неділя, 12 січня 2014 21:40

Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану - Поярков

Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану - Поярков
Фото: job-sbu.org

Віктор Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану — Сергія Пояркова та Дмитра Булатова, які 29 грудня пікетували його особняк під Києвом. Про це на Майдані Незалежності заявив активіст Автомайдану Сергій Поярков, передає "5 канал".

Нагадаємо, сьогодні автомайдан теж навідався до лідера руху "Український вибір". Привіз повістку на народний суд Євромайдану. До протестувальників ніхто не вийшов. Однак ніхто й не перешкоджав проводити акцію. Огорожу маєтку обклеїли наліпками, однак ніякої шкоди не нанесли. Заспівали гімн, поїли куліш і рушили на Майдан Незалежності.

 

Зараз ви читаєте новину «Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану - Поярков». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

54

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.01.2014 11:33:40nest3595.132.124.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

To MazepaBandera/
Російський термін "ни зги не видать" перекладається на українську як " темно,як у негра в сраці".

13.01.2014 10:59:21aziat91.211.213.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Сподіваюсь, що такий юрист, як Медведчук, цьому "хундожнику - мамализі" вічко надере!!! Після чого можна відпістити до його улюбленого піндостану, до афроамериканців.

13.01.2014 07:55:26TASS2.93.247.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Суды, телеграф, порт ... на Украине еще работают?

13.01.2014 07:14:36Иван Чайка37.19.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к
своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт
http://arhivar.blogspot.com

13.01.2014 04:56:48Алексаныч159.224.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А я и не знал что за бабло тут сижу. Гыгы.

13.01.2014 10:54:37aziat91.211.213.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Для мене це теж - новина.

13.01.2014 01:56:01asf32redg46.119.154.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не могу поверить своим глазам, совершенно случайно нашла вчера сайт, на котором есть вся информация про каждого с нас, вот ссылка - 2qu.ru/bazapoiska
Переписки с друзьями, адреса, телефоны, место работы, и что самое страшное есть даже мои обнажённые фото (правда не знаю откуда...). В общем, я до сих пор в шоке, порадовало только то, что сейчас можно удалить эту информацию, чем всем советую поскорее использоваться

13.01.2014 00:48:54Орлова Наталья194.187.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

пертворили спочатку мирний протест людей на цирк шапіто та площадку для передвиборної кампанії, алеж ітог буде один, якщо зараз люди не відмежуюця від політики, то так само зневіряться як і впомаранчевому майдані. То може варто взагалі стати іншою формою впливу на владу такою, як громадський контроль.

13.01.2014 01:10:14MazepaBandera176.67.22.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

наташ, спать ложись, да? і мову вивчи, не пиши суржиком. не "ітог", а "підсумок", не "передвиборної", а "передвиборчої", не "відмежуюця", а "відмежуються"

13.01.2014 00:47:23Татьяна Москаленко37.55.193.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Відео з Харкова. На 01:40 міліціонер допомагає невідомому в цивільному приховати ніж із місця провокації.

https://www.youtube.com/watch?v=8iz_qWmtNnE#t=128

13.01.2014 01:00:04Сірожа88.81.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Таню, коли пишете коментар, згори є такі символи. Нажміть на правий символ "лінк"-посилання і туди вставляйте. Тоді зразу люде переходитимуть по зсилці.

12.01.2014 23:42:00Гыг Вам193.200.151.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

чо серега,нового негодяйчика для себя определил?в одессе тоже маркова уже забыли,натаху витренко срочно из запоя выводят,она теперь будет олицетворять рашелюбов:D:D:D