неділя, 01 грудня 2013 11:25

Міністерство вимагає від університету Шевченка списки студентів, які мітингують

Міністерство вимагає від університету Шевченка списки студентів, які мітингують
Євген Сулима. Фото: donbass.ua

Міністерство науки і освіти вимагає від керівництва Київського національного університету ім. Т. Шевченка надати списки студентів, які беруть участь у масових акціях на підтримку євроінтеграції України і проти дій влади.

За інформацією джерела в університеті, надати списки студентів вимагає від керівництва ВНЗ особисто перший заступник міністра освіти Євген Сулима.

2 грудня в КНУ чекає перевірку з Міносвіти, яка перевірятиме присутність студентів у навчальних корпусах університету та гуртожитках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентів за 150 гривень зганяють мітингувати за Януковича у центрі Черкас

Також 2 грудня відбудеться засідання вченої ради університету, після якого очікується офіційна заява КНУ з приводу акцій протесту в Києві.

Зараз ви читаєте новину «Міністерство вимагає від університету Шевченка списки студентів, які мітингують». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.12.2013 14:55:39Веселовский Паниковский109.86.21.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Поймать этого Сулиму с Табачником, надавать им подсрачников, и в Московию , лаборантами, крыс кормить !!!!"!

01.12.2013 12:45:45Крим213.227.231.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Геть табачника!!!

01.12.2013 12:18:18SergKiev93.74.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это же надо быть такими тварями, чтоб гнать студентов на эти майданы. Пусть своих детей туда ведут. И пусть ИХ детей там хорошенько отп@здит Беркут, чтоб эти конченные ректоры начали ценить чужие жизни и чужое здоровье.

01.12.2013 14:58:12Веселовский Паниковский109.86.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Один из ваших в Голландии своих детей уже3,14здил . Так его от3,14здила простая Голландская полиция .:p

01.12.2013 12:17:56Микола Мицак46.200.194.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Дмитрику,заки не піздно мотай вудочки та тікай,брате,ТІКАЙ! ТІКАЙ БО хам тебе першим пустить "в расход"! ТІКАЙ!!

01.12.2013 12:01:07Елена Maslova83.95.253.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Это не демократия, а сталинский режим!

01.12.2013 12:00:37Серго Малинский95.158.63.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Сулиму и Табачника на паРашу

01.12.2013 11:43:44qwertt46.158.167.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Табачника в табаку!!!:)

01.12.2013 11:41:11Bauwer109.207.118.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

беркут КМУ на чолі зЕКА яниЧМОВИЧА смотрящий ахметов ДИРЕНЬ ! ! ! ! !

СУКА позор на весь СВІТ

01.12.2013 11:34:59rosi213.231.62.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Табачника на вилы и на лоб списки

01.12.2013 11:33:18Слава Україні !!!!!!46.118.127.--
  • 29+
  • 0-
  • Відповісти

Яника і всю його свиту за ГРАТИ і ГРАТИ-ГРАТИ-ГРАТИ !!!!!!!!!!!!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути