пʼятниця, 17 січня 2014 21:25

Льовочкіна замінить Захарченко, Клюєв або Медведчук - ЗМІ

Льовочкіна замінить Захарченко, Клюєв або Медведчук - ЗМІ
Фото: gazeta.lviv.ua
Після звільнення Сергія Льовочкіна посаду глави Адміністрації Президента буде запропоновано Віктору Медведчуку або Віталія Захарченка, а також фігурує прізвище Клюєва.

Про це повідомляє "Дело".

Оголошення нового глави президентського секретаріату може відбутися вже завтра. Яка з кандидатур більш реальна джерело назвати не зміг, проте уточнив, що на сьогодні розглядають саме ці дві кандидатури.

У той же час, ще одне джерело називає можливе призначення Андрія Клюєва. Можливо, ця посада стане для нього "відкупного", щоб Клюєв міг "повернутися із заслання в РНБО", але в той же час, перестав претендувати на позицію прем'єр-міністра.
Зараз ви читаєте новину «Льовочкіна замінить Захарченко, Клюєв або Медведчук - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.01.2014 14:49:32Игорь Слипченко194.146.189.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

А откуда такая информация? Да и вряд ли Клюев уйдет с такого поста, все же секретарь РНБО намного престижней должность, да и там он справляется со своими делами.

18.01.2014 10:28:47yoggieb Сидорчук37.19.182.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к
своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт
http://arhivar.blogspot.cz

18.01.2014 10:38:10константин Russkiy178.137.110.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ты какую изоленту куришь, смэрэковая макака, черную или синюю ???

18.01.2014 10:25:17chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий.
Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани і гори —
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися... а до того
Я не знаю Бога.
Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров'ю
Волю окропіте.
І мене в сем'ї великій,
В сем'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.
25 грудня 1845 року в Переяславі.
Т.Г.Шевченко

18.01.2014 10:25:29chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
Передайте родичам, друзям знайомим, перепостіть на інші ресурси.
*
Матері і батьки дітей строкової служби внутрішніх військ.
Негайно зателефонуйте своїм дітям і накажіть їм відмовитися від дій проти народу.
Їх залякали трибуналом і хочуть використати, як гарматне м'ясо проти народу.
Хто може з родичів приїхати в Київ з близьких, рідних, друзів привезіть їм цивільну одежу і заберіть додому. Цим ви збережете своїх дітей і друзів.
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 10:37:48константин Russkiy178.137.110.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ты какую изоленту куришь, смэрэковая макака, черную или синюю ???

18.01.2014 10:25:40chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

...Не дай спати ходячому,
Серцем замирати
І гнилою колодою
По світу валятись.
А дай жити, серцем жити
І людей любити,
А коли ні… то проклинать
І світ запалити!
Страшно впасти у кайдани,
Умирать в неволі,
А ще гірше – спати, спати
І спати на волі,
І заснути навік-віки,
І сліду не кинуть
Ніякого, однаково,
Чи жив, чи загинув!
21 декабря 1845
Т.Г.Шевченко

18.01.2014 07:16:23chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 09:03:28константин Russkiy178.137.110.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ты какую изоленту куришь, смэрэковая макака, черную или синюю ???

18.01.2014 07:16:13chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 07:16:03chuprynka77.123.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 01:03:38MazepaBandera109.227.100.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"поживём, увидим", - Мама

18.01.2014 00:46:38Banderoslav95.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Льовочкіна замінить Захарченко, Клюєв або Медведчук - ЗМІ
...Чи,може,Каліснічєнка?:)

18.01.2014 00:38:56Милана li193.16.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

мальчишки кто хочет секса Заходи жду))

17.01.2014 23:32:59gorlovskii178.216.101.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

забились майданутые в агонии, чем дольше сидит быдло на майдане тем больше отвращения и ненависти к ним у нормальных людей, тем выше рейтинги януковича, показали своё истинное лицо во всей красе, скоро количество недовольных киевлян достигнет критической массы и под их громкие аплодисменты беркут не по приказу а от всей души загонит вас дебилов за синий лес за высокие горы где вам и место и газетёнку вашу брехливую прикроют

18.01.2014 00:07:42Вася lapyxov94.179.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Меньше бухать надо,что бы такую херню нести,идиот.

18.01.2014 01:13:56MazepaBandera109.227.100.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

вась, попустись, он всё красиво сказал.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути