Ексклюзиви
середа, 22 травня 2013 01:00

Про Тимошенко вже забули давно – політолог

Про Тимошенко вже забули давно – політолог
Кость Бондаренко Фото: obozrevatel.com

Те, що колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко не оголосили єдиним кандидатом від опозиції на майбутніх президентських виборах, то це зрозуміло, оскільки вона не є фактором політики. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Кость Бондаренко.

"Про неї вже забули давно. Для самого ж Яценюка Тимошенко вигідна, як символ, а не як реальний політик. На сьогоднішній день йде мова про те, що Яценюк хоче стати одноособовим лідером опозиції, інші ж йому просто непотрібні", - наголосив Бондаренко.

Водночас, за його словами, інші лідери опозиційного табору поки підтримують Яценюка, та невідомо, чи на довго, бо Яценюк хоче їх обіграти: "Щодо Кличка та Тягнибока, то поки що вони його підтримують. Яценюк же хоче їх обіграти".

Окрім того, він переконаний, що Яценюк хоче побудувати собі пам'ятник.

"В даній ситуації згадується те, як Сальвадор Далі видав мемуари, де він написав про митця неправду, аргументуючи, що він своїми мемуарами хотів побудувати пам'ятник собі, а не комусь. Так само і Яценюк, який хоче побудувати пам'ятник собі, а не Кличкові, не Тягнибоку, і не Тимошенко", - висловив думку він.

Також, говорячи про майбутню долю Тимошенко, він наголосив: "На сьогоднішній день – вона не є фактором політики. Її час пройшов, навіть вийшовши на волю, вона навряд зможе відновити свої позиції". Політолог наголосив, що "час йде, а вона лишається епосі, яка закінчилася у лютому 2010 року".

Нагадаємо, 18 травня у Києві під час загальнонаціональної акції протесту "Вставай, Україно!" "Батьківщина", "УДАР" та "Свобода" підписали Декларацію про координацію дій в боротьбі з режимом Януковича.

В ній говориться, що якщо режим Віктора Януковича протисне перехід до обрання президента в один тур, опозиція визначить єдиного кандидата вже в першому турі. У Декларації підкреслюється, що опозиційні сили узгоджуватимуть дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави – "починаючи з закону про вибори і визначення оптимальної стратегії кампанії, завершуючи спільним контролем за підрахунком голосів і встановленням справжніх результатів народного волевиявлення".

Зараз ви читаєте новину «Про Тимошенко вже забули давно – політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.06.2012 19:40:30Вежа95.132.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так бидло ж ще не забуло свого польського хазяiна, тепер вже нового, якому туалети чистить та гiмно з-пiд старих папьонок виносить.Можуть , хулера ясна, i обiдиться та не приймати це бидло прийняти, пся крев..

19.06.2012 20:36:36RRR46.185.43.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"дивно, чого це нас євреї не люблять"- сказав есесівець, почухавши голову....

19.06.2012 20:00:09в94.248.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

это очень плохо что сложилась такая ситуация так не должно быть мы сильно связаны с россией у нас семьи перемешаны но то что происходит не наша вина это длится планомерная агитация против украины несколько лет назад был произведен опрос как русские относятся к украинцам и на оборот результат потряс мы к ним большинство относимся хорошо а они очень большой процент к нам плохо и это все работа политиков в частности лужков затулин марков просто непонятны мотивы хотя у них наверняка свой интерес очернить украину а простой народ глупые зачем нам война

20.06.2012 09:58:04ll217.12.205.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Що в усіх родини перемішані? У мене, наприклад ні.

19.06.2012 16:34:55new194.44.23.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Нічого не дивного я в цьому не бачу!
Так як ,,вміє,, будувати міждержавні відносини росія,то я абсолютно не здивований,що більшість держав,серед яких і Україна,не бажають мати з нею нічого спільного.
Підлість,обман,провок ації,неоімперські замашки,ксенофобія і т.д. - хтось хоче мати таких друзів?

19.06.2012 13:05:31черкассы37.19.199.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

оказывается мой отец зря ироливал кровь,а дед погиб во вторую мировую по путину. вот господа кацапы и делайте выводы

19.06.2012 15:21:03Kurt212.22.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

То була війна, мій дід теж загинув десь у прибалтиці! Ми повинні тоді були боронити нашу країну від фашистів!

19.06.2012 12:24:47Рассейский46.202.176.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

А, кацапобыдло хотiло, щоб, вболiвали за них, за окупантiв.Хай ще скажуть дякую, за те що пики не нотовкли!Цiлими додому потрапили.

20.06.2012 09:57:51Хахол94.179.188.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
19.06.2012 02:49:09Kurt212.22.216.--
  • 30+
  • 0-
  • Відповісти

Після того як росіяни серуть українців, вони хочуть щоби ми за них вболівали?!!!

19.06.2012 09:21:16u78.94.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не всі росіяни "серуть" на украінців, просто ,ті ,що таке роблять, роблять це так, щоб "воні"було побільше, а нормальні люди ведуть себе нормально.Тому іх не так помітно. Дійсно, зважаючи на спільну історію, подібність мов і культури, можна б було припустити, що ці націі будуть більше одна за одну вболівати, але ,дякуючи ЗМІ , людей натравлюють так, щоб цього не допустити:(

20.06.2012 10:00:51II217.12.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Де починаєтьсяУкраїна,там закінчуються нормальні росіяни

19.06.2012 13:21:28Т178.158.198.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

З Польщею теж була спільна історія(навіть довше, ніж з Москою), і мови теж подібні. А ще з Литвою, частково Австро-Угорщиною, Словаччиною, навіть трохи з Румунією. Тож аргумент не переконливий.

19.06.2012 14:58:56u78.94.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:)ну ,добре, а як з мільйонами росіян, які проживають на територіі Украіни? Іх нема? Я думаю, іх все-таки більше, ніж поляків, австро-угорців чи інших...:)

19.06.2012 02:15:42Сердюк95.132.50.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Лаша тумбай.

19.06.2012 02:02:52укр109.162.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Росіяни більш згуртовані, наполеглеві ніж українці. У них велики ресурси. І тепер на їхн. боці захід, навіть США. Що ми можемо вдіяти?(((. Треба йти до РФ, щоб гірше не було.

19.06.2012 15:57:29Правда68.38.122.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Сквзав холоп! Хочеш до кацапів? Іди, ніхто тебе не тримає, але будь ласка мене не тягни в кацапське болото.

18.06.2012 23:29:40Пин-код31.40.227.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Что бы дорогих граждан Российской Федерации это не удивляло, надо ввести в русских школах предмет - "Украинцы о России и русском народе"
И зачитывать им высказывания украинских "патриотов". После такого ликбеза, русские больше никогда не будут задавать глупых вопросов.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути