Ексклюзиви
середа, 15 червня 2011 14:16

Націоналістів закликали не церемонитись з Януковичем

Націоналістів закликали не церемонитись з Януковичем

Чинна влада в Україні керована Кремлем. Вона проводить політику національного гніту та економічного визиску, тому її слід якнайшвидше змінити.

Про це Gazeta.ua повідомив один із лідерів Конгресу українських націоналістів (КУН) Володимир Манько.

Зокрема, учора українці відзначили 120-річчя засновника Організації українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця. У Києві з цієї нагоди відбулись урочиста хода та мітинг. Хода розпочалась від Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Далі колона рушила вулицями Пирогова, Хмельницького та Володимирською. У парку Шевченка біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулось народне віче.

За словами Манька, "велич Євгена Коновальця як особистості та державного діяча полягає в тому, що, попри поразку визвольних змагань 1917-1922 років, він віднайшов у собі сили та розпочав новий етап боротьби".

"Сьогодні, як ніколи за час нашої новітньої незалежності, виникає потреба у боротьбі. Влада, керована Кремлем, знущається над українцями, проводить політику національного гніту та економічного визиску. У своїх діях ми, націонал-патріоти, повинні проводити максимально жорстку лінію, кінцевою метою якої має бути якнайшвидша зміна цієї влади", - підкреслив націоналіст.

Зараз ви читаєте новину «Націоналістів закликали не церемонитись з Януковичем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

55

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.07.2013 12:49:10Укр37.115.7.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Онуче-лаптеносцы! Успокойтесь и посмотрите на свои нац. одежды в музеях ,в которых вы никогда не были. Русский крестьянин видел сапоги только у барина .и до 20 лет ходил вообще без портков в длйнной рубахе ... ... ...

14.07.2013 18:10:36ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

......, особенно зимой , xoxлодурь не имеет границ

13.07.2013 10:26:54ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

xoxлопидарам пастись! xoxлопидар носит турецкие шаровары польские чоботы и говорит на русском языке

12.07.2013 23:05:35Гы95.47.136.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и что удивительного, чисто славянская одежда, в отличии от угро-тюрок кацлин, там намешано хрен знает чего, и не надо блеять о шароварах, кацлята, на свои порты тюркские взгляните... стыд и срамота....;););)

12.07.2013 22:15:53ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

xoxлы , которые не носят шаровары-пидapы

12.07.2013 23:03:48Гы95.47.136.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Один из атрибутов кацлиной нац одежды - порты. чисто пидорское название ;););)

13.07.2013 10:13:31ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

всем носить шаровары! вышиванку и мазать дерьмом xoxляцкую голову

12.07.2013 21:19:49Алес Капут193.200.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Развод шведов на 150 штукен долярив.

12.07.2013 19:39:32ммм37.52.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Действительно - это одежда именно Оукраинцев - гуцулов, мадьяров, тюрков и т.д, но не исконных жителей Киевской Руси!

12.07.2013 20:34:19Ром188.230.80.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

А ти бачило як вбирались ісконі жителі кієвскай русі?

12.07.2013 22:16:28ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ты бачило?

12.07.2013 22:41:09Роман СЛобожан109.86.91.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ми знаєм, що вишивкою ще трепільці займалися на цій землі

12.07.2013 18:53:09necaj193.85.237.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

JUSC ---;DURNUVATYJ KACAP DE XODYT TAM HADYT!!!! SKOT ;)

12.07.2013 18:45:24ющ79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

c дepьмом в шароварах или без?

12.07.2013 19:23:09Евгений212.2.151.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

У юща национальная одежда - спортивный костюм, с вытянутыми коленками, кепочка и кулек семечек. Урод

12.07.2013 19:12:27всё91.237.121.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

дерьмо сожрал ты,ющ,аль не помнишь?значит бражка получилась на славу!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути