субота, 27 серпня 2011 12:23

НУНС: "Опозиція не може вигадати ефективні методи боротьби з режимом"

НУНС: "Опозиція не може вигадати ефективні методи боротьби з режимом"

Депутат від НУНС Володимир Ар'єв вважає, що поки опозиція не зрозуміє, що сьогодні потрібно щось нове, ніж стандартні мітинги-ходи, владі, за великим рахунком, не варто боятися праведного гніву народних мас.

"Методи початку дев'яностих і досвід акції "України без Кучми" безнадійно застаріли. При існуючих протестних настроях опозиція поки не може перевести їх у практичну площину. Молоді, яка виросла на тупуватих і безглуздих, але яскравих та динамічних телешоу, не цікаво і нудно годинами стояти під полум'яні промови лідерів. Старшому поколінню не цікаво слухати те, що вони й так знають, оскільки стикаються з беззаконням щоденно і повсюдно. А нових і, головне, ефективних пропозицій, як боротися з режимом, сьогодні не звучить", - зазначає нардеп.

Ар'єв переконаний, що гнучкість мислення опозиціонерів може вигідно виглядати на тлі заскорузлості влади, яка "масово втрачає прихильників через постійну брехню, зростаючу корупцію і повну зневаги до народу".

"Нинішні господарі печерських кабінетів по-іншому просто не вміють. Їх опоненти, теоретично, цілком. Якщо зможуть знайти слова і зробити вчинки, здатні вивести своїх прихильників з апатії. Допускаю, що Майдан-2004 повторити не вдасться. Такі події відбуваються раз на покоління. Але хто сказав, що не вийде по-іншому? Треба тільки дуже захотіти достукатися", - вважає нардеп.

Зараз ви читаєте новину «НУНС: "Опозиція не може вигадати ефективні методи боротьби з режимом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.08.2011 09:06:49Гоша46.118.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Может быть бороться надо не против, а за что-то. Тогда и толку будет больше. А насчет режима, так он ничем не хуже предыдущего, когда нынешняя оппозиция была при власти.

27.08.2011 16:55:05саша донбасс92.242.98.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Хотеть не вредно, вот только кому оно надо. Вам крахоборам,ниже написанно как вы за кресла ж..пы рвали. На ковзанках после путча катались,весилились,а уже через 6месяцев друг друга ненавидели. Он дажет у Бабки Параськи от вас дятлов сердце не выдержало,а она между прочем на холоде за вас чмошники ж..пу морозила. Вы вот говорите что менты применили 24газ,а вы обратили внимание по новостям показывали когда опозиция прорывалась на площадь Незалежности. Так дам одна женщина в окружении депутатов БЮТ--НУНС прызывала; давайтэ бытыся,а кто она будет бытыся х...я . Юнцов подтолкнёт а сама будет со стороны наблюдать..Вот так братья хохлы...

27.08.2011 16:07:44Виктор из Нью-Йорка (ранее Харьков)24.90.210.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Вы только посмотрите на рожу этого жидовского борова, и с оппозицией сразу станет всё ясно. Он о народе будет думать? О вилле на Лазурном берегу, да о чёрной икре, да о красавицах-любовницах он будет думать, а не об украинском народе. Не нужна Украине подобного рода оппозиция.

29.08.2011 12:30:391234578.154.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

цей боров бувши журналістом розслідував і озвучував прізвища лахматих,так шо йди розбирай завали нюйоркщини і думай про своїх красавців-любовничків.12345

27.08.2011 14:03:39Дериматня95.133.116.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кролєгу , як раніше Богатирьову, піймали на плагіаті.Так, напередодні Дня Незалежності, Кролєг (Яценюк) зареєстрував законопроект "Про порядок імпічменту Президента України", де слово в слово переписав пункти закону " Про Регламент ВР" від 10 любтого 2010 р, автором якого був Єфремов. (п.5.), а також закон про призначення на посади спец. прокурора, спец. слідчих (п.1-4), теж того ж Єфремова. (див. "Вор в законе". Тижневик "2000". А4.).

27.08.2011 14:01:571193.75.146.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Опозиція не може вигадати ефективні методи боротьби з режимом а кому там думать - арьеву наркоше или ляшку прротивному а может пастору слюнявому. а наверное зятю юлькиному "падонку"

27.08.2011 13:53:23Киев95.132.136.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Арьев уверен, что гибкость мышления оппозиционеров"- Прослезилась от их гибкого мышления!!! Этот Бройлер особо гибкий! Если бы не эти гибко прогибающиеся, не была бы разрушена страна! Тьфу, мерзость!!

27.08.2011 13:43:56551178.209.88.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А какой смысл опзицию поддерживать вобще? Сегодня они рвут на груди тельняшки - мы за Украину, а завтра - перегрызутся за кресла, забыв об Украине! ПРОВЕРЕНО ЖИЗНЬЮ!

27.08.2011 16:35:48Бонифаций178.94.79.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вы ошиблись , они рвут на груди ВЫШИВАНКУ , Шаровары уже порвали , салом закусили :)

28.08.2011 10:41:36:)217.67.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Точно, они как только что и сразу в вышиванки рядятся, наверное сразу становишься более патриотичным! Надо и себе попробовать - может в депутаты возьмут?:)

27.08.2011 13:24:21Ганна94.248.5.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

І який сенс підтримувати бездарну опозицію, яка бажає вїхати на трон на трупах революційно-налаштованих громадян, та стати черговою новою-старою бездарною владою?

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути