четвер, 30 червня 2011 15:00

Луценко: "Я ніколи не прикидувався бомжем"

Луценко: "Я ніколи не прикидувався бомжем"

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що владі не потрібно його майно.

Так в залі Печерського райсуду він прокоментував журналістам заяву про накладення арешт на його майно.

"Якщо мова йде про відшкодування то є готовність нардепів, партій компенсувати збитки, що нібито були, але їм потрібні не гроші, а Луценко у клітці", - зауважив екс-чиновник.

Він зізнався, що має квартиру у центрі та кілька машин.

"У дружини Лексус. У мене був Мерседес, на якому я їздив у відрядження, а у сина Міцубісі. До речі сину завжди не вірили, що він син Луценка, бо Міцубісі,то це якось не це. Взагалі я ніколи не прикидувався бомжем", - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що суд наклав арешт на частину майна екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Зараз ви читаєте новину «Луценко: "Я ніколи не прикидувався бомжем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.07.2011 16:45:37фаренгейт109.86.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
есле квартира и авто приобретены на свои заработанные непосильным трудом то после проверки в налоговой вернуть ...и извениться. А есле украл или присвоил... Вобщем суд разберётся. И это должно касатьса всех гос. кровосисей . Пора заканчивать с этой совковщиной. Как стал чинушей так сразу квартиру в столице дачу... А койку в общаге и то на время исполнения обязанностей. А особо не понятлевым регулярно демонстрировать фильм " ЧЕКИСТ" где показанно как казнят не только за социальное происхождение и должность а и просто кадетое.
02.07.2011 13:20:10ж178.95.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ПАНОВЕ ЯКЩО ВИГОНИМО ВСИХ ДО ОСТАНННЬОГО КАЦАПЧУКІВ З УКРАЇНИ ТОДІ БУДЕ ЛАД В УКРАЇНІ ОСОБЛИВО НЕГАЙНО ТРЕБА ВИГНАТИ АЗАРОВА КЛЮЄВА ЧЕЧЕТОВА ЄФРЄМОВА ПРИДУРКУВАТУ КЛЯЧУ ТУПОРИЛУ АКІМОВУ РАЗОМ З ТОВСТОПУЗИМ ЯНУКОВИЧЕМ БАНДИЛКОЮ!!!!!!!!!!!
01.07.2011 10:37:53Кат213.238.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Полностью согласен с "капительманом". Большей гниды во всех смыслах, не встречал. Это какой тварью нужно быть чтоб нажратся во Франкфурте и устроить драку- МИНИСТРУ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ. А эта Бютовская свора, еще кинулась защищать. В голову не помещается!
01.07.2011 10:13:41капительман-григян93.72.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
да перестаньте с ним заочно дискутировать! пусть эта картавая вонючая бютоголовая блядь сидит!!!!!!!!!!!!
30.06.2011 19:22:37Роман92.112.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
потому что" Мицубиси ", то это как-то не это. Зажрался гнида.
30.06.2011 18:47:05виктор92.242.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
не хотел добавлять, но прочитал, что просишь другой город или страну о суде. проси германию, где бил в лицо полицейских, где позорил мою, не твою страну за стакан водки, и вообще вернул ли пистолеты подаренные друзьям. может быть это ещё одна статья об создании банд формирований . В стране стреляют, возможно с твоего подаренного пистолета.
30.06.2011 18:32:16виктор92.242.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
уважаемый Юга, у меня обычная пятёрка(2105) ей 28 лет ,хорошая машина.У тебя, жены и мальчишки сына три иномарки. Я шахтёр(как говорите ВЫ крот) Вы уважаемый больше сделали для страны больше чем я? Тогда откуда такие деньги? Я в недоумении. Я не бедствую, но такого например сыну не позволю-Я деньги заработанные трудом, считаю
30.06.2011 18:02:24Олег93.72.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А у меня нет ни Лексуса, ни Митсубиси, так я по логике Лученко - бомж? Не могу не вспомнить Леся Подеревянского - хочу "побачить цю падлюку на параші, за грою в "півника" з неголеним убивцей!"
30.06.2011 16:23:04Николай92.112.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У Юры с задницы торчат ещё обкомовские пирожки.Папа ещё тот фрукт был.
30.06.2011 15:22:12Не удавитесь94.45.59.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Синежепые рабы.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути