Ексклюзиви
понеділок, 05 листопада 2012 20:53

Лідери опозиції задоволені рішенням ЦВК щодо перевиборів на п'яти округах

Лідери опозиції задоволені рішенням ЦВК щодо перевиборів на п'яти округах
Арсеній Яценюк Фото: uzhgorod.net.ua

Лідери опозиції задоволені повторними виборами на п'яти округах, але кажуть, що будуть боротися за інші вісім. Про це після зустрічі з головою ЦВК Володимиром Шаповалом сказали Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

"Рішення про повторні вибори на п'яти округах — впринципі це означає, що ми не дали кандидатам від влади захопити перемогу. Ми вважаємо, що навіть на цих п'яти округах наші кандидати виграли. Ми будемо подавати позов до Вищого адмінсуду. Але те, що сьогодні ЦВК всупереч всім прогнозам не затвердила кандидатів від Партії регіоннів як незаконних переможців, означає, що наші дії дали певний результат", - заявив Яценюк

Він зауважив, що ще не вирішена доля 11 та 14 округів на Вінниччині.

"Ми вважаємо, що на тих округах також переміг наш кандидат від опозиції. Тому будемо вимагати від ЦВК або визнати перемогу за опозицією, або оголосити повторні вибори", - додав Яценюк.

Політик наголосив, що робота опозиції по відстоюванню результатів виборів на інших округах буде продовжуватись.

"Ці округи у місті Києві, на яких виграли Ксенія Ляпіна та Сергій Тєрьохін, там є всі законні підстави для визнання їх переможцями. У нас є таке відчуття, що ЦВК готова до прийняття законного рішення", - наголосив Яценюк.

Зараз ви читаєте новину «Лідери опозиції задоволені рішенням ЦВК щодо перевиборів на п'яти округах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.11.2012 15:08:45центр46.63.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вчера Яценюк и Тягнибок приветствовали принятие ЦИК перевыборов на пяти ОИК. Сегодня уже критикуют это решение и обвиняют ЦИК в превышении полномочий. Видимо им просто надо что бы постоянно был бардак а им возможность митинговать и дурить людей.

06.11.2012 10:28:09177.52.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Арсений давай дави этих голубозадых рыгов.От них уже все отвернулись.

06.11.2012 09:08:41Петре213.219.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если выиграет опозиция-националисты - Украине кранты, ни один российский политик не сядет за переговоры с ними. Прокол ЮВТ дорого обойдется Украине и на долго.

06.11.2012 10:26:04177.52.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие переговоры с окупантами? Сначала выгнать армию окупантов с ихним металлоломом,потом ихние банки и бизнес.И лишь потом садится за переговорный стол и с нашей стороны Фарион в обезательном порядке плюс переводчики.Посмотреть хочца на реакцию недомерка торговца зажигалками

06.11.2012 07:58:05сеня178.158.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

яйценюк похож на лысую женщину легкого поведения - нежную и лукавую. Изменит даже с козлом, если выгоду увидит...

06.11.2012 07:37:50MAG176.107.196.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Перевыборы на пяти округах? Ну, тогда регионалы переселят (зарегистрируют) на территории этих округов половину Донбасса и Крыма.

06.11.2012 07:13:06Саша95.133.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В этом весь Кроль. Будет он и дальше согдлашатся. 1. Ликвидировали Конституцию вывили страну вне конституционного поля чтобы дограбить.2.Провели реформу силовых структур - ттеперьь они сами знаете за кого и против кого. 3.Убрали тех кто мог быть опасен.4. Приняли удобный для себя закон. 5.Про пересчет голосов и подкупы - на этом фоне невинные шалости. Особенно если смотреть на первый пункт. А кролик удовлетворен 5 округами. Все понятно. Аппазициия. Но ничего посмотрим на Свобода. Да и фигура Кличка на фоне Беркута загадочно смотрица. А если еще братец поттянется да ненависные галичане. Вот и расценивайте на этом фоне заявление Кроля. Нет чтобы заговорить об Учередительном Собрании.

06.11.2012 00:38:31????176.36.168.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Места в парламенте:
"ПР" – 187, "Батьківщина" - 102, "Савовісуванці" - 44, "Удар" - 40, "Свобода" - 38" "КПУ" - 32. (ну там ещё; 3, 2, 1, 1).
При раскладе "ПР" и "КПУ" в 43,19% набирают 219 мандатов, а "Батьківщина, Удар, Свобода" при 49,93% набирают 180 мандатов. (без "самовисуванців").
Кто-то модет мне об'яснить их арифметику, а то я уже вообще ни хрена не понимаю. Почему у объеденённой опозиции получается меньше чем у ПР с КПУ ???

06.11.2012 00:44:22--176.36.168.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

По "ICTV" такое сморозили (при 99.95% обработанных протоколов).
Разве 49,93% меньше чем 43,19%, или 180 больше чем 219 ????

06.11.2012 00:45:16--176.36.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Где логика, или я чего-то упустил???

06.11.2012 00:26:33мы за мир212.90.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

любовь спасет мир

06.11.2012 00:09:48vetal176.57.55.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

це херня, а не опозиція! країну знову на*бали, а їм 5 мандатів не вистачає. алес

05.11.2012 23:43:55Ivan Vygovs´kyj178.11.226.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Tjagnybok - agent FSB Rosiji, Senja Krolik davno prodavsja rosijs?kym oligarham. Hloptsi, NE VIRTE JIM, a takozh mafioso Klychku.
Potribno ne dopustyty samogo pochatku roboty fal?shyvoji Rady! Hloptsi treba stojaty do kintsja! DO PEREVYBORIV! Hto na zahodi mozhe dopomogty: druzi Viktora Jushchenka: Vitautas Landsbergis iz Lytvy, Prezydent Estoniji, iz Pol?shchi brat Leha Kachins?kogo Jaroslav...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути