Ексклюзиви
пʼятниця, 05 лютого 2010 10:20

Луценко знає, хто очолить МВС за Януковича

Луценко знає, хто очолить МВС за Януковича

Відправлений Верховною Радою у відставку з поста міністра внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що у разі перемоги Віктора Януковича на президентських виборах, пост глави МВС може дістатися Михайлу Корнієнку, а вагомі шанси на пост генерального прокурора є у Віктора Пшонки.

Про це Луценко заявив в інтерв"ю "Дзеркалу тижня".

Зокрема, на питання про те, хто стане міністром внутрішніх справ за Януковича, він відповів: "Кандидатів багато. Михайло Корнієнко вже мало не привітання приймає.

І проводить масштабні переговори з відставниками на предмет їх повернення. Хтось згадує про Цушка (Василь Цушко - екс-глава МВС), хоча я не дуже в це вірю.

Є ще Джига (Микола Джига - екс-замглави МВС, народний депутат)".

На думку Луценка, Олександр Медведько на посту генпрокурора залишиться тільки до середини поточного року.

"Медведько у будь-якому випадку залишиться до середини поточного року через контракт. Хто потім? На його місце теж вистачає претендентів. Цілком можливо, найбільше пощастить Пшонці", - заявив Луценко, повідомляє Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Луценко знає, хто очолить МВС за Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.02.2010 19:55:55Александр178.92.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Читаю комментарии: сплошное быдло. Луценко - один из немногих порядочных людей. Гоплык стране, которая так любит урок и ненавидит Луценка. Такие, как Луценко - надежда Украины. Теперь придет белоконь в пальто и будет вам счастье, скоты.
06.02.2010 16:55:47мис95.135.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Или куришь натощак, или пьёшь с похмелья?! (В.В.) Маланские крысы ищут штормовые трапы?..
06.02.2010 13:09:16НАБЕЕРИ ЭТИ СЛОВА В 193.238.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
РОДОВАЯ ФАМИЛИЯ ЮЛИИ ТИМОШЕНКО
06.02.2010 09:44:45Колян80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да ты точно такой-как и Пшонка, который в 2004 году удрал в Израиль...Корниенко по моему 100 лет послезавтра. Забирай их и свалива
06.02.2010 01:07:30НАБЕЕРИ ЭТИ СЛОВА В91.214.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Видео Украденный Попкорн в хорошем качестве
05.02.2010 23:49:24ДА УСПОКОЙТЕСЬ91.214.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВАМ НЕ ОБИДНО, ЧТО ВАС ПРЕДАЛИ? ВЫ ПОМОГЛИ ПРИЙТИ ИМ К ВЛАСТИ, А ОНИ ОБМАНУЛИ ВАС! СКАЖИТЕ ТОЛЬКО ЧЕСТНО. ЧТО МОЖЕТ БЫТЬ ХУЖЕ,КОГДА ВЫ ПОВЕРИЛИ ТЕМ КОМУ ВЫ ОТДАЛИ ВЛАСТЬ И ДОВЕРИЛИ ВАШУ ДУШУ,А ЗА ВАС ПРОСТО ЗАБЫЛИ, А ТЕПЕРЬ В КАНУН ВЫБОРОВ ВАС СНОВА ИСПОЛЬЗУЮТ,КАК ПУШЕЧНОЕ МЯСО ДЛЯ ДОСТИЖЕНИЯ СВОИХ ЦЕЛЕЙ!ГДЕ ВАША ГОРДОСТЬ?ГДЕ ВАШИ ПРИНЦИПЫ? БУДТЕ ДОСТОЙНЫМИ ЛЮДЬМИ И НАУЧИТЕСЬ ДЕРЖАТЬ УДАР!Я И МОИ ДРУЗЬЯ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ ГОЛОСУЮТ ТОЛЬКО ЗА ЧЕСТНОГО И ПРИНЦИПИАЛЬНОГО ЛИДЕРА КОТОРЫЙ СДЕЛАЕТ УКРАИНУ СИЛЬНОЙ......ЗА ЯНУКОВИЧА!
05.02.2010 22:30:50хто буде президентом?62.199.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кандидат у президенти України Віктор Янукович вкотре повеселив львівських виборців черговою обмовкою. Виступаючи на мітингу в головному місті Галичини, він назвав присутніх "кращими геноцидами країни", повідомляє радіостанція "Ехо Москви". Помічники кандидата в президенти підказали, що треба було сказати не "геноцид", а "генофонд". "Та й генофонд теж", - заявив натовпу В. Янукович під сміх присутніх. Варто відзначити, що кандидат у президенти України відомий кумедними обмовками і ляпами під час виступів і прес-конференцій, що часто-густо намагаються використовувати його політичні опоненти. Він плутав Словенію з Словаччиною, Чорногорію з Косово, називав Анну Ахматову Анною Ахметовою. Цього року багатьом виборцям запам'ятався виступ В. Януковича в Ялті, де він назвав Антона Павловича Чехова "великим українським поетом".
05.02.2010 15:22:29Кирило94.178.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Панове,прийдуть часи ,якщо російська партія регіонів прийде влади в Україні.Всі керівні посади будуть займать тільки росіяни.Так як було при СРСР.Тоді українці по національності були бидлом.
05.02.2010 14:05:23Днепр80.141.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Размышления "з БОДУНА". И возможен вариант, когда зададутся вопросом,- "Как бюджетные МВД-ские деньги оказались в офшорах, да еще в таких огромных количествах"
05.02.2010 11:20:20Хи-хи92.112.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Луцик размышляет,кому подставить бы своё очко.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути