Ексклюзиви
вівторок, 23 квітня 2013 09:06

Мохник: "ПР хоче через польський Сейм розправитися зі "Свободою", бо не може її приручити"

Мохник: "ПР хоче через польський Сейм розправитися зі "Свободою", бо не може її приручити"
Андрій Мохник. Фото: svoboda.ictv.u

Законопроект польського Сейму щодо визнання ОУН-УПА злочинними організаціями, які нібито вчинили геноцид проти поляків у 1939-1947 роках, є намаганням Партії регіонів нашкодити партії ВО "Свобода".

Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав народний депутат від ВО "Свобода" Андрій Мохник.

"Партія регіонів аж вирішить від того, що вона хоче в такий спосіб розв'язати внутрішнє питання — питання засудження "Свободи" та недопущення того, аби у "Свободи" зростала підтримка", - наголосив нардеп.

Він також висловив переконання, що законопроект Сейму щодо ОУН-УПА немає жодних шансів на ухвалення.

"Те, що Партія регіонів виносить внутрішньо політичні проблеми назовні для того, щоби розв'язати це питання в Україні — це очевидно", - підкреслив Мохник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Добкін запропонує Польщі не пускати до ЄС прихильників Бандери і Шухевича

"Свободівець" додав: "Я не кажу, що це від початку до кінця спецоперація. Просто тут інтереси співпали. Інтереси права і справедливості, й інтереси Партії регіонів, яка хоче розправитися в такий спосіб із серйозним противником в Україні — партією ВО "Свобода". Бо, в принципі, вони не знають, що робити (зі "Свободою" - ред.) — приручити не вдається, залякати — не вдається. Ми створюємо надзвичайно багато проблем".

"Те що постійні протягом 20 років ця ситуація підкручується, підживлюється певними маргінальними колами, це зрозуміло — є проблема і її треба розв'язувати", - підкреслив він.

Нагадаємо, у Сеймі Польщі 11 квітня зареєстровано проект постанови про визнання ОУН-УПА злочинними організаціями, які нібито здійснили геноцид щодо польського населення у 1939-1947 роках.

Зараз ви читаєте новину «Мохник: "ПР хоче через польський Сейм розправитися зі "Свободою", бо не може її приручити"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

38

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.04.2013 07:14:47центру178.92.33.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Читай коментарі кацапських ублюдків. Це хуже собак ! Собаці один раз сказав, вна розуміє. Кацап це шакали які накидаються на навсіх. Читай їх коментарі на статті Олега Соскіна, Олеся Доні та інші. Вспомніть як накинулись на Лізу Жарікову,яка показала промосковські нацистсько-фашистські партії окупантів,що ніякої проблеми з мовою в Україні нема.

30.04.2013 07:01:33валентині178.92.33.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные". ( А.И.Солженицын) А ще страшніші їх халуї,найманці, запроданці. Який союз з ними ? Лучше з розумним загубити чим з кацапом знайти

24.04.2013 23:22:24свобода!37.52.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
23.04.2013 18:30:23валентина178.95.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У тягнибоківців розум - це рудимент...Ляпають абищо...То ПР у них - повний "відстій", то такий авторитет,що навіть цілими парламентами інших держав у змозі керувати... тягнибоківці-неандертальці - однозначно...

23.04.2013 18:56:16Эрвин Роммель93.74.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Подпись на "Люси" измени:)

23.04.2013 16:53:13крымчанин80.242.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чего это у этого бандерюги сраного хохолок задрожал что бздит когда страшно??? Вас приручать ненадо вы и так уже прирученные хозейвами из за окиана.

23.04.2013 14:07:10Бердянск46.118.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Братский народ Украины России Беларуссии - один народ, одна история, одна победа. Вместе мы сильны.

30.04.2013 07:00:41Бердянську178.92.33.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"старший брат" так крепко тремав в своїх обіймах Україну, так її любив, тому нищив, і нищить історію, українців і українську мову.Вспомни 32 - 33 роки, 41 ,коли забравши все і всіх чоловіків погнав на защиту москви, залишивши жінок змалими дітьми, відкрив границю для Гітлера,який 4 роки робив теж саме. Повернувся став ще хуже Гітлера нищити тих, хто залишився.

23.04.2013 14:37:45Эрвин Роммель93.74.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кремлевскую методичку перепечатываеш, самому то не ПРотивно?

23.04.2013 14:01:04Бердянск46.118.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Львов речь посполитая - вы оккупанты Украины ( Руси ). Зачем вы пришли на чужую землю Украина и убивали ПРАВОСЛАВНЫХ ХРИСТИАН? Спасибо Запорожским казакам и Б, Хмельницкому за освобождение от захватчиков католиков речи посполитой.

23.04.2013 11:59:12ррррр217.203.71.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Будем считать кто больше убил?Кто больший преступник?Какой смысл?Открыть архивы,дать возможность историкам изучить архивные документы,осудить преступления против человечества,сделать выводы и не допустить впредь повторения.Не лучше ли применить форму:ПРОЩАЕМ ,ПРОСТИТЕ И НАС! Как уже сделали цивилизованные государства.Какой смысл раздирать старые раны?Подпитывать старую вражду?Нужно смотреть в будущее и строить добрососедские отношения.

23.04.2013 12:27:13viz95.134.86.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Какой смысл раздирать старые раны?

Не розумієш? Щоб в Україні була колотнеча, щоб на неї дивились, як на фашіскую.

23.04.2013 11:19:33ПОПУЛИСТ82.117.226.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А мне льстит тот факт,что некоторые придурки считают,что президент Украины как то может подействовать на правительство Польши. И вообще кому понадобилось поднимать проблему семидесяти летней давности которая была решена международным судом и трибуналом, и пускай свободовцы попробуют оспорить это.

30.04.2013 07:22:50читателю178.92.33.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тільки ВО СВОБОДА зможе зломати рога окупантам ! Тому так бояться ЇЇ !

23.04.2013 10:46:05читатель91.124.81.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

У сволоты явно мания величия!!! Кому вы нах... нужны, чтобы приручать??? ДАВИТЬ КАК ГНИД ФАШИСТСКИХ!!!!

30.04.2013 07:19:24жид є кацап178.92.33.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные". ( А.И.Солженицын) А ще страшніші їх халуї,найманці, запроданці. Який союз з ними ? Лучше з розумним загубити чим з кацапом знайти

23.04.2013 10:50:21жид95.135.253.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

они нужны Януковичу.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути