пʼятниця, 08 червня 2012 19:33

На Івано-Франківщині виселяють нардепів-регіоналів, які підтримали "мовний" законопроект

В Івано-Франківській області виселяють народних депутатів-регіоналів Ігоря Зварича та Володимира Личука, які підтримали скандальний законопроект "Про засади державної мовної політики" Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.

Зокрема, як стало відомо Gazeta.ua, сьогодні під будівлею Івано-Франківської обласної ради відбулась акція на захист української мови. На ній були представлені основні опозиційні сили Прикарпаття.

"5 червня ми виїздили з облрадою під Верховну Раду. Там провели позачергове засідання і прийняли звернення проти законопроекту Колесніченка-Ківалова. Сьогодні на мітингу ми його зачитали", - розповів депутат Івано-Франківської облради від ВО "Свобода" Сергій Адамович.

За його словами, люди принесли для двох "франківських зрадників" Зварича та Личука велику валізу з російськими прапорами і написом "Вокзал — Росія". Він додав, що один з парламентаріїв — Личук — є вчителем української мови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада затвердила "мовний" закон у першому читанні - хто як голосував

"Вчора активісти довго шукали на базарі велику подерту валізу, щоб у ній вмістився увесь антиукраїнський мотлох цих депутатів. Або вони, як вороги і сепаратисти, працюють і хочуть розколоти країну за мовною ознакою, або їм дуже погано живеться в Україні, і вони тут мучаться. Але ми їх не тримаємо і відпускаємо, якщо їм важко. Хай їдуть там, де їм буде легше", - відзначив Адамович.

Політик наголосив, що люди на акції навіть скинулись для "зрадників" копійками на квитки, "аби їм було вже зовсім легко".

"До них має дійти розуміння, що на другому читанні законопроекту вони не повинні так робити", - резюмував свободівець.

Зараз ви читаєте новину «На Івано-Франківщині виселяють нардепів-регіоналів, які підтримали "мовний" законопроект». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

352

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.06.2012 00:17:05Укр188.130.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чого жопоязикі збіглись.Регіон же не ригівський,і для чого нам нав"язувати ригівський жопоязик і його несунчиків.Чи в Донецьку вже всі мають право і можливість вільно спілкуватись українською мовою і навчати нею дітей?

13.06.2012 23:10:15Денис92.52.185.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Поражён как 10 человек с флагами создают имидж решения народа Украины. Нацюки не способны выселить даже мышь из кладовой. Их работа в чан с дерьмом нырять.

12.06.2012 18:33:16Пілігрім195.42.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо мотивацією введення ЯЗИКА як другої державної мови є теза, що не можна примушувати людей користуватися нормальною людською мовою, відмінною від тієї, якою вони користуються фактично, то тоді, за логікою, не можна силоміць нав'язувати й академічний РУСКІЙ ЯЗИК! Треба лінгвістам легітимізувати той варіант з матюками і "фєнєй", який і поширений серед убогих люмпен-совків.

12.06.2012 18:26:03для Ив-Фр37.55.187.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Депутаты из Ив-Фр, националистического уклона, которые сейчас у власти в городе и в области, лучьше бы озаботились своевременной выплатой зарплат гражданам своего региона !!! Сейчас уже 12 июня, а люди зарплаты не получали с февраля (лютого) ! Или им безразличны носители их "мувы" и они их обрекают на голод. А деньги кидают на свою предвыборную компанию с визгом и слезами о "муве"... Но если вымрет носитель то нафиг тогда нужна "мува" ???!!!

11.06.2012 14:20:31Дед95.132.36.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и дебилы ... Кто у вас вашу мову забирает ? Кто вам на даёт работать-учиться мовою ? Мычите своею мовою сколько угодно, только никому её не навязывайте.

11.06.2012 12:49:32doverie194.165.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Западенцы разве вы настоящие украинцы? У вас же даже язык суржик! Всю жизнь под кем-то были и вдруг себя настоящими украинцами объявили!!! И почему вы, а не восточная Украина настоящие? Почему вас так бесит Россия, а не Польша, Венгрия, Австрия и т.д., которые испокон веков вас сношали во все дыхательные и пихательные органы? Почему весь мир боролся с фашизмом и чтит до сих пор подвиг советского солдата, а ваши недоноски наоборот? Почему потом вы жили на территории Советского государства, учились, лечились и т.п., а теперь хаете и скоро захлебнетесь своей желчью?

10.06.2012 13:04:03Пин-код31.40.196.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

На Ивано-Франковщине выселяют нардепов-регионалов, поддержавших "языковой" законопроект
По примеру галицаев, на до выселить всех депутатов от ПР и всю партию если они не выполнят наказ своих избирателей. РУССКОМУ языку - государственный статус!

10.06.2012 14:01:58777151.29.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

засунь свій гуускій собі в дупу

10.06.2012 18:10:52едик193.34.172.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

смени 777 на 666 и етим будет все сказано бандеровский хрен

10.06.2012 22:40:28777151.29.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не дарма ти ЕДІК

10.06.2012 14:44:11Пин-код31.40.218.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Всех проФФессиАнальных украинцев очень часто беспокоит анальная тема. Странная тенденция. Вы там чё все пида...расы?

10.06.2012 08:28:32бонюк87.110.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шановні УКРАІНЦІ ! Давайте скиннемось по одному рублю,і закажем желізно-дорожний потяг і відправим реогіналів та литвинівці та комуняків в сибір для підняття сибірскоі цілини.Як раньше відправляли НАШИХ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ.Нехай вони там будують разом з путіним що вздумаеться.Це для УКРАІНИ саме дешевий варіант.

13.06.2012 09:30:03для Ив-Фр37.55.122.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Скинтесь на иванофрвнковских носителей мовы, чтобы им было что поесть. Их националистическая власть только митингует и жирует на их деньги, а зарплаты людям не платят с начала года. У них нет силы и языком повернуть, чтобы эту мову озвучить...:(

13.06.2012 11:03:50для Ів-Фр37.55.122.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Допоможить населенню Ів-Фр вижити без грошей, котрі всі розікрали націоналісти які при владі і не сплачуют ту дрібну-дрібну зарплату людям. А пити та істи требаааа.:(

10.06.2012 13:06:26Пин-код31.40.196.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Лучше соберите деньги на квиток до канадчины... И валите туда всей своей галицайщиной. Там живут все любители мовы и сала.

10.06.2012 08:13:59бонюк87.110.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

маскалям дорога в росию і усебе нехай упроваджують хоча кітайський.

10.06.2012 05:21:31ОСТАП166.137.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДАВАЙТЕ СКИНЕМОСЬ КАЦАПАМ НА КВИТКИ.Я ОПЛАЧУ НА ПОЧАТОК ДВА КВИТКИ-ЩОБ НЕ БУЛО ТАК ТЯЖКО ПОКИДАТЬ ЇМ НАШУ УКРАЇНУ!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути