НАМ ЗЕМЛЕ? И почему ЛАЗ-не работает, видел ЛАЗовский автобус ФК "СКАЛА" из Моршина-круче всяких Volvo и MANов?

07.12.2013 21:43:06Гыг Вам78.111.187.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Мало кто обратил внимание на то, КАК и КТО сгонял с бульдозера на Банковой Петра Порошенко, пытавшегося утихомирить провокаторов на Банковой.

"А ну-ка, давай-ка, уёбывай отсюда!"

Смотрим видео - ничего не напрягает в "кричалке"?
это уже классика. Только с одним "но".

Нет, я не о том, как эту кричалку "случайно" подхватило сразу несколько десятков человек. Т.е. они все ее знали.
Вопрос в другом: НИГДЕ в Украине такая кричалка в политических акциях не использовалась - это речевка русских ультрас. Можете погуглить.

07.12.2013 22:21:09Гыг Вам78.111.187.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

для интересующихся по теме-почитайте блог лещенка и найема на уп ."День і ніч Віктора Януковича. Хто утопив ЄвроМайдан у крові"

07.12.2013 21:53:25константин Russkiy94.153.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скажи, миленький, куда переслать галоперидол????

07.12.2013 22:12:54Гыг Вам78.111.187.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

та прими сам,шоб не испортился:D

07.12.2013 21:45:19Гыг Вам78.111.187.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Плюс скандирование "мусор" и "ментяра, [***]ь" - только те, кто совершенно не владеет ситуацией, может назвать Петю ментом.

Таким образом, очевидно, что как раз те пацаны, которых подвезли за два часа до событий на ментовских автобусах в администрации президента - россияне.

Не тот мифический "российский спецназ", о котором говорили провокаторы-оппоиционеры, а обычные бандюки, которых часто используют для провокаций и российские, и украинке спецслужбы.

07.12.2013 21:48:23Гыг Вам78.111.187.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

То есть, Корчинский и Братство не при чем?
======
При чем.
Если учесть, что Корчинский выехал именно в Россию (хотя там на него уголовное дело до сих пор лежит - за участие в чеченской воне на стороне боевиков) - всё складывается.
А если еще вспомнить, что россиян в Украине представляет Медведчук, и тот же Медведчук в течение многих лет финансирует самого Корчинского, то вопросов, по-моему, совсем не остается.
v_n_zb
а видео можно найти в гугле по словам "порошенко на банковой"

08.12.2013 00:00:55GuluG213.111.88.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Читайте и думайте.
Владимир КОРНИЛОВ: "Я вам докажу, что "герои проевропейского Майдана" и "провокаторы-титушки" Банковой — это одни и те же лица!"
http://2000.net.ua/2000/forum/effekt-svobody/95837

08.12.2013 07:13:58Гыг Вам193.200.151.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ну еще корнилова я не читал.намозолил уже всем главщв и уши своей украинофобией.внес достойный вклад в дружбу народов.а ультрас селигерские продолжают

07.12.2013 21:34:54kameni213.238.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

скоріше за все зараз майдан нагадуе збір студентів, які просто не дуже бажають вчитися - звичайно що їм на Майдані краще відчувати себе легетимним органом а ніж бідним студентом. Вони ж ніби історію творять, тільки нажаль мало чого по суті того що зараз творится розуміють. Вони просто діти, якими маніпулюють

07.12.2013 21:49:55Banderoslav95.133.102.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В 90-му такі ж ''діти'' на граніті домоглися відставки Масола...

07.12.2013 21:32:43Anatoliy Sytnyk46.119.238.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Нет смысла тратить время на коментарии бредовых заявлений "тушки". Там еще одна "тушка" выперлась из Конче - Заспы. Плохи дела у власти если она обращается за поддержкой к тем кого выбросили на свалку истории.

07.12.2013 21:32:06Banderoslav95.133.102.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо революція, то - революція!..А то : мінімум,максимум...Це щось до сексу подібне - якщо можеш лише ''по-мінімуму'', - то не варто і починати...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути